Oldal: 6 / 15 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (142) összesen
Like Tree94Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 01. 28

  1. #51
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennyire különbözőek vagyunk, így szép ez. Az előző feladványban szerintem életemben nem értetlenkedtem még annyit fórumos pályafutásom alatt mint ott, ez pedig a könnyebb dobások közé tartozik a nit miatt nálam, aztán látom, hogy 47 hozzászólás, wow. Nem tudom, hogy cirka 1.000.000 leosztásból 4 way partiban hányat találnék, amikor 2 kompetensebb emberke raise allin megy a riveren egy ilyen hívásra A-os full nélkül, szerintem egyet sem?!?!
    akkor ezek szerint a kompetensből egyenesen következik, h jó lapja van?

  2. #52
    Tag Prof.B. avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    142

    Alapbeállítás

    Na ezért tértem át az SNG-kre anno. Nem tudnám eldobni, aztán *****anyáznám, hogy milyen mákos állat az A2s-el, aztán meg elemzésnél megint tiltre mennék, hogy nem tudtam ezt a szar fullt eldobni.

    De egyébként mit adtok a nit kezébe? Kábé 22-vel játszana így. QQ-val meg AQ+-al 3betel egy 13/7-es. Vagy mivel 3betel egy ennyire feszes? A kompetens a hátsó pozícióban meg szerintem izolálna szintén, hogy pozícióban a jó lapjával ne legyenek sokan a potban. Egy AK-val, vagy AA-al nem akar sok szereplős partyt. Szóval nála a gyakorlatilag A2s marad, ami elképelhető. Szóval csak 3 kombináció, mert a pikk kiesett.

    Nagyon jó feladvány, simán adnám sajnos, aztán tiltelnék.
    hozzaszolo2 likes this.

  3. #53
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Hát én nem 13/7-et játszom, de IP szerintem többet callolok utg ellen AK/QQ-val mint 3betelek, AQ-val szintén, AA sem mindig 3bet ám. A másik sem biztos, hogy mindig izolál ezekkel a lapokkal, az sok mindentől függ, de nála nyilván valószínűtlenebb az AK meg a QQ ez tény.

  4. #54
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    ez is egy gyökér parti ... nincs túl nagy fantáziája készitőnek . am sima fold

  5. #55
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Idézet imTheDoctor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akkor ezek szerint a kompetensből egyenesen következik, h jó lapja van?
    Jelen esetben igen.
    BelaKecske and hozzaszolo2 like this.

  6. #56
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    foldra kattoltam, de most igy utolag nekem egyedül azért nem tetszik a fold ezen a boardon, mert azok a lapok amik vernek azok inkább 3betelnének pre AQ,AK.. egyedül A2 lehet benne a rangükben, ami azért naggyon szűk. Ha lenne egy AA58K board azt mondom ... cryfold, de így. hm.. elbizonytalanodtam
    *edit
    sikerült végigolvasni a party-t, valszeg AQ is benne lehet abba a range-ben. hááát így se sok kombó azért a nevetséges odds-ért.
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2013. 01. 28. 18:38

  7. #57
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 25.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Elsőre - ugyan hosszas gondolkodás után - de én is foldot választottam, de továbbra se vagyok biztos benne, hogy ez volt a jó lépés.

    A VPIP-jük alapján 4,5 és 8,7 százalék esély van arra, hogy egy véletlenül választott indulókezük verne minket a jelen szituációban, tehát pusztán matematikai alapon 87,17% esélyünk van a nyerésre. Ha ehhez hozzávesszük a banki esélyt 5,29:1, akkor ez egy 4,61 szorzót ad a megadásra, ami csak akkor válik bukóvá, ha több mint 78% esélyt adunk arra, hogy ott van náluk a nyerőkéz...

  8. #58
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Cleggan
    Hozzászólások
    649

    Alapbeállítás

    Azt meg lehet majd tudni,hogy ténylegesen mi volt náluk?
    Mivel all-in mentek gondolom volt mutatás...
    MrCharger426 likes this.
    ""..de ha addig élek is,a hídon átmegyek!
    -Márpedig csak addig élsz..."

  9. #59
    Fanatikus tag Kukker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 09.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát én nem 13/7-et játszom, de IP szerintem többet callolok utg ellen AK/QQ-val mint 3betelek, AQ-val szintén, AA sem mindig 3bet ám. A másik sem biztos, hogy mindig izolál ezekkel a lapokkal, az sok mindentől függ, de nála nyilván valószínűtlenebb az AK meg a QQ ez tény.
    Én sem 13/7-et játszom, de egy UTG emelésre szerintem AK-val is csak calloz a nit, pláne a vmelyik vak miatt ugyebár, akit be akar még hozni a partiba, nem kizárni a squeeze-zel, és pozija lesz mindenkire.
    A button kezébe meg simán adom az A2s-t. A gond az, hogyha kompetens, akkor eléggé hero call ez tőle, mert ő tuti 3betel preflop, tehát az A2s a range teteje.

  10. #60
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet erikkke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez is egy gyökér parti ... nincs túl nagy fantáziája készitőnek . am sima fold
    Mégis tökéletesen elérte a célt: Sokakat érdekelt, aktivitást és vitát szült, sokan hibásan válaszoltak. Szokjatok már le az ilyen bunkó megnyilvánulásokról az érdekes partik íróival szemben! Miért kell gyökerezni egy partit, amit leült valaki megírni Nektek? Szerintem tök jó hand amúgy, pont azért, mert a szavazók felének nehéz volt láthatóan.

    Várom privátban a fantáziadús partikat, amennyiben ennyire jobbat tudnál írni.

Oldal: 6 / 15 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •