Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (67) összesen
Like Tree122Likes

Téma: Tir-X és differentborder - PA Pro Team interjú

  1. #21
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet Terrorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratula és hajrá srácok, az akadémiának meg kicsit égő, már bárki bekerülhet a "Team" -be... a kövi vmi nl20 -as playa lesz?
    2 vagy 1000 dolláros téten játszom, ebben a percben ugyanezt írom ide be. Ahogyan a mai nap a kérdéses handekhez is a topikokba. Miért is számít akkor a tét ahol játszom? Soha nem fogod tudni pontosan milyen téten játszom, mennyit nyerek és vesztek. Amiért itt vagyok, az kicsit sem függ össze avval milyen tétre ülök be ma vagy holnap.

  2. #22
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Fishek vagytok PA! Utána kellett volna bevenni őket, miután végeztek a videósorozattal, akkor nem kéne fizetni
    Viccet félretéve: Gratula, jelenleg szerintem ti vagytok a leginkább megérdemelt pro team tag (meg Aptok). Nem vagyok cg-s, szóval igazán engem nem érint, de biztos sok hasznos dolog hangzik el a kezdőbbek számára a videókban, meg aktívak is vagytok, szóval csak így tovább!

    GL
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #23
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Az offtopik hozzászólásokat töröltük. Ez a topik a két interjú alanyról szól.

    GoodGame-ről ennek a blogbejegyzésnek a végén olvashattok.

  4. #24
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fishek vagytok PA! Utána kellett volna bevenni őket, miután végeztek a videósorozattal, akkor nem kéne fizetni
    Viccet félretéve: Gratula, jelenleg szerintem ti vagytok a leginkább megérdemelt pro team tag (meg Aptok). Nem vagyok cg-s, szóval igazán engem nem érint, de biztos sok hasznos dolog hangzik el a kezdőbbek számára a videókban, meg aktívak is vagytok, szóval csak így tovább!

    GL

    OFF

    Azért mrj is csinált vagy 10 oktató videót az oldalra, nem csak Aptok, titcar is cash sorozatot, live sessiönöket, stb. ha már itt tartunk. DE! Nem csak a mennyiség számít. Minden kikerült anyagnak kéne örülni, ami oktató jellegű, főleg, hogy a tagoknak ingyen van. Az egy más dolog, hogy sokan nem tudják megbecsülni, helyette inkább őhzöngenek.

    Így ebben a formában ez a ki érdemli meg és ki nem összehasonlítás elég nagy hülyeség. Megmondták, hogy az Akadémia kéri fel az embereket, hogy legyenek Pro team tagok és nem fordítva. Innentől kezdve akár elfogadják a lehetőséget akár nem, semmiféle kötelezettségük nincsen. Magyarul nem kell videót csinálniuk és nem kell handet elemezniük sem kötelező jelleggel. Senki nem azért csinálja a videókat, mert a neve mellé szúrták, hogy pró, hanem azért, mert tisztelet díjat kap érte, amiből anyagi haszna származik. Ha szüksége van a pénzre, akkor megosztja a tudását pl. videó formájában. Ha nincs, vagy többre értékeli a tudását annál, mint amennyit az Akadémia tud nyújtani anyagiakban, akkor meg nem lesz aktív ilyen téren, ennyi.

    Akkor tartanám jogosnak az ilyen megnyilvánulásokat, ha pl. kötelességmulasztás lenne valami szerződésben foglalt megállapodásból fakadóan, hogy nem csinált 1 hónap alatt mondjuk 10 darab 60 perces oktató videót, és nem írt 3 cikket, és ennek ellenére is Pro team tag lenne még a jövőben.

    Egészen addig tudni kéne megbecsülni minden kikerült anyagot ami tartalmas és használható infókkal van tele, főleg, hogy ingyen van, mivel más oldalakon ugyanezért fizetni kell direktben, vagy raket termelni - tehát megint csak fizetni közvetett úton

    (Nem csak - és nem kifejezetten Holdenpernek szólt ezt természetesen, nem félreértendő)

    /OFF

    ON

    GL az új tagoknak, szimpatikus bemutatkozás.

    /ON
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2013. 01. 30. 18:17
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #25
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Gratula! Nagyon is megérdemelték, és én személy szerint sokkal jobban örülök neki, mint egy high stakes játékosnak. (***** admin által szerkesztve)
    Egy szó mint száz, +1000 Tir-X és differentborder próságához!
    Tir-X likes this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Senki nem azért csinálja a videókat, mert a neve mellé szúrták, hogy pró, hanem azért, mert tisztelet díjat kap érte, amiből anyagi haszna származik. Ha szüksége van a pénzre, akkor megosztja a tudását pl. videó formájában. Ha nincs, vagy többre értékeli a tudását annál, mint amennyit az Akadémia tud nyújtani anyagiakban, akkor meg nem lesz aktív ilyen téren, ennyi.
    Ha ez igy nezne ki, akkor a hasznalhato oktato anyagok 80-90 szazaleka nem keszulne el.

  7. #27
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    grt!
    az aktivitás ne csökkenjen - ;-) - , akkor elégedett lesznek a forum társak.
    Tir-X likes this.

  8. #28
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet straubbazsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ez igy nezne ki, akkor a hasznalhato oktato anyagok 80-90 szazaleka nem keszulne el.
    Egyetértek. Sztem nem a tiszteletdíjért csinálják, mert NL100-on amennyit beletesznek ifőben ebbe a sokrészes videósorozatba...sokkal de sokkal többet kereshetnének.
    differentborder likes this.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Gratula, kellenek az ilyen emberek ide.
    Tir-X and laszlo22 like this.

  10. #30
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 30.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Gratulálok srácok!Már a videóitok közben is szimpatikusnak, és magas szinten gondolkodó játékosnak tűntetek, ez az interjú csak megerősítette ezt.
    Tir-X and laszlo22 like this.

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •