Oldal: 2 / 13 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (128) összesen
Like Tree66Likes

Téma: Újra egy amatőr a high stakes limiten

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Véletlen pont láttam a verseny replayerét. Érdekes arc volt 11-13bb eff utg 4bb foldolta KJo-t,3bb alatt nem hívott,és hasonló kreatív lineok...
    De jól csinálja a srác, meglovagolja a hullámokat
    Majd 1hét múlva a nyeremény 50-60-80%nak elvesztése után cashoutol, miközbe ps rng-t anyázza

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 07.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Idézet Nero23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem az ilyen embereket....
    Szerintem még ma kivégzi magát.

  3. #13
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet Nero23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem az ilyen embereket....
    Én megértem. Csak én nem mennék fel nl10000-re, még akkor sem, ha lenne 1 millió dollárom.
    lumpi likes this.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Idézet Nero23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem az ilyen embereket....
    A sok pénz megbolondítja az embert...

  5. #15
    Tag sabe83 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Jó hát behúznék egy ekkora score-t lehet én is úgy érezném h edgem van a HS regeken...

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    megjelen, senki se tud róla semmit, elhiszik az első pár körbe, el is süthet talán 1 vagy 2 jó blöfföt, aztán lelép és fel se tűnik többet ...
    Ezen gondolkodtam már én is. Tök ismeretlenként, kicsit furcsa és baromira exploitolható lineokat használva lehet-e, és ha igen meddig, fenntartani edge-et jóval képzettebb játékosok ellen?
    És van-e értelme mondjuk hetente új névvel regelni egy terembe, aztán hit and runolni mindenkit akit látsz, és akikről már van egy komoly adatbázisod, míg nekik fogalmuk sincs hogy normális játékossal van dolguk...
    dfecco23 likes this.

  7. #17
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezen gondolkodtam már én is. Tök ismeretlenként, kicsit furcsa és baromira exploitolható lineokat használva lehet-e, és ha igen meddig, fenntartani edge-et jóval képzettebb játékosok ellen?
    És van-e értelme mondjuk hetente új névvel regelni egy terembe, aztán hit and runolni mindenkit akit látsz, és akikről már van egy komoly adatbázisod, míg nekik fogalmuk sincs hogy normális játékossal van dolguk...
    valamilyen szinten...nagyon rövid időre biztos hogy megcsinálható. igaz ez teljesen más világ, de még elég régen, ps-en nl10-re rámentem, erős fishként hobbista marhaként, hogy majd nyerek. lett is egy-két nap alatt majdnem (azt hiszem) olyan 10-12 BI pluszom kb, amit aztán 1-2 nap stagnálás után pár nap alatt beforgattam -20 BI legalább-ba. mielőtt valaki leswingelné a dolgot, még hozzátenném, hogy az első 1-2 napba elhitték az életem is. csak hát mivel majdnem mindig ugyanazokkal a tagokkal ültem ezért azután a pár nap után rájöttek, hogy egy sima TAGfish-sel van dolguk, engem meg akkor nem érdekelt a dolog, hiszen fish voltam. sose fogom elfelejteni milyen hülye is voltam

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hs-en amúgy nem feltétlenül ABC pókert játszanak
    Igen, ez a logikus következtetés, hogy amikor egy microhuszár behúz egy nagy score-t és felmegy HS-re és UTG emel J9 off-al majd 3 betet ad, hogy biztos levelingel .

  9. #19
    Fanatikus tag kukiszabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezen gondolkodtam már én is. Tök ismeretlenként, kicsit furcsa és baromira exploitolható lineokat használva lehet-e, és ha igen meddig, fenntartani edge-et jóval képzettebb játékosok ellen?
    És van-e értelme mondjuk hetente új névvel regelni egy terembe, aztán hit and runolni mindenkit akit látsz, és akikről már van egy komoly adatbázisod, míg nekik fogalmuk sincs hogy normális játékossal van dolguk...
    bonomot ezért bannolták anno... kis multiaccocska

  10. #20
    Tag kapitany10 avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 16.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    Csak el ne bukjon hamar mindent... Kezdeti fellángolás

Oldal: 2 / 13 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •