Oldal: 38 / 46 ElsőElső ... 283637383940 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 371 - 380 (457) összesen
Like Tree197Likes

Téma: Tyler reloaded - my way to the mid stakes

  1. #371
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    akkor februarig célok:
    -videó elkészítése/kirakása
    -8k hand
    -1 oktató videó (waki-s)
    -februári célokat összeszedni

    Jared T. könyvel is haladtam,bar csak apró lépésekben
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  2. #372
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    önelemzés,hibák feltárása:

    volt ma coaching és nagyon sok hibámra fény derült ismét,kicsit éreztem fejbeni(rossz beidegzödések kihatása)okokat is de alap dolgok se mentek jól,most összeszedem hogy miken szeretnék változtatni:
    -------
    1,matematikai alapok átnézése: volt hogy gondolkodnom kellett hogy szamolok pot odds-ot nem hogy azonnal és pontosan menjen->pont kapóra jön a TirX videó , meg amúgy nem árthat az ismétlés

    2,az ok hogy session után tisztábban átlátom a rangeket,de sessionben nem mindig megy,ezért indokoltan 3-4 asztalon kell játszanom akármennyire is unalmasnak tünhet->plusz lesz idöm pl olyanokon is gondolkozni hogy pl. regek mit gondolnak az én rangemnek adott helyzetben stb
    ->ez több note-hoz hasznos infóhoz is fog vezetni

    3,elözöekkel összefügg hogy túlságosan gépiesen és nem eléggé körültekintően gondolkoztam,tökjó példa:
    fish utg 2bb open én bb-n A9s call és 289 flopon mondom a coachnak hogy akkor most a terv h 3 utcát lövöm mert tptk-m van, közben pedig: nem néztem meg h utg 1st-je 1k hand alatt 1(!) volt,nem néztem h mennyit cbetel stb... na mármost ha edzés közben ilyen félvállról vettem akkor egy sessionon belül hány ilyen helyzet lehet?->mennek el a bb-k

    4,szintén összefüggésben a többivel: felkészülten,odafigyelve grindelni...pár napja a hm2 valamiért nem indult el és session közben avval szarakodtam és buktam is valami fél stacket emiatt...-> meg kell teremteni az otpimális körülményeket a grindhez

    hirtelen ennyi jutott eszembe,sok mindenen kell még változtatnom hogy jussak valahova,de most nagyon motivál hogy látom ezeket és hogy megbírkozzak velük/leginkább magammal...

    más: videó kész,de elég rossz lett(sok asztalszelektálással szarakodás,nem látszódik rendesen minden)még nem döntöttem el hogy kirakjam vagy csináljak újat...a lényeg valamikor lesz
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  3. #373
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    kicsit komolyabb handelemzés:
    _______
    utg:8k hand 26/23 ,ep rf1:15 wtsd:24
    utg1:3k hand 17/13 ,mp coldcall 16 , wtsd: 24
    bb:9k hand-fish 29/6 , wtsd:31
    $0.15/$0.30 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($30) 100bb
    UTG+1 ($36.94) 123bb
    CO ($58.70) 196bb
    BTN ($31.31) 104bb
    tylerhungary (SB) ($30) 100bb
    BB ($23.09) 77bb

    Pre-Flop: ($0.45, 6 players) tylerhungary is SB
    UTG raises to $1, UTG+1 calls $1, 2 folds, tylerhungary calls $0.85, BB calls $0.70

    sqz-t soknak érzem utg vs utg1 ellen,valamelyikük 4betelne csak jobbal tenné->dobnom kellene->így marad a call,de gyakorlatilag ez így setmine-legtöbb flopon c/f-o kell játszanom
    -----
    Flop: ($4, 4 players)
    tylerhungary ($29)?
    érdekes kérdéseket vet fel hogy overpárom van 3 ember ellen de nagyon szar hogy sb vagyok,utg és utg1 úgy gondolom őszintén fognak reagálni,ha kibetelek 3 emberbe akkor szerintem broadway lapjaikat dobjak,calloznak/raiselnek akkor erősek
    bb szerintem 8x,9x is callozni fog

    mit akarunk elérni? meg kell néznünk hogy állunk,megszabhatjuk a betsize-t,jó lenne bb-vel hu maradni ->
    szerintem a bet a legjobb 2,5 körül

    EDDIG észrevételek?mit nem vettem figyelembe?mit gondolok rosszul?
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  4. #374
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nem kell megnéznünk hogy állunk, viszont ritkán kapunk blöff cbetet 4way, szerintem is jó a donk a bb miatt, körcheck kellemetlen lenne. Turn a fish ellen folytatnám, ha az egyik reg van bent akkor mérlegelném, hogy ki tudom egy blöffölni az overpárját valahogy.
    andree likes this.

  5. #375
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Ha setmine tervével adtunk meg, akkor nem tartom jónak a donkot. Illetve itt semmi sem tetszik nagyon, de ha választani kell, a c/f talán jobban. Túl optimális eset, hogy csak a fish maradna. A cold callernek szerintem egyébként PP heavy a range, illetve ha callol UTG-t sc-kkel, akkor szintén elég szar a flop nekünk, mert pont ezekkel az sc-kkel fogja callolni. Ellene emiatt sokszor még szintén value lehetne a donk, de aztán turnön vagy riveren szinte mindig feladnánk, nem tudunk jó tervvel előállni a következő két utcára.

    Ezért tetszik nekem jobban a c/f.

  6. #376
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    betelni akartam de lejárt az idöm (c/f is ok opció) turn K ahol ch ch és river T-n kibeteltem és dobott
    _____
    közben leakfinder vol.1: preflop statok 10k-s mintán,ami nyílván nem olyan pontos de felmerülnek kérdések
    (megjegyzés:nl20-nl30 888-on tolom ahol iszonyat sok a hal és a cs,ezért valueorientáltan-feszesebben próbálok játszani)


    gondolatok:
    uo pfr%:
    -utg 12% OK
    -mp 14% OK (lehelletnyit lehetne több)
    -co 24% ->lehetne több 28-30%
    -btn 45%->szintén lehetne több,azért nem ilyen 70% mint ps-en de 55-60%

    coldcall:
    -sb 4% -ugye nagyon feszesen callozok a legrosszabb pozicóbol,arányaiban nem tudom pontosan milyen % ok itt,ugye sok steal ellen 3bettel védekezek ami 6.5%->talán ez is lehetne több
    -bb - hasonlóan az sb-hez nem tudom milyen statok lennének optimálisak,jó lenne ha véleményeznétek
    -mp cc 8% -> sokallom,talán olyan 6% lehet jó AQo+,AJs+,KQs+,66+ | 3% 3bet->talán ok
    -co cc 8% ->kevesellem,leheletnyit lehetne több,hasonló range mint mp talán összes pár és QJs+ | 4% 3bet kérdéses
    -btn cc 8% ->nagyon kevesellem,látszódik hogy uazzal a rangel callozok mp-btn ami nem jó,olyan 11-12% jobb lenne | 3bet-talán ok

    észrevételeket,tanácsokat várok,köszi
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  7. #377
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    önmagában a preflop statok elemzésnek nem sok értelme van, a 19/15ön azért lehetne lazítani. minél többször játszol a fissekkel, annál jobban kijön a tudáskülönbség.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  8. #378
    Tag báró avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    182

    Alapbeállítás

    Nem tudom ki hogy van vele,de én a te "feladványaidnál" mindig úgy érzem magam

    mint a kardhal című filmben hacker gyerek aki "zavarnak" a megoldásban..mindig tapsolnom kell

  9. #379
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    önmagában a preflop statok elemzésnek nem sok értelme van, a 19/15ön azért lehetne lazítani. minél többször játszol a fissekkel, annál jobban kijön a tudáskülönbség.
    Én ennél sokkal lazább vagyok fullringen

  10. #380
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ennél sokkal lazább vagyok fullringen
    10K handes mintán 24/21/11 a rekord
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •