Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree8Likes

Téma: NL25 SH UTG játék AQs-el

  1. #1
    Fanatikus tag Bohocz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás NL25 SH UTG játék AQs-el

    $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players

    SB: $79 (316 bb)
    Hero (UTG): $30.55 (122.2 bb)
    CO: $25 (100 bb)
    BTN: $25.54 (102.2 bb)
    BB: $25 (100 bb)
    MP: $25.35 (101.4 bb)

    Preflop: Hero is UTG with A Q
    Hero raises to $0.75, MP folds, CO raises to $1.75, 3 folds, Hero calls $1

    Flop: ($3.85) 4 3 8 (2 players)
    Hero checks, CO bets $2, Hero?

    villain:28/23/2,2 CO3b:2,3(43) cbet f-t-r: 73-50-40 wtsd:23

    preflop jo a call?
    lehet hogy hülye kérdés,de itt boldogan pakoljuk be mert egy ilyen flopot vártunk? A callnak semmi értelme mert akkor a pre callhoz nincs elég io?

  2. #2
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Preflop sima fold 2,3% 3bet ellen.
    roliii, zvar19 and BelaKecske like this.

  3. #3
    Fanatikus tag mrtmarko avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    325

    Alapbeállítás

    Nekem nem igazán tetszik a pre call, amúgy is iszonyat alacsony a 3betje. Ha jól számoltam floppon kb. flippelsz a range ellen és FE sincs sok.

  4. #4
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    flop ch c, ha már igy van, outjaid egy részét fogja barellezni - ami őt is segíti majd igy csak okosan folytatnám -

  5. #5
    Fanatikus tag Bohocz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Preflop sima fold 2,3% 3bet ellen.
    Idézet mrtmarko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem nem igazán tetszik a pre call, amúgy is iszonyat alacsony a 3betje. Ha jól számoltam floppon kb. flippelsz a range ellen és FE sincs sok.
    total 3b:8,7 én ezt néztem amikor calloztam. ebben az esetben hogy játszanátok?
    A többi kérdésre is érdekelne a válasz ha már pre hibáztunk is. Hogyan tovább?

  6. #6
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Ahh ne nézz poziciót semmiképp, legalább 5k mintán.
    Ha nem hiszed dobj egy filtert a HUDban, hogy a hud csak az utolsó 1k handet mutassa, utána replayerben nyisd meg a saját popupod, és elég nagy eltéréseket fogsz látni.

    9-es 3b ellen jó a call, de semmit nem írtál a saját imagedről, ez a hand is nagyban függ tőle.

    Floppon jó lenne betenni, nem igazán tudsz hátul lenni a ch/r teljesen ok itt. Ha meg van némi + infód az ellenről, akkor lehet máson is gondolkozni, de mivel nem írtál így gondolom nincs.

  7. #7
    Fanatikus tag Bohocz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahh ne nézz poziciót semmiképp, legalább 5k mintán.
    Ha nem hiszed dobj egy filtert a HUDban, hogy a hud csak az utolsó 1k handet mutassa, utána replayerben nyisd meg a saját popupod, és elég nagy eltéréseket fogsz látni.

    9-es 3b ellen jó a call, de semmit nem írtál a saját imagedről, ez a hand is nagyban függ tőle.

    Floppon jó lenne betenni, nem igazán tudsz hátul lenni a ch/r teljesen ok itt. Ha meg van némi + infód az ellenről, akkor lehet máson is gondolkozni, de mivel nem írtál így gondolom nincs.
    sajnos nem volt más info.
    A minta 1,1k-s. Azért kerültem szar helyzetben mert a pre call utan megnéztem a pozicios 3b-t. Ugy már viszont nem tünt okos dolognak a c/r mert nem sok rosszabb lapod tudnék a kezébe adni, FE nélkül pedig kicsit hátulrol tesszük be.

    Azért postoltam ezt a handet mert szörnyen bizonytalan helyzetbe kerültem. reménykedtem, hogy lesz erre is általános válasz.

    Végülis calloztam mert arra kaptam oddsot, a turn pedig segitett, de sajna nem fizetett ki.

  8. #8
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet Bohocz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugy már viszont nem tünt okos dolognak a c/r mert nem sok rosszabb lapod tudnék a kezébe adni, FE nélkül pedig kicsit hátulrol tesszük be.
    Ez szerintem így nem igaz. Nem tudom milyennek lát, ő téged. De egy 3bet call, majd flop check-raise elég erőt mutat. Szóval van ott FE bőven.

  9. #9
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    A c/r 6$-ig jobb szerintem. AK-t dobja rá (ami 2,3% 3bet esetén a lapjainak fele), és QQ+ ellen is 43%-unk lesz. Ha pedig szélesebb a range, akkor még jobb, mert több a fold equity és lehet nála mondjuk kisebb fd, ami ellen all in tudunk kerülni.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    +1 Bala
    ch/r-eljük meg bátran OOP a NUT FD-kat, kerüljön ő szarabb helyzetbe. Ha keménykedik, hát bepakoljuk

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •