Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (36) összesen
Like Tree26Likes

Téma: NL50HU 480bb deep AA 4b-pot

  1. #11
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    én viszont flop chback, turn és river call-t játszanék ellene a legtöbbször ilyen boardon!
    misirulez likes this.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    sztem nem fog pl over párral sem három utcát callolni. ezért kicsiket hívogatnék pl pot 1/3 minden utcán. flopon lehet még kisebb kb 9. persze ha nagyon agro vagy akkor mehet emberi bet size minden utcán.

    kicsit betsize előnye h lehet még pár nélkül is megad flopon pl KQ. hátránya h gyengeségnek tűnhet a szemében és megpróbál kiblöffölni egy olyan flopon ami erősen eltalálja a ranget. ha ezt feltételezzük róla akár call down is lehet.

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Flop kisbet turn potbet milyen lenne? Így a c/raise nem annyira gáz, és nem hiszem, hogy egy turn potbet után lenne kedve blöffölni, viszont túlbecsülheti az implied oddsát, és széles range-dzsel adhatja.
    kacorkiraly and erikkke like this.

  4. #14
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Max value!
    R1per2 likes this.

  5. #15
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Úgy látszik akkor senki nem ért velem abban egyet, hogy ebben a handben ezen a boardon(!) alig van érték a handunkben, mindenki szeretne bepakolni minél több pénzt?
    Lehet akkor én látok rosszul valamit bár azt erősen kétlem, hogy keveset valuebetlnék.

    Itt a vége, a board alakulása egyébként abszolút parádés(-amire azért számítani lehetett a flop textúrából), SZVSZ riveren 2párnál rosszabb handel nem fog callozni chbacket jónak látom.

    Flop: ($36, 2 players)
    TMoura checks, Hero checks

    Turn: ($36, 2 players)
    TMoura bets $18, Hero calls $18

    River: ($72, 2 players)
    TMoura checks, Hero checks

  6. #16
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nem sok közöm van a deep hu játékhoz, de az alapján amit leírtál, én se hiszem, hogy cbetelném itt a floppot, túl könnyű cr szitu ez neki, neked szinte minden lappal szarul esne ami lehet nálad. Ha a random párjait blöffbefordítja, akkor valóban nem sok value lesz a cbetben, ő meg amellett, hogy ez a board azért el is találta valamennyire, elég könnyen tud egy flop cr után tovább lőni a legtöbb turnon bármivel.
    Mivel a range-e ugye elég sok hülyeséget tartalmaz, sztem tök jó a terved, bár blank riveren nehezen tudnék dobni, ha valóban úgy véled, hogy ott már nem lő gyengébbet, lehet az lenne a jó.

    Ezen a riveren kábé blöff, ha betelsz.

    Egyébként azon gondolkoztam, hogy 200bb + deep hu-ban milyen változtatásokat kéne eszközölni a 3-4-5bet range-eken, vagy, hogy egyáltalán szükség van egy pl 4bet range-re egy deep-ebb játékban ahol pre szinte lehetetlen, hogy bemenjen a pénz, viszont egy faceup range-el 4betelő elég kellemetlen helyzetbe kerülhet, mint itt is.
    misirulez and jabyga like this.

  7. #17
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként azon gondolkoztam, hogy 200bb + deep hu-ban milyen változtatásokat kéne eszközölni a 3-4-5bet range-eken, vagy, hogy egyáltalán szükség van egy pl 4bet range-re egy deep-ebb játékban ahol pre szinte lehetetlen, hogy bemenjen a pénz, viszont egy faceup range-el 4betelő elég kellemetlen helyzetbe kerülhet, mint itt is.
    Valóban nehezen fog bemenni a pénz mert itt villainnál KK volt, amivel nem kicsit sikerult meglepnie.
    4betre szukseg van mindenképp, ha a 3bet rangenek 70%-val adja, és ilyen sok információm van az o játékáról akkor szerintem +TT +KTs +AJo rangel hatalmas value van benne.

  8. #18
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    benne hagytál pár száz bb értéket a partiban
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  9. #19
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    benne hagytál pár száz bb értéket a partiban
    KK ellen igen.

    Mondjuk flop 30 turn 70 river chback (gondolom ott mar te se vbetelnel?) ezzel +82 nyertem volna ami +164bb.
    De sztem ebben az esetben elég sokszor lesz nala akkor river mutatásnál ilyesmi handek:

    66 88 99 68 69 6T 6J 89 T8 8J 9T 9J TJ

    Aztan ha beleszamoljuk hogy egyebkent sztem ezen a flopon cca -40% ban ch/r-el es akkor bukok 48$.-t (flop ch/r-t callolnál?)

    Persze én is csak a véleményemet írom le nem vagyok benne biztos, hogy ez a legjobb line de várom, hogy valaki meggyőzzön, egy részletes indoklással.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2013. 01. 29. 00:20

  10. #20
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -érezheti úgy hogy "meg kell védenie" az 1pár típusú handjeit (mint ahogy ez idáig "lejött" nekem abbol ahogy gyenge 1párokat ch/r.-el) továbbá simán ch/r elhet bluffből is, mert engem csak akkor talált el a board ha overpárom van, és még azoknak is egy részét el fogom dobni.
    Szóval potenciálisan nagy esélyt látok tőle, mind bluffből mind értékért (rosszabbal). Viszont elég nagy esélyt látok arra is, hogy nem fogja folytatni. Mármint ha flopot ch/r.-eli biztosan nagy leszűkül nutsokra a turn betje is.
    Azzal, hogy betelek megadom az ő számára a lehetőséget, hogy ch/r-el elvigye a kasszát. (eléggé nagy sizeokkal ch/r.-elt mindig)
    Pont ezért kell cbetelni, mert rengeteg laptól értéket nyerünk, természetesen nem azért cbetelünk ellene, hogy aztán dobjunk. 4bet potban egyébként merész ötlet overpárt dobatni az ellenféllel még 480bb deep is, pláne HU.

    Ezen a boardon az én handem erőssége: fos. 1párom van egy olyan boardon egy olyan kasszában ahol HA! mutatásig jutunk és HA! 1nél több utcán megy be pénz akkor nem leszek elől.

    Ellenfelemnél nem igazán lehet olyan hand, aminek nincsen egészen jó EQ.-je, továbbá számomra szinte minden card eléggé scary lesz.
    4betelt potban, ahol alapból 4x-el openeltél, az spr gyönyörűen lecsökken, hogy ne nevezhessük egy overpárt fosnak szerintem.
    Előre nem tudhatod milyen turn és river érkezik, villain is addig fizet, amíg nem lesz scary a board, ezért kell betelni már floppon, hogy előbb bekerülhessen a pénz.

    En flop xback, turn call, river fold-ot tartom jónak. Fontos, hogy ez a FLOP TERVEM(!), ami ritkán fog csak megváltozni. (egyelőre nem teszem be a turn/river kártyákat)

    Egyrészt mivel fentebb írtam, hogy turnbetOP-ja magas és sokat lő, de riveren csak erősebb handekkel folyatja, és elég esélyes, hogy riveren már borzasztó boardal fogok szembenézni, így ott az ő value-ja és bluffje is rendkívül alacsony lesz, és ugyebár az én handem meg nagyon gyenge.
    Ha floppon mögé passzolnék, pár river lapot kivéve biztosan nem dobnék egy river betre. Úgy érzem nagyon bele akarsz képzelni villain kezébe valami setet vagy két párt, ami c/relni és stackelni akar, pedig az ritkán lesz nála ezen a boardon, és rengeteg más gyengébb lappal callolgathat.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2013. 01. 29. 00:39
    misirulez and erikkke like this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •