Oldal: 352 / 372 ElsőElső ... 252302342350351352353354362 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.511 - 3.520 (3713) összesen
Like Tree342Likes

Téma: Littlemage céljai, fejlődése, s ezek nyomon követése

  1. #3511
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Hehe, regular ellen max value Oktatofilm befuzve

    $0.50/$1 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($60.05) 60bb
    UTG+1 ($81.78) 82bb
    Hero (CO) ($105.03) 105bb
    BTN ($44.51) 45bb
    SB ($294.31) 294bb
    BB ($107.63) 108bb

    Pre-Flop: ($1.50, 6 players) Hero is CO
    2 folds, Hero raises to $2.50, 2 folds, BB calls $1.50

    Flop: ($4.50, 2 players)
    BB checks, Hero bets $3, BB raises to $10, Hero calls $7

    Turn: ($21.50, 2 players)
    BB bets $16, Hero calls $16

    River: ($53.50, 2 players)
    BB checks, Hero goes all-in $76.53, BB calls $76.53

    Final Pot: $206.56
    BB shows

    Hero shows


    Hero wins $207.56 (net +$105.53)

    BB lost $104.03
    JociBalboa and crochodil like this.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  2. #3512
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Misclick, oddscall, GOOD CALL, Hooooooollldddddd FakkkkkJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU


    $0.50/$1 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($67.86) 68bb
    UTG+1 ($194.01) 194bb
    CO ($100) 100bb
    BTN ($64.51) 65bb
    SB ($51.50) 52bb
    Hero (BB) ($100) 100bb

    Pre-Flop: ($1.50, 6 players) Hero is BB
    1 fold, UTG+1 raises to $4, 1 fold, BTN calls $4, SB goes all-in $51, Hero calls $50.50, UTG+1 goes all-in $190.01, BTN folds, Hero goes all-in $48.50

    Flop: ($254.50, 3 players, 3 all-in)

    Turn: ($254.50, 3 players, 3 all-in)

    River: ($254.50, 3 players, 3 all-in)

    Final Pot: $254.50
    SB shows

    Hero shows

    UTG+1 shows


    SB wins $78.25 (net +$26.75)
    UTG+1 wins $269.26 (net +$75.25)

    BTN lost $4
    Hero lost $99
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  3. #3513
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    rorooen, BelaKecske and flylynx like this.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  4. #3514
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Gondolom azert misclickeltel, mert grind kozben ilyen akciok futnak a hatterben

  5. #3515
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás Nyilvanos szosszenet

    Szep jo napot!

    Itt mar hajnali fel 1 van, bontottam is par sort.

    A tenyek: 2 forumtarsunk akademia pro valasa topicjaban betettem egy augusztusi bwines asztalinal chat screenshootot, ahol epp mind2ten osztottak, bar leginkabb diff.border, hozzateszem en akkor meg azt sem tudtam, hogy ok magyarok, nemhogy a kiletuket, de aztan par handelemzos ismeros hh-nal visszanezve azokat feny derult.

    A screenshooton nem volt kitakarva a nick. Ez hiba volt reszemrol, emiatt ezuton elnezest kerek, bar.. majd kesobb. Hozzateszem a hsz kb 74 masodpercig volt az oldalon, de lehet 274ig.

    Kaptam ezutan tobb privat uzenetet is, z erintett felektol es "semeleges" tagoktol is, kaptam hideget, meleget.

    En se szemelyesen, se skypeon nem ismerem, s nem voltam kapcsolatban egyikojukkel sem.

    Igazandibol lehet privatban kellene valaszolnom, de inkabb megteszem itt.

    Amugy Tir-x-el a 1-2x chatben beszeltunk, miutan felbomlott az asztal, volt 2-3 kozos hh amit "megvitattunk", mit miert hogy merre. Hozzateszem, en akkor meg nem tudtam kicsoda o, csak a nicket ismertem.

    O tok normalis uzit is irt.

    Diff. border viszont tamado, kerdore vono, kioktato stilusban irt. Ismeretlenul. Mindezt azert mert az o szavaival elve betettem egy :"Ennek tekintetében idegenek számára kiemelhetsz 1-1 vicces, komolytalan mozzanatot, ettől még te vagy az igazi chathuszár." chates screenshootot.

    Hat ha sajat magad viccesnek talalod, akkor mit huzod fel magad. amugy meg nem volt olyan vicces.

    Ha mar a nickeknel tartunk, vajon +ev-s-e az, hogy Te tudod en kivagyok, en meg nem? Nem kell valaszolni.

    Igen, en bevallom, chathuszarkodok, ha ugy erzem. be lehet tenni screenshootot, en valallom, ahogy emezt is vallaltam, foleg, mert itt vegkepp nem en voltam a hunyo, nem en donekyztam le a masikat, s morzsoltam az iget. De tobbnyire bevadulni szamomra tok ismeretlen kulfoldi arcokkal szoktam. kivetel ez alol, rozer, de o kezdte chatben az allatkodast, s hat nem az a fajta vagyok, aki hagyja magat. No meg Jelly, akirol az elejen szinten nem tudtam meg azt se, hogy magyar. Aztan meg lett belole beginning of beatuful friend...

    Bytheway, hamar itt tartunk, lorker az aki magyarul osztja a kulfodieknek chatben, azon jokat mosolygok, nekem is osztotta, ha tiltre szaladt.

    Jahogy serti az onerzetedet, hogy lebreakeveneztelek. Hat kispofam, meg is nezheted az akkori onmagad, szaladgaltal 20-50 kozott mint pok a falon, neha felugraltal 100-ra, de eleg rendesen visszapattantal, amit osszekukaztal 50en, visszatetted a rendszerbe 100-on.

    S felhozod nekem, hogy en korabban magasabb szinten jatszottam, s aztan egy asztalnal ucsorogtunk, ne ugraljak. Hat nekem nincs ezzel semmi bajom, tisztaban vagyok vele, hidd el, jobban, mint Te. Ezzel nem sertegetsz. Semmit nem tudsz rolam, nem ismersz, s igy rosz fel dolgokat? WP.

    Bennem nem volt arto szandek, hisz Tir-x szavaival elve "Az a beszélgetés pedig nem volt több egy kis hülyülésnél", csak egy kicsit fel volt dobva a proknal a labda, s gondoltam lecsapom.

    Meg egy kerdesre valaszolva/riper/ , ez a screenshoot azert volt meg, mert nagyon meglepodtem, hogy a fel asztal ismer, s ezt megmutattam par ismerosnek, hogy ideje nevet valtoztatni .

    Felhoztad, hogy tudod, tobb nickemet is. Hidd el, en is tudom tobb nickedet is . Viszont, abban biztos vagyok, hogy Te nem tudod az osszeset .

    A nicknevekre meg egy mondat erejeig visszakanyarodva, legalabb 2 hh elemzesben is be lett irva, hogy en vagyok a villian nyilvanos nickel. Nah az mi, erdekes, nem lett moderalva, de nem is erdkel, miondenki tudja mar kb, hogy OMG Shark en voltam. Nekem boven eleg, hogy meg ezelott paran mondtak, hogy nem szeretnek ellene jatszani, ez eleg visszaigazolas nekem, a grafom, s az eredmenyeim mellett.

    En orulok annak, hogy csinaltok videot, nem kevesszer panaszkodtam arrol, hogy gyakorlatilag a nullahoz konvergal a cg-s szaklmai elet az akademian. Biztos sokan orulnek, hogy egyben kapnak anyagot, enm 7 masik forumrol kell angolul osszeszedni a dolgokat, sok sikert, s kitartast kivanok hozza, van sejtesem rola, hogy mennyi munkaval jar az ilyen.

    Haragot semmi esetre sem akartam, akarok, s megbantast se, semmit, sok sikert kivanok mind az okitasban, mind a jatekban, nyerjetek sok penzt, lehetoleg ne tolem :P.

    Amugy par honapja bennem is felmerult, hogy csinalok egy videot, mit hogy erdemes sztem csinalni ongamen, kezdve az asztal, s ellenfelvalasztastol a jeloleseken at par dologrol, mert meg 100-on is akkora sotetesegek vannak, hogy ihaj. Aztan jatszottam par sessiont a fentebb nevezett nickel, amire annyi visszajatszast kaptam, annyi kinek a farka nagyobb moveot, hogy egy pillanatra az is megfordult mergemben, hogy 1xeruen kilepek az akademiarol is.


    No, GL for everybody, a hajnali session elott meg itt fekszik egy szep barna ferdeszemu lany, she wants take care me tonight .
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  6. #3516
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás



    GL Mage

    Ne szivd mellre
    pszibu likes this.

  7. #3517
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...itt fekszik egy szep barna ferdeszemu lany, she wants take care me tonight .
    pics or it didn't happen
    naggeri, dreft100, Zsipali and 6 others like this.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  8. #3518
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    múlti akk az legális ?

    btw én spec örülök hogy kifejtetted.

    gl

  9. #3519
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Diplomatikus voltam, nem támadó. Kiragadtál egy mondatot a szövegből, én is megtehetem : "Kérlek többet ne írj semmi rosszindulatút ahhoz ami velem vagy Tir-X-el kapcsolatos."


    Ellenben megmutathatom az egészet is:


    "Kár hogy nincs képem arról, hányszor láttalak chatben tiltmonkey módjára írogatni Littlemage, de mindenki aki játszott veled megtudja ezt erősíteni. Ennek tekintetében idegenek számára kiemelhetsz 1-1 vicces, komolytalan mozzanatot, ettől még te vagy az igazi chathuszár. Több nicked is ismerem, én nem fogom közzétenni őket. Pontosan emlékszem többször másoknak miket írtál a chatben, hol angolul magyar játékosnak, hol random játékosoknak random hülyeségeket. Abból indultam azért ki hogy nem vagy ekkora paraszt. Mi érdeked van lehúzni minket és evvel ártani a közösségnek is? Mi okod van erre? Célzott lejáratásnak és egyben személyes sértésnek veszem ezt. Semmi okod nem lehetett ártani azon kívül hogy élvezed ezt. Rühellem a rosszindulatú embereket. Csekkold az ongame nicket PTR-en mielőtt breakevent írsz, közel sem az. Nemrég még együtt játszottunk az asztaloknál annak ellenére hogy te már magasabb tétekre jutottál azt megelőzően, szóval nekem nem 30-50 regularozz, aki midstakeset üti aztán vissza microra. Tudtam hogy troll vagy de azt hittem értelmes, felnőtt forma. Kérlek többet ne írj semmi rosszindulatút ahhoz ami velem vagy Tir-X-el kapcsolatos."


    Ez a különbség kettőnk között. Te kiragadsz egy részletből rólam valamit és néhány hónap múlva felhasználod ezt ide. Okos embernek tűnsz az alapján amit tőled láttam a fórumon, de nem ítélkezni akarok. Ezért azt gondolom hogy te is tudod, amit leírtál annak volt egy üzenete a fórum felé. Azt is sejthetted hogy ez az üzenet valótlan és lejárat minket. Amilyen módon megnyilvánultam az első pár mondatban és nézzétek el nekem, azért volt mert kit nem háborít fel hogy előveszi ezt a hdd-ről és berakja, mikor tudja jól hogy evvel csak árt nekünk és fórumnak. Vele ellentétben viszont nem azt állítom most hogy ilyen ember, hogy ez jellemző rá. Ez is egy kiragadott eset, lehet hogy rossz napja van, de nem vagyok jós és nem akarom kitalálni vagy megmondani ki vagy valójában Littlemage. Nem gondolod ugye hogy én nem gondolom komolyan a Pro címet? Szerinted nem gondolkodom? Én nem akarom hogy most bárki az oldalamra álljon és Littlemage ellen itt a fórumon. Ez csak a mi ügyünk hogy egy kártyaasztalnál, legyen az akár egy online asztal mit beszélünk. Én is másoltam már be egy topikba valakinek aki sokat panaszkodott egy screenshotot arról ahogy tiltel. Én viszont róla nem állítottam valótlant és nem akartam pusztán trollkodni. Mindent elmondtam amit akartam hogy minél kevesebb ideig legyen ez a fórumozók témája, egy handelemzés százszor többet ér nekik. Van ezek után okunk konfrontálódni még Littlemage? Szerintem meglehetünk békésen is a fórumon, ha valami hasonló problémád van privátban bármikor megbeszélhetjük, mint felnőtt emberek.
    Utoljára módosítva: differentborder által: 2013. 01. 30. 20:14
    Zsoltika01 likes this.

  10. #3520
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •