Oldal: 20 / 33 ElsőElső ... 10181920212230 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 191 - 200 (329) összesen
Like Tree146Likes

Téma: Megújult a Póker Akadémia pontrendszere és shopja

  1. #191
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Ez a k*rva PA pulcsi miatt tűnnek el a handelemző topicok! Visszanyal a fagyi, mert az ellenkezőjét értétek el vele! Aki eddig aktív volt az "értelmes" részlegen, az ezután is az lesz, ellenben a régi szarságok, meg a bulvár fut ezerrel, mert mindenki oda akar bökni egy géellt ha kispisti94 bemákol egy 1r turbot PS-en, vagy Isildur fingik egyet!

    Javaslat:
    Bulvártopicokért nem jár pont
    Általános témák/kérdések topicok/blogok alatt 0.5 pont
    Handelemzős topicok/régi "naplótopicok"/ 5 pont

    És így nem jelenne meg minden másnap valami h*lyegyerek, aki gratulál Bélabácsinak a tavaly előtti triple crown-jához.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #192
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a k*rva PA pulcsi miatt tűnnek el a handelemző topicok! Visszanyal a fagyi, mert az ellenkezőjét értétek el vele! Aki eddig aktív volt az "értelmes" részlegen, az ezután is az lesz, ellenben a régi szarságok, meg a bulvár fut ezerrel, mert mindenki oda akar bökni egy géellt ha kispisti94 bemákol egy 1r turbot PS-en, vagy Isildur fingik egyet!

    Javaslat:
    Bulvártopicokért nem jár pont
    Általános témák/kérdések topicok/blogok alatt 0.5 pont
    Handelemzős topicok/régi "naplótopicok"/ 5 pont

    És így nem jelenne meg minden másnap valami h*lyegyerek, aki gratulál Bélabácsinak a tavaly előtti triple crown-jához.
    Akkor meg a handelemzéshez beírnák, hogy std, vagy hogy ugyanezt csinálnám.

  3. #193
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Értem, hogy technikailag nem egyszerű, de ez most jobb így? Lehetne pl. minimum karaktert meghatározni azokban a topicokban!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #194
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    + ha már minden szarról nyílik topik, jó lenne, ha aktívabb lenne az MTT részleg is, esetleg handenként nyitni az érdekesebb handeknek, mint CG-nél.

  5. #195
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    megfog ez szűnni, mert 0-ról kezdve hamar rá lehet unni egy őulcsira való hozzászólást megírni.
    amúgy jó a póló, igényes a hímzés

  6. #196
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    like/dislike érdekes lenne szerintem
    Ennyi! A plusz like-okért pl. nem járna pont, mert az is visszaélésre ad okot, de mondjuk ha egy hsz elér 5 dislike-t, akkor nem jár érte a pont. Így egyből ki lehetne szűrni a töltelék hsz-eket! Megoldjuk mi ezt itt! Az más kérdés, hogy a kutyát nem érdekli!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  7. #197
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennyi! A plusz like-okért pl. nem járna pont, mert az is visszaélésre ad okot, de mondjuk ha egy hsz elér 5 dislike-t, akkor nem jár érte a pont. Így egyből ki lehetne szűrni a töltelék hsz-eket! Megoldjuk mi ezt itt! Az más kérdés, hogy a kutyát nem érdekli!
    Fú mi menne itt, szerintem megölnék egymást az emberek, minden topik törölve lenne.

  8. #198
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fú mi menne itt, szerintem megölnék egymást az emberek, minden topik törölve lenne.
    Hát igen.Az a való igaz, hogy az alapprobléma a hozzáállásban és a mentalitásban keresendő.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  9. #199
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fú mi menne itt, szerintem megölnék egymást az emberek, minden topik törölve lenne.
    gondold el ha elindulna a bosszú dislike hadjárat a normális bejegyzésekre

  10. #200
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akár úgy is ki lehetne szűrni, hogy egy bizonyos karakterszám felett értékel a rendszer.
    Hosszú hsz-ek írása coachingot vállalok 100 PA pont/óra a díja
    BelaKecske likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •