Oldal: 430 / 594 ElsőElső ... 330380420428429430431432440480530 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.291 - 4.300 (5934) összesen
Like Tree431Likes

Téma: Mit csináltatok volna? - MTT

  1. #4291
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    1.nél énse értem 3,2 BB-s emelést,én egy 450-500-at emelnék max(bár én csak utg és sb hívok 2bb felett).
    Flop cbet sztem std nagyvak defendje ellen, viszont én lőném turnt is, mert a flop csak callal kb kizárom a rangeből a szetteket, kétpárokat, erős Q-kat, mert azokkal check-raisel/donkol. Amúgy meg maradnak az FD-k,gyenge Qx,9x, TT,88, 68, 8T...stb., és a turnon ezekben még van érték, meg védeném is lapom, szóval mindenképp emelnék
    Így ahogy ment a parti énis callolnék riveren mert ugye semmi huzó nem jött le, plusz a turn csekked is növeli nála a blöff esélyét.

    A 2.at pedig pusholnám.Alacsony tétes MTT-n túl sokszor fognak 1-2-3an becallantani, mert fingjuk nincs milyen stackméretekell, mit kell csinálni, ezt megelőzendő pusholnám 17BB-m JJvel utg1.
    Ahogy pedig zajlott, egy regular, vagy egy aggrotard ellen beraknám, de egy random 30/3as mikro fish ellen még el is tudom dobni. utg1 emeltél, ő utg2 3betel 17bb eff. Ezt a fishek kb QQ+al csinálják. Még az AK-t is beteszik egyben, nem ****znak vele, szóval eldobnám(de igaz, játék közben ritkán sikerül

  2. #4292
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet ChocG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    River, bet vagy check?


    No Limit Holdem Tournament
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com
    $2,000 Guarantee

    Stacks:
    UTG (7,240) 91bb
    UTG+1 (1,710) 21bb
    MP1 (2,820) 35bb
    MP2 (2,446) 31bb
    Hero (MP3) (5,291) 66bb
    CO (2,040) 26bb
    BTN (6,960) 87bb
    SB (5,009) 63bb
    BB (3,000) 38bb

    Blinds: 40/80

    Pre-Flop: (120, 9 players) Hero is MP3
    UTG raises to 240, 3 folds, Hero calls 240, 1 fold, BTN calls 240, SB calls 200, 1 fold

    Flop: (1,040, 4 players)
    SB checks, UTG checks, Hero checks, BTN checks

    Turn: (1,040, 4 players)
    SB checks, UTG checks, Hero bets 530, 1 fold, SB calls 530, UTG calls 530

    River: (2,630, 3 players)
    SB checks, UTG checks, Hero (4521)?

    Fold preflop. Riveren talán egy kis bet.
    naggeri likes this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  3. #4293
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    River check szerintem.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  4. #4294
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    224

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fold preflop. Riveren talán egy kis bet.
    Pre miért fold? Én azért adtam,mert deepek voltunk és pozícióban voltam.

  5. #4295
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet ChocG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pre miért fold? Én azért adtam,mert deepek voltunk és pozícióban voltam.
    Gyengén játszik ez a lap postflop egy átlag UTG range ellen.
    naggeri and ChocG like this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #4296
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gyengén játszik ez a lap postflop egy átlag UTG range ellen.
    Plusz utánad még vannak 4en. Ok, kicsit csökkenti a squeeze esélyét, hogy az utg emelt, de többször lesz utánad 1-2call, és sokway KJoval se K magason, se J magason nem érzem annyira jól magam, csak speciális baordokon, szóval énis dobnám. Ha suited lenne akkor flatelnék.

    Postante viszont néha 3betelnék is KJval utg betre, mert nagy erőt mutatunk,poziciónk, és 2 jó blokkerünk van. De tényleg ritkán, és csak kompetensnek tűnő ellen.
    ChocG likes this.

  7. #4297
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet fkf131 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Plusz utánad még vannak 4en. Ok, kicsit csökkenti a squeeze esélyét, hogy az utg emelt, de többször lesz utánad 1-2call, és sokway KJoval se K magason, se J magason nem érzem annyira jól magam, csak speciális baordokon, szóval énis dobnám. Ha suited lenne akkor flatelnék.

    Postante viszont néha 3betelnék is KJval utg betre, mert nagy erőt mutatunk,poziciónk, és 2 jó blokkerünk van. De tényleg ritkán, és csak kompetensnek tűnő ellen.
    Ez így kerek, de a már a fent említett ok önmagában is elég a foldhoz.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  8. #4298
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet 12mike34 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Mindkét esetben alacsony tétes MTT közepén:

    Hero (JJ - Middle Position) win - Hand Import - - submitted 01-31-2013 - Poker Hand Replays

    Hero (JJ - Middle Position) loss - Hand Import - - submitted 01-31-2013 - Poker Hand Replays

    Szívesen fogadnám a tanácsokat a helyes megjátszást illetően.
    1. handben szvsz. cbet - cbet - chback a jó, ha riveren donkol, valszeg szinte mindig dobnunk kell.
    2. szinte sosem leszünk elöl ilyen line után. Ha egyben berakod a min3betre, akkor még tud callolni szarabb, de ezzel a fos 4bettel bejelented, hogy monster van nálad, és csak jobb rakja be ellened.

  9. #4299
    Tag 12mike34 avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 24.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Idézet fkf131 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1.nél énse értem 3,2 BB-s emelést,én egy 450-500-at emelnék max(bár én csak utg és sb hívok 2bb felett).
    Flop cbet sztem std nagyvak defendje ellen, viszont én lőném turnt is, mert a flop csak callal kb kizárom a rangeből a szetteket, kétpárokat, erős Q-kat, mert azokkal check-raisel/donkol. Amúgy meg maradnak az FD-k,gyenge Qx,9x, TT,88, 68, 8T...stb., és a turnon ezekben még van érték, meg védeném is lapom, szóval mindenképp emelnék
    Így ahogy ment a parti énis callolnék riveren mert ugye semmi huzó nem jött le, plusz a turn csekked is növeli nála a blöff esélyét.

    A 2.at pedig pusholnám.Alacsony tétes MTT-n túl sokszor fognak 1-2-3an becallantani, mert fingjuk nincs milyen stackméretekell, mit kell csinálni, ezt megelőzendő pusholnám 17BB-m JJvel utg1.
    Ahogy pedig zajlott, egy regular, vagy egy aggrotard ellen beraknám, de egy random 30/3as mikro fish ellen még el is tudom dobni. utg1 emeltél, ő utg2 3betel 17bb eff. Ezt a fishek kb QQ+al csinálják. Még az AK-t is beteszik egyben, nem ****znak vele, szóval eldobnám(de igaz, játék közben ritkán sikerül

    Nagyon sokszor túl kicsinek érzem a 2-2,5BB-s hívást előröl. Kis téten szinte bármilyen random lappal call-olnak és nem tudom hol állok a partiban. Tehát a turnon is hívni kellett volna, rendben.
    Riveren meg túl nagynak éreztem a hívást, tipikus besült színhúzó, call után 10,8 kárót mutatott.

    Második handnél egyből push vagy a 3betre push? (AQ volt nála)

  10. #4300
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet 12mike34 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Második handnél egyből push vagy a 3betre push? (AQ volt nála)
    Mind2 jó, de nekem a 2. szimpatikusabb.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •