Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree1Likes

Téma: NL25 sh turnon also sor+fd all-int kap

  1. #1
    Fanatikus tag Bohocz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás NL25 sh turnon also sor+fd all-int kap

    Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    UTG: $16.59 (66.4 bb)
    MP: $37.26 (149 bb)
    Hero (SB): $25 (100 bb)
    BTN: $47.14 (188.6 bb)
    BB: $25 (100 bb)
    CO: $6.70 (26.8 bb)

    Preflop: Hero is SB with 9 8
    3 folds, BTN raises to $0.75, Hero calls $0.65, BB folds

    Flop: ($1.75) 3 Q J (2 players)
    Hero checks, BTN bets $1.25, Hero raises to $3.50, BTN calls $2.25

    Turn: ($8.75) T (2 players)
    Hero bets $4.16, BTN raises to $42.89 and is all-in, Hero?

    villain:18/16 btn stl:21 ft3b:61 wtsd:30
    nagyon keveset lop, most ugy gondoltam, h még ennél is kevesebbet mert BB és én is erőssen védtük a vakokat. Most a megadást választottam ami szerintem rendben volt.
    turn allin után sorra, settre és 2 párra tettem. over parral szerintem már flopon berakta volna TPTK-val inkább végig callolt volna.
    reális egy ilyen rng-re tenni: QQ-TT,AKs,QTs+,AKo,QTo+?

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 04. 10.
    Hely
    Fót
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Én még a Pikk KQ-t is odatenném a kezébe...még set ellen is volna 32%-a

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ha bb védi a vakját erősen, akkor azért nem olyan nagy ötlet a pre call. 30as wtsd ellen szintén nem.
    Ha azt gondolod, hogy a TT meg az AK, QT sem dob a floppon, akkor a flop raise sem biztos, hogy annyira cool.
    Az sem logikus, hogy ha overpárral berakja floppon, akkor miért nem rakja be pl szettel is.
    Egyébként lehet ilyesmi a range-e, meg akadhat benne pikkekből álló párt alkotó kombó is.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 01. 29. 21:30

  4. #4
    Fanatikus tag Bohocz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha bb védi a vakját erősen, akkor azért nem olyan nagy ötlet a pre call. 30as wtsd ellen szintén nem.
    Ha azt gondolod, hogy a TT meg az AK, QT sem dob a floppon, akkor a flop raise sem biztos, hogy annyira cool.
    Az sem logikus, hogy ha overpárral berakja floppon, akkor miért nem rakja be pl szettel is.
    Egyébként lehet ilyesmi a range-e, meg akadhat benne pikkekből álló párt alkotó kombó is.
    bb nem sq happy - mindketten regek és sokat játszom velük ezért néha nem épp a legoptimálisabb játékot választom ellenük.
    vill cbet 66% agg 2,5, ezért volt némi esély ingyen turnra. a huzokat inkább passzivan játsza meg ezért magasabb egy kicsit a wtsd-je. nem a 3. párral callozgatás miatt.
    a TT, QT beleraktam ugyan bár szerintem ezeknek a felével sem callozna, de még igy is meg az odds a callra
    az AK szerintem benne van egy ilyen játékos b/c rng-ben, nehezen dobnak ilyen lapot ha már kivárták.
    Szettel lassitnak szerintem flopon ezek a játékosok, még ezen a limiten, de javits ki ha tévedek.

    33% kell nekünk a callhoz, próbáltam beraktam még pár pikk+pár kombót de még akkor is meg van az odds a callra.

    Mégis végig az volt az érzésem h hiba itt berakni, de ha jó ez a rng akkor nem az.

  5. #5
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Preflop sima fold, ezen a ponton meg elég standard stackoff.

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    lehet, hogy lassít szettel, de akkor overral sem rakja be, a fos turn az mindkettőnek ugyan úgy fos, ha egyik esetben nem érdekli, akkor másikban sem fogja.
    Nekem a cr azért nem annyira like, mert nem sok mindent reppelünk meg szerinted ő sem nagyon dob rá semmit, + berakja azokkal a lapokkal (pl over) amiket legalább le tudnánk javulni
    Nyilván sohasem dobhatunk turnon.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 01. 29. 22:00

  7. #7
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Bohocz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bb nem sq happy - mindketten regek és sokat játszom velük ezért néha nem épp a legoptimálisabb játékot választom ellenük.
    Ez nem tűnik túl logikusnak. Mivel regek, ezért a rossz játékot választod? Vagy lehet arra gondoltál, hogy nem a standard játékot. De ettől függetlenül itt nem lesz jó ez a call szerintem sem preflop.

    Kár, hogy nem rakta be flopon, de ezen a turnön stackoffon lennék. Vannak pár + húzói is bőven szerintem még a rangeben.

  8. #8
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    "Mégis végig az volt az érzésem h hiba itt berakni, de ha jó ez a rng akkor nem az."

    Na most ez nem értem. Akkor meg mi a fészkes fenéért raiseltünk flopon?
    Tir-X likes this.

  9. #9
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Tudom ranget nézünk, de ha kizárjuk a K9-et, akkor gyakorlatilag az az egyetlen kérdés, hogy AK-val megadná a check-raise-t. Ehhez azért kellene tudni, hogy ő milyennek lát, közös history.

  10. #10
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Kár, hogy nem rakta be flopon, de ezen a turnön stackoffon lennék. Vannak pár + húzói is bőven szerintem még a rangeben.
    Floppon berakni sem lenne olyan nagy hejehuja, ha pushol, nagyon barátságos range-t kell megadnunk, hogy meglegyen az odds.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •