Oldal: 8 / 15 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (142) összesen
Like Tree94Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 01. 28

  1. #71
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    nah sikerült egy elég szép kommenthegyet idegörgetnünk, a feladvány elérte a célját!
    aki dob, annak nem lehet megmagyarázni a call igazát, aki meg callol annak nem lehet megmagyarázni a fold igazát! ennyi a konklúzió ebből az egészből
    béke van gyerekek és késő este, aki tolja zsugát annak gl, aki nem az meg inkább pihenjen, hnap új nap és új feladvány vár
    peace and luck!

  2. #72
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet crochodil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mindneki jön itt a pot-oddsal, de bakker, nem csak az alapján kell döntést hozni, itt meg aztán tényleg nem az a lényeg...még én is könnyen dobnám, pedig cs vagyok :P
    Ez a 71-dik hozzászólás,rajtam kívül, ki szólt még, a pot odds-ról?
    Viszont az érvelésedet nem értem "de bakker"?? Ez mit jelent? Jó pofa csávó ?Vagy csak másodlagos reflex? Pedig a matek az matek !!!!!!

  3. #73
    Fanatikus tag crochodil avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 16.
    Hely
    Pumukli
    Hozzászólások
    395

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a 71-dik hozzászólás,rajtam kívül, ki szólt még, a pot odds-ról?
    Viszont az érvelésedet nem értem "de bakker"?? Ez mit jelent? Jó pofa csávó ?Vagy csak másodlagos reflex? Pedig a matek az matek !!!!!!
    Elnézést, még délután olvastam végig hsz-eket, akkor mintha többen is jöttek volna a pot-odds-al...
    Érvelésben mit nem lehet érteni? Hiába van nagyon jó pot-oddsod, ha egyszerűen ezen akciók után szinte biztosan veszíteni fogsz ezzel a kézzel, ergó, nem éri meg még így sem megadni, sztem..bakker:P
    Utoljára módosítva: crochodil által: 2013. 01. 28. 23:05
    Kapol

  4. #74
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy nem mondtam senkire, hogy hülye. Az sem hülye, aki egy ötös párt sem dobna, max nem tud pókerezni Akik nem dobják a király fullt itt, azok meg végképp nem hülyék, max úgy gondolom, hogy van még mit csiszolniuk a játékon (amire egyébként mindannyiunknak szükségünk van).

    "A" zárójellel 1 -et értek ,másfelől pedig ajálom figyelmedbe a pot odds-ot.
    Általába Pre/flop K-K mindent beteszünk ???.... Fullal pedig dobunk?

    pot: $267.5 és no call $48.75?? Vajon mekkora a pot odds?? Mit írnak a könyvek?..Ébresztő emberek ez nem Amerika., itt még gondolkoznak az emberek !?
    flop előtt matematikailag megéri betenni KK-val szinte bármi lap ellen, AA-on kívül minden ellen elől vagyunk, de flop után megváltoznak a nyerési esélyek. ha riverre lejön a fullunk (kezünkben a full kisebb lapjaival: "K"), és még ketten vannak potban akik emelgetnek egymásra, akkor elég faceup hogy itt dominálva vagyunk. ennyi. egy feszes és egy reg ellen itt ez egy cooler helyzet, eleve multiway potban szanaszét szóródnak az esélyek a játékosok közt. lehet hogy megéri megadni, de visít a helyzet hogy itt verve vagyunk. aki mégis megad az utána ne ríjon nekem, mert én megmondtam.. na téma lezárva, aki nem érti, gondolkozzon. nem olyan nehéz.
    Utoljára módosítva: vadallat által: 2013. 01. 29. 01:22
    erikkke likes this.

  5. #75
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Idézet imTheDoctor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    aki dob, annak nem lehet megmagyarázni a call igazát, aki meg callol annak nem lehet megmagyarázni a fold igazát! ennyi a konklúzió ebből az egészből
    peace and luck!
    Úgy bírom amikor valakinek fogalma sincs a témáról, nem érti a többiek érveit, aztán végül megunja és benyögi, hogy hozzuk ki X-re, srácok. Ahelyett, hogy inkább próbálna tanulni belőle.
    Pat, Galambos Tarzan and vadallat like this.

  6. #76
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Mosoly

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mégis tökéletesen elérte a célt: Sokakat érdekelt, aktivitást és vitát szült, sokan hibásan válaszoltak. Szokjatok már le az ilyen bunkó megnyilvánulásokról az érdekes partik íróival szemben! Miért kell gyökerezni egy partit, amit leült valaki megírni Nektek? Szerintem tök jó hand amúgy, pont azért, mert a szavazók felének nehéz volt láthatóan.

    Várom privátban a fantáziadús partikat, amennyiben ennyire jobbat tudnál írni.

    nem akartam bántani ezzel senkit . és ennél ezerszer jobb szitukat belehetne rakni ami pl a gondolkodáson mullik nem egy std szitu . mert ezt értelmes reg nem fogja becalolni .

    de igazad van nem mindenki tudja vkinek hasznos srry
    Tir-X likes this.

  7. #77
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    De jó h nem cashezem, így ezekből a (meddő) vitákból kimaradok
    vadallat likes this.

  8. #78
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy bírom amikor valakinek fogalma sincs a témáról, nem érti a többiek érveit, aztán végül megunja és benyögi, hogy hozzuk ki X-re, srácok. Ahelyett, hogy inkább próbálna tanulni belőle.
    úgy bírom amikor vki egy k*baszott értelmes kommentet nem tud nyögni, csak beleböfög vki kommentjébe trollok módjára.. ugye mr menő pesti csávó/ mr legjobb vagyok mindenben??
    kb 3szor írtam le h megértem a foldok érveit, de biztos vki törölte a hsz-eket és azért nem láttad, vagy csak késő este volt és pont ezek maradtak ki??
    de biztos így van és fogalmam sincs a témáról, majd ha összefutunk vhol lesz egy FISH az asztalon aki ellen megéri még 3.párral is betenned
    csak nehogy veszíts...

  9. #79
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Cry call , és ha bukjuk a potot , reload És minden megy tovább. Mégha tudom tudat alatt ,hogy verve vagyok, se tudnám dobni. De ezért nem játszok holdem casht
    MrCharger426 likes this.

  10. #80
    Lelkes újonc MrCharger426 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    elolvastam az összes hozzászólást, világos a fold sőt ha 2x ekkora lenne a pot oddsom énis eldobnám de így nem tudom crying callt nyomtam.
    dfecco23 likes this.
    Az élet olyan mint a póker. Nem mindig azokat a lapokat kapod amiket szeretnél de mindegyikből ki kell hoznod a maximumot és legjobb tudásod szerint kell eljárnod!

    Az legyen veled!

Oldal: 8 / 15 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •