Oldal: 12 / 18 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (172) összesen
Like Tree26Likes

Téma: Segítség, lenullázódtam!

  1. #111
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És amilyen mákos, egy héten belül megint beránt egy 1+rby turbot!
    Ő az a játékos, akinek a tehetsége és a szorgalma megvan, kár, hogy menthetetlen.
    csak csinált promónak egy grafikont, mert az elején ezt hiányolták az emberek... szóval ki akar sztékelni?

  2. #112
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    menthetetlen. függő. pénzt nem értékeli egyáltalán. nem értem, hogyha nem csőgazdag, mert gondolom nem az, akkor hogy a picsába nem tudja értékelni azt az orbitális pénzmennyiséget, amit lehet a szülei összesen kerestek mióta élnek?

    javítás: erősen túloztam azért az a ~20k feletti dollár még megkereshető két szülőnek 10 év után
    Utoljára módosítva: JuhaAasz által: 2013. 01. 29. 18:56

  3. #113
    Fanatikus tag BLaci77 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hely
    Hollandia,Dordrecht
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Elment 2oram meg elolvastam a masiko oldalon a naplot,valamint ez a forum topicot is. Incredible.... Jatszottam parszor vele egy asztalon es emlekszem neztem is az opr en hogy vannak eredmenyek. De az olvasottak tudataba.......a Orult vagy kocka,de szemembe Kiraly. Latunk mi meg az FTP-n jatszani a highstakes asztalainal,megha csak lehet egy picit is. GL es szerintem a PA felvehetne kockaval a kapcsolatot,nem kell nekunk Chuck Bass mikor van egy kockapokerunk.
    zavoka likes this.

  4. #114
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet BLaci77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elment 2oram meg elolvastam a masiko oldalon a naplot,valamint ez a forum topicot is. Incredible.... Jatszottam parszor vele egy asztalon es emlekszem neztem is az opr en hogy vannak eredmenyek. De az olvasottak tudataba.......a Orult vagy kocka,de szemembe Kiraly. Latunk mi meg az FTP-n jatszani a highstakes asztalainal,megha csak lehet egy picit is. GL es szerintem a PA felvehetne kockaval a kapcsolatot,nem kell nekunk Chuck Bass mikor van egy kockapokerunk.
    Én is most olvasom a naplóját, Jól értem,h egy jó darabig segédprogram nélkül tolta, de már addig is volt 9k$ stb nyereménye is tornákon?

  5. #115
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Hát ez kééész! Sunday500 ft bubbleban elment a netkapcsolata. Besírtam!

  6. #116
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    En meg csak a naploja elejen jarok,amit meg 2010ben irt,ahol 1dollaros donokat tol eppen,es mar csak xxxvpp kell a paltinumhoz........WTF 1dollaros teten,kiveri a platinum start?

  7. #117
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Ne spoilerezzetek már!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  8. #118
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Hol található ez a híres blog, napló? piros vagy barna oldal, illetve milyen néven kell keresni?

  9. #119
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Gsaghy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En meg csak a naploja elejen jarok,amit meg 2010ben irt,ahol 1dollaros donokat tol eppen,es mar csak xxxvpp kell a paltinumhoz........WTF 1dollaros teten,kiveri a platinum start?
    Akkor rs03rs03-ról még nem is hallottál szerintem:

    http://www.pokerakademia.com/hirek/nemzetkozi_poker_hirek/supernova_fokozatban_az_1$_os_sng_grinder/

    scopeon rákeresel, félórára kiütöd a szervert
    Utoljára módosítva: Maxxxika által: 2013. 01. 29. 21:20
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  10. #120
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hol található ez a híres blog, napló? piros vagy barna oldal, illetve milyen néven kell keresni?
    én régebben beleolvastam aszem a piroson, de most rákeresek én is

Oldal: 12 / 18 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •