Szavazás eredménye: Komolyan!!! Megéri pókerezni?

Szavazók
204. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Megéri, többre jutok vele, mint egy átlagos munkahelyen

    130 63,73%
  • nem éri meg, csak a pénzt viszi, már lejárt dolog a póker

    18 8,82%
  • őőőőőőőőőőőő

    56 27,45%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 4 / 11 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (109) összesen
Like Tree222Likes

Téma: Megéri pókerezni?

  1. #31
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Egyenlőre még megéri de nem vagyok benne biztos h 3-5év múlva is megfogja... Ha nem tudják behozni a rendszerbe az Ázsiai piacot és nem változik a piaci szereplők helyzete (főleg a PS egyeduralmára gondolok) akkor szerintem már nem fogja megérni!

  2. #32
    Fanatikus tag rioka avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 04.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    387

    Alapbeállítás

    Maxxxika lassan több pontod lesz mint bármely terem VIP pontrendszerében

  3. #33
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet ZoliHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyenlőre még megéri de nem vagyok benne biztos h 3-5év múlva is megfogja... Ha nem tudják behozni a rendszerbe az Ázsiai piacot és nem változik a piaci szereplők helyzete (főleg a PS egyeduralmára gondolok) akkor szerintem már nem fogja megérni!
    Hagyjuk már... Valószínűleg még évtizedekig meg fogja érni, pláne magyarként.

    Amúgy a kérdésfeltevés magában hordozza a választ, nekem rögtön az jutott eszembe, amit Titcar beírt.
    kukiszabi likes this.

  4. #34
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet kukiszabi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én az őőőőőőőőőő-re szavaztam.
    kitűnő választás!
    arabraB110 and Laci24 like this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  5. #35
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet Pat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hagyjuk már... Valószínűleg még évtizedekig meg fogja érni, pláne magyarként.

    Amúgy a kérdésfeltevés magában hordozza a választ, nekem rögtön az jutott eszembe, amit Titcar beírt.
    Te mit játszol ami "annyira" megéri?

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @Jabyga +1.
    Szóval ilyen 20k$-25k$-val ne vicceljünk, évi 5k$....
    Szerintem meg 5k-val ne vicceljünk. Nyílván a magyar játékosok többsége nem fizet adót, vagy szeretné elkerülni, de hivatalosan évi 5k leadózva kb havi 70 ezer forintra jön ki. De adó nélkül is 100 alatt van. És ugye ott van az, hogy meg kell élni, és a magyar átlagember a teljes keresetét feléli. Ez pókerben azt jelenté, hogy sosem tudna feljebb lépni, mert minden nyereménycent elmenne a megélhetésre. Az más ha valaki még fiatal és nem önnfentartó. Szóval ilyen évi 5-10k között nagyon kockázatos szerintem.
    Sokszor láttam ezt a témát 2p2-n, és sokan írják, hogy életük legjobb döntése volt feladni a pókert profiként. Ezt csak érdekességnek írom. Néha én magam is álmodozom, hogy dejó lenne profinak lenni, ha mondjuk 2/4 reg lennék, és havi 5k-t nyernék kényelmesen.
    Az igazság valóban az, amit már többen írtak, hogy attól függ ki mire tudná vinni normál munkával és mire pókerrel.

  7. #37
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet ZoliHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te mit játszol ami "annyira" megéri?

    Itt nem az a lényeg, hogy én mit játszom, hanem, hogy megéri-e a póker. Hidd el, hogy jó pár magyar reg mosolyodik el ezen a kérdésen, akik 2-5 perc kattingatással megtermelik a magyar átlag órabért. Aztán, ha mondjuk 10-15-20 év múlva már annyira rossz lesz a helyzet, hogy ennek csak az ötödét fogják keresni cg-vel, sng-vel (ami valószínűtlen), akkor lehet átnyergelni másra. Az mtt-kről pl. soha nem fognak elfogyni a képzetlen hobbijátékos tömegek, még évtizedek múlva is egy hatalmas ATM-automata lesz, akkor is, ha esetleg más műfajok már el is lehetetlenednének (mert csak kőkemény regek vannak, kicsi a RB, akármi). Az alternatív pókerfajtákat még nem is említettem.

    Ha a legrosszabb verzióra készülünk, és egy elképzelt, félisten szerű lény (mondjuk Rainmaker a Looperből :-)) betiltaná a világ összes országában az online pókert, akkor is ott lenne az élő játék mint utolsó mentsvár. Józsi bá't és társait a klubban soha nem fogják érdekelni holmi oddsok, csak hogy "ezzel a lappal mennie kell és kész". Egy tapasztalt, magát komolyan képező regular MINDIG többet fog keresni a magyar átlagnál. Arról nem beszélve, hogy ha én még 15 év múlva is arra kényszerülök majd, hogy a pókerből éljek meg a vállalkozásaim, kötvényeim stb. helyett, akkor valamit nagyon rosszul csináltam.
    Zbacsi and kukiszabi like this.

  8. #38
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Azért a te utópiád szerint Józsibából nem fogsz megélni havi 20-30db 4k avg bi-nű mtt-vel.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  9. #39
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 09. 28.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Amíg szórakozás megéri, amint munka, nem megéri, hanem életmódváltással, szabadidőddel, kapcsolataid megváltozásával fizetsz érte, de ha így jól érzed magad, akkor csináld.
    Aki meg ezt jól tudja csinálni, az a világon bármilyen munkára képes lenne ugyanekkora energiabefektetéssel.
    Személyiségfüggő a dolog.
    100-ból 95-nek nem éri meg, de az egója miatt a 95-ből 80 ezt nem vallja be

  10. #40
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Nem mindenkinek ez a kérdés az alapvető, hogy megéri e vagy nem, hanem tudok e mást csinálni ( más valamiből megélni ) vagy nem. Szerintem itthon egyre több lesz az olyan játékos mint én, nincs munkahely, ehhez konyítottam valamit, folyamatosan tanulom, tulajdonképpen szeretem is csinálni, de sose gondoltam volna, hogy valaha is ebből kell megélnem. Eddig is voltak kényszer vállalkozók, én meg "kényszer" pókeres lettem.
    SoSick, bakyka, idApRO and 1 others like this.

Oldal: 4 / 11 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •