Oldal: 11 / 13 ElsőElső ... 910111213 UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (128) összesen
Like Tree66Likes

Téma: Újra egy amatőr a high stakes limiten

  1. #101
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 09.
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás

    na majd az utolsó 15$-os 180 főset behúzza és újra nl1k-n tolhatja. Lesz rá 73 bi-ja.

  2. #102
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Ennyi ellendrukkert vagy kárörvendőt. Pedig a pókernek csak jót tesznek az ilyen emberek. Egyébként meg könnyen lehet, hogy valami nagy kutya és nem tétel ez neki

  3. #103
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 08. 01.
    Hozzászólások
    506

    Alapbeállítás

    Mindig a hülyéknek van szerencséje...

  4. #104
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet suta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindig a hülyéknek van szerencséje...
    Én sem értem,h hogyan tudott ennyit nyerni hirtelen. Azt,h hogyan bukott ma azt láttam.

  5. #105
    Tag báró avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    182

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennyi ellendrukkert vagy kárörvendőt. Pedig a pókernek csak jót tesznek az ilyen emberek. Egyébként meg könnyen lehet, hogy valami nagy kutya és nem tétel ez neki
    biztos így van...azért játszott 27$ szat-ot a main eventre..

  6. #106
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennyi ellendrukkert vagy kárörvendőt. Pedig a pókernek csak jót tesznek az ilyen emberek. Egyébként meg könnyen lehet, hogy valami nagy kutya és nem tétel ez neki
    Három részre szedném.

    Egy: Ki kárörvend? Én pl inkább sajnálom, hogy ennyire nem volt realitásérzéke.
    Másik : jaja kva jót tesz a pókernek, hogy elbukik 190k-t és utána mondjuk fejebe lövi magát miután rájött h mit csinált.
    Harmadik: biztos azért jutott be pár dolláros szaton keresztül mert ő maga a Gazprom vezére.

  7. #107
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Majd pár nap múlva ha felfogja ezt az egészet, kíváncsi vagyok,h hogyan tudja ezt majd feldolgozni, egyáltalán fel lehet?

  8. #108
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Majd pár nap múlva ha felfogja ezt az egészet, kíváncsi vagyok,h hogyan tudja ezt majd feldolgozni, egyáltalán fel lehet?
    Erre nem lehet választ adni. Embere válogatja. Én már arra is gondoltam, hogy verseny vége fele belőtte magát, majd megnyerte a versenyt és tovább lőtte magát és királynak hitte magát és a nullázódás után holnap felkel és semmire sem emlékszik majd hanem elindul a gyárba dolgozni
    ivan41 and pszibu like this.

  9. #109
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Egyszeruen vannak akik eletkeptelenek. En sajnalom amugy a csokat ha mind1 lenne neki a penz akkor most nem 10$.-os sng-ken jatszana, szal valszeg komoly gondok lehetnek. Es itt nem arrol van szo, hogy elvesztette a realitaserzeket mert azt ennyire nem lehet, neki alapból nem volt.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2013. 01. 31. 15:48
    bakyka likes this.

  10. #110
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Nem akarok vitát generálni.
    Számomra úgy tűnik, hogy nem csak szarkasztikus megjegyzésekkel van tele a topic, hanem egyértelműen olyanok, akik szinte annak drukkoltak, hogy minél hamarabb veszítse el. Mert így lehet írni, "én megmondtam", "várható volt", stb..

    Jót tesz az, ha valaki kevés tudással is sokat nyer. Mert ez motiválhatja az embereket. Elég moneymakerre gondolni.
    Az, hogy visszajátszotta, meg megint csak jó neked, mert a rendszerben marad a pénz egy része. Legközelebb egy ugyanilyen játékos lehet neked tolja át pénze egy részét.

    Attól még lehet sok pénze, hogy szaton keresztül jutott most eddig. Nyilvánvalóan nem tisztelte a megszerzett nyereményét.
    Utoljára módosítva: NovaTerra által: 2013. 01. 31. 15:49

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •