Oldal: 5 / 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (67) összesen
Like Tree122Likes

Téma: Tir-X és differentborder - PA Pro Team interjú

  1. #41
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az offtopik ide nem tartozó hozzászólásokat kérjük mellőzétek, ezeket továbbra is törölni fogjuk.
    Ha nem lenne itt az a pár ember aki nap mint nap segít,(pl. az a két játékos akikről a cikk szól), esküszöm már itt hagytalak volna benneteket úgy ahogy vagytok! Undorító ami itt megy, szinte már minden nap! Kapásból legalább 3 embert fel tudnék sorolni a személyes ismerőseim közül, akik az oldal üzemeltetői miatt hagyták itt a közösséget! Ezek a dolgok már-már mindennaposak, lehet, hogy ha a kacsa nem tud úszni, nem biztos, hogy a víz a hülye!
    Utoljára módosítva: jabyga által: 2013. 01. 30. 22:25
    rockett, OldRknight, Arsen and 2 others like this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #42
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Jó, de gondolj bele, milyen trollkodás és offtopicba ment volna át már az egész. Nem tudom Nálad mit töröltek (gondolom off volt), csak gondolom ilyesmit akartak megelőzni vele. Lehet hogy nem a legjobb megoldás, de ha ezzel meg akarták őrizni a topic "tisztaságát" úgymond számunkra, hogy ahogy írták, rólunk szóljon, akkor nem látok egyelőre jobb line-t erre

    Mert lehet az volt a cél, hogy ne azt lássuk itt, hogy sok a trollkodás és off. Engem már az a néhány komment is lelomboz, miszerint "már bárki lehet pa pro" meg ilyenek. Tudom, hogy le kell tojni (de nehéz), és hogy a túlnyomó többség nagyon jó arc, gratuláló hsz-eket tolt, amiért nagyon hálás is vagyok, köszi Nektek!
    buktar and Zsoltika01 like this.

  3. #43
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó, de gondolj bele, milyen trollkodás és offtopicba ment volna át már az egész. Nem tudom Nálad mit töröltek (gondolom off volt), csak gondolom ilyesmit akartak megelőzni vele. Lehet hogy nem a legjobb megoldás, de ha ezzel meg akarták őrizni a topic "tisztaságát" úgymond számunkra, hogy ahogy írták, rólunk szóljon, akkor nem látok egyelőre jobb line-t erre

    Mert lehet az volt a cél, hogy ne azt lássuk itt, hogy sok a trollkodás és off. Engem már az a néhány komment is lelomboz, miszerint "már bárki lehet pa pro" meg ilyenek. Tudom, hogy le kell tojni (de nehéz), és hogy a túlnyomó többség nagyon jó arc, gratuláló hsz-eket tolt, amiért nagyon hálás is vagyok, köszi Nektek!
    Volt egy hsz-em, amiben meggratuláltalak benneteket, és egyet értettem a proságotokkal. A végére, pedig írtam kettő darab egyáltalán nem offtopic(mert a PA prosággal volt kapcsolatos) mondatot, amiben úgy gondolom semmi sértő nem volt a vezetőségre nézve(rátok nézve különösen nem)! Ebből törölték azt a bizonyos két mondatot, és csak a gratulációt hagyták ott!
    Ezt követően kiragadtam egy korábbi hozzászólást, amiben Faréj írt le két "csúnya" szót, amiből csak az egyiket moderálták. Itt egy smiley kíséretében annyit írtam, hogy vicces, hogy a k**va szót kimoderálták, míg a sz*r szót nem.
    Majd a hsz végére odaírtam, hogy ha már az előzőmet törölték, akkor meggratulállak benneteket mégegyszer! Na erre ez is törölve lett. Most úgy őszintén azon kívül, hogy "grat", minden hsz offtopic!
    Szükséges, hogy a flame-eket töröljék, de itt már korántsem arról van szó, ez a szomorú. És valóban sok ismerősöm van, akik emiatt hagyták itt az oldalt. Mióta ezt írtam pl. eszembe jutott még egy arc, -egyébként a nickjén közismert mtt pro-, aki személyesen pontosan ezt mondta nekem, hogy ezért nem, jár ide, maximum híreket olvas!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #44
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Hány Pro van most?
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hány Pro van most?
    Tíz.

  6. #46
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Terrorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratula és hajrá srácok, az akadémiának meg kicsit égő, már bárki bekerülhet a "Team" -be... a kövi vmi nl20 -as playa lesz?
    Idézet Dinokaposvar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Savanyú a szőlő..Az meg kiderül az interjúból, hogy idő hiányában játszanak jelenleg ezen a téten...
    Gratula!
    Ja amúgy most esik le, hogy lehet valakinek is úgy jött le, hogy NL5-10-en játszom? Nem, csak funból toltam ott zoomot, amikor nem volt kedvem máshoz, meg kíváncsiságból, hogy megy. Csak gondoltam ezt tisztázom, ha valaki félreértette volna

    Idézet Tieru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tíz.
    Amúgy így most +2, tehát 12.

  7. #47
    Fanatikus tag geri190 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    378

    Alapbeállítás

    gratula

  8. #48
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Köszönjük mindenkinek a hozzászólásokat. Jól esik a sok pozitív visszajelzés. GL mindenkinek az asztaloknál.
    BaXee, tomy123 and Zsoltika01 like this.

  9. #49
    Fáradhatatlan grinder Terrorka avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    559

    Alapbeállítás

    ja, hát gondoltam h félreértés lesz, srácok a nagy kutyának nincs szüksége ugatásra... respect dánfiú és aptok! és vajon a PROK miért nem aktívak az oldalon illetve miért hagyják el...
    Utoljára módosítva: Terrorka által: 2013. 01. 31. 02:47
    erikkke likes this.

  10. #50
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Kicsit csalódott vagyok h Holdenper (ennyi külföldi szó használatával) még mindig nem tudott bekerülni a teambe...
    Arsen, Pókó51, Holdenper and 4 others like this.

Oldal: 5 / 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •