Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (67) összesen
Like Tree122Likes

Téma: Tir-X és differentborder - PA Pro Team interjú

  1. #51
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    csak bennem merül fel a kérdés, hogy mit jelent egyáltalán, hogy "PA pro"? személy szerint fingom nincs, viszont abban teljesen biztos vagyok, hogy két olyan személyről van szó, akik elég sokat tesznek a közösségért és példamutató a hozzáállásuk. én mondjuk teljesen leszarom, hogy pro vagy nem pro, az embert nézem.

  2. #52
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Mindenek előtt grat srácok!
    Ugyan nem láttam a Mage féle postot, de biztos vagyok benne, hogy papa csak poénkodni akart és semmi hátsó és bántó szándék nem vezérelte.

    OOOOFFFF:
    *** Mi az, hogy nem lehet beszélni róla, hogy ki miért pro vagy ki miért nem az? Mi az, hogy nem lehet velük kapcsolatban negatív kritikát megfogalmazni? *** (szerkesztve, fórumszabályzat 2-es pont alapján)

  3. #53
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    attól, hogy "pro" nem lesz a szememben több vagy kevesebb.

  4. #54
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet egomartinak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi az, hogy nem lehet beszélni róla, hogy ki miért pro vagy ki miért nem az? Mi az, hogy nem lehet velük kapcsolatban negatív kritikát megfogalmazni?
    Az építő jellegű, kulturált hangnemben megfogalmazott kritikát szívesen vesszük és várjuk, hiszen ezáltal tud az oldal és a közösség tovább fejlődni. A gondolatokat mindig a megfelelő topikban érdemes megfogalmazni, hogy elkerüljük az offtopic hozzászólásokat.

  5. #55
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mikor volt fele? $25 volt, most az újaknak csomagban $30... Könyörgöm, már ezért is köpködni kell, mert emelni merek 20%-ot az áron?

    Köszi mindenkinek a gratulációkat, elismerést. Részemről továbbra is arra számíthattok, hogy segíteni próbálok majd mindenkinek, akár a fórumon, akár privátban kéri azt. Btw soha nem gondoltam volna, hogy egyszer lesz egy hét, amikor ennyiszer elhangzik a nevem :P
    Csak arra utaltam, hogy ha ránéz az ember az oktatókra, akkor van egy "kis" kontraszt! Csak egy rossz vicc volt, aminek fele igaz, a másik fele meg nem.

  6. #56
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az építő jellegű, kulturált hangnemben megfogalmazott kritikát szívesen vesszük és várjuk, hiszen ezáltal tud az oldal és a közösség tovább fejlődni. A gondolatokat mindig a megfelelő topikban érdemes megfogalmazni, hogy elkerüljük az offtopic hozzászólásokat.
    Építő jellegűnek és kulturáltnak feltételezem az számít, amit ti annak ítéltek. Mellesleg hol találok olyan topikot, ahol a ti munkátokat "értékelhetem" és nem modoltok ki 10mondatból 9et? (amelyben egyébként maximum egy obszcén kifejezés volt, tehát kulturálatlannak nem nevezhető, maximum számotokra kellemetlennek)

  7. #57
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet egomartinak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mellesleg hol találok olyan topikot, ahol a ti munkátokat "értékelhetem"
    Például a Fejlesztési ötletek topikban, de akár emailben is leírhatod vagy megoszthatod ötleteidet velünk Skype chaten.

  8. #58
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Rendes srácok ezek, aktívak, jókat írnak, segítőkészek szal megérdemelt elismerés ez nekik, örüljünk. Nem értem egyeseknek mért van baja ezzel, mint fórumozó személy szerint nekem tök mind1, hogy ki Team Pro, nekem semmi előnnyel nem jár, ha NL400+ playák a Team Pro-k, attól nem lesz jobb/rosszabb/szakmaibb/kevésbé szakmaibb pókeres közösség az akadémia, hogy milyen nevek vannak felírva a spanok közé, hasznos hozzászólásokat/videókat nem csak ők tudnak alkotni.
    Faréj, Tir-X, Zsoltika01 and 3 others like this.

  9. #59
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 29.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Én elhiszem, hogy rendes srácok, de sajnos hamar megbuktak. Bocsánat, hogy ezt mondom, nem akarom őket megbántani, de na...
    Ha már out/equity számolásban elhasaltak, egyebet inkább ne tanítsanak.
    Ha jól vettem ki az interjúkból, pár 100k hand mikrolimit van a fiúkban, meg egy kis nyalogatás nl100ig. És videókat gyártunk, coachingot hirdetünk... Meg 10bb/100-as winrate-et tervezünk nl100-ra... Na majd ha az sikerült, akkor lesz mire...


    Egyébként BelaKecske, a te hsz-eid a handelemzős topicokban a legjobb olvasmányok az akadémián, ha te hoznál össze vmi oktatóanyagot, arra kiváncsi lennék.
    pszibu likes this.

  10. #60
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet jefffryys eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én elhiszem, hogy rendes srácok, de sajnos hamar megbuktak. Bocsánat, hogy ezt mondom, nem akarom őket megbántani, de na...
    Ha már out/equity számolásban elhasaltak, egyebet inkább ne tanítsanak.
    Ha jól vettem ki az interjúkból, pár 100k hand mikrolimit van a fiúkban, meg egy kis nyalogatás nl100ig. És videókat gyártunk, coachingot hirdetünk... Meg 10bb/100-as winrate-et tervezünk nl100-ra... Na majd ha az sikerült, akkor lesz mire...


    Egyébként BelaKecske, a te hsz-eid a handelemzős topicokban a legjobb olvasmányok az akadémián, ha te hoznál össze vmi oktatóanyagot, arra kiváncsi lennék.
    Az általuk készített videók kezdőknek szólnak, az első két videóból mindenképp sokat tanulhattak... a matekos videó felépítésével én sem értek egyet, szerintem nem volt jó ötlet így bevezetni mert fals érzetet ad, de ez van, mindenki hibázik, akit kicsit is érdekel az elolvassa a kommentben Tir-X kiegészítését.
    Anno Kocka blogjának volt a legtöbb értelme itt az akadémián és ő sem nl200on játszott... na és akkor mi van?
    Nyílván aki magasabb téten játszik az szeretne más jellegű cikkeket, videókat is látni, de az is nyilvánvaló hogy nem ők a célközönség. Másrészt erre van megfelelő angol anyag, illetve itt PA-n is minőségi coachok elérhetőek. Jah hogy ezért fizetni kell? Hát igen...
    (A PA üzemeltetőiről elég negatív véleményem van, néha felháborító amit leművelnek, de hogy ilyen irányban mennek az remek döntés, sokkal többet ér a közösség velük, mint olyan nagyobb limites prokkal, akik tudása nem jut el a kezdőkhöz.)
    Utoljára módosítva: Zbacsi által: 2013. 01. 31. 21:28
    tylerhungary likes this.

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •