Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (64) összesen
Like Tree45Likes

Téma: Érdekes handek 5/10-ről

  1. #31
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Egyszerűen nem értem. Ha a flopok nagyon-nagy %-át megcbeteli, akkor egy ilyen flopot mivel fog elcheckelni? Gondolom balance miatt a monstereket is cbetelnie kell, ahogy mondtad az FD-ket, TP-ket is cbeteli, akkor mi maradt? Ilyen lap nincs

    Másik dolog ami érdekelne: itt egy T9-et hogy játszanál meg? Turnon check backeled a SD value miatt, vagy ...? Illetve mi az a leggyengébb lap, amit ugyanígy játszol meg, és callozod vele a river c/r ai-t?
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  2. #32
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    iPoker network
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    9dx vagy 9xd?
    Szerintem inkább 9dxd.
    Ez tök jó kombináció a missed cbet range erősítésére.

    Biztos, hogy nem adnám meg. Egy NL400-as jó reg tisztában van vele, hogy turn-ön nem reppel kb semmit. Annyira meg még nem fogja túl levellingelni, hogy éppen azért blöfföl mert nem reppel semmit és tudja, hogy Te tudod, hogy ő nem reppel semmit és ezért inkább hitelt adsz neki mert azt gondolod, hogy így nem blöffölne.
    Fish-ek és fish reg-ek ellen lehet elcsábulnék és bekoláznám
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  3. #33
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel játszhatott így? 9dx vagy 9xd?
    mivel ezen a floppon kihagyta a cbetet, én úgy gondolom, hogy van valamilyen SD képes handje. Mivel FD-s board, és sokat cbetelő játékos, gondolom nem potcontrollozna sokszor Akicsivel, ezért 9x vagy 5x-re gondolok, ami turn-re erős lapra javult, ez lehet 92, vagy 52, ami nem valószínű, de lehetséges, talán lehet felszedett nut FD 9Kd-vel, vagy néha talán játszhat így 9dxd, 5dxd-vel is akár.

    Még azon gondolkoztam, hogy valószínűleg, ha hozzádchekkelnek egy ilyen boardon, akkor Te hívsz, mivel ilyenkor gyakran nem lesz nálad semmi(ráadásul lehet h SD lépes lappal nem is hívná, bár itt még talán 9x-el is hívni kéne védelemből), és az ellenfél gyenge kész lapot reppel, 100%ban hívsz turnön is, így ott egy blöffel nagy kasszát vihet, főleg ha van valamilyen felszedett FD-je amivel túlhúzhat, ha esetleg erős lapod van, ebben az esetben hiába nem reppel semmit, álltalában neked nem lesz olyan lapod amivel meg tudod adni a hívást, szerintem a legvalószínűbb lap nála ezért valamilyen magas FD, vagy totál air is lehet szerintem.(azt értem, hogy ő ritkán fog ilyen line-al blöffölni, de úgy gondolom, hogy így próbálja kihasználni azt, hogy bünteted a kihagyott cbeteket)
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  4. #34
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet dodi89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Másik dolog ami érdekelne: itt egy T9-et hogy játszanál meg? Turnon check backeled a SD value miatt, vagy ...? Illetve mi az a leggyengébb lap, amit ugyanígy játszol meg, és callozod vele a river c/r ai-t?
    River c/r ai helyett gondolom turn c/r ai-t akartál írni. Bármilyen ásszal megadtam volna.

    T9-cel nem mindig betelnék a flopon, sőt többször checkelnék. Ha mégis bet és c/c-ozik, akkor nem hiszem, hogy túl sokszor nyerek mutatással, ezért inkább blöffbe fordítanám a lapom.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  5. #35
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet muntib eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem inkább 9dxd.
    Ez tök jó kombináció a missed cbet range erősítésére.
    Flopon tényleg jó vele a c/c, de ha már blöfföltet, akkor miért nem tart ki mellette és c/c-ozik a turnön is? Úgyis mindennel betelni fogok a riveren. Ez szerintem csökkenti az esélyét a 9dxd-nek, bár azért lehet nála. Legvalószínűbb lap szerintem a Kdx, vagy valami gyenge pár ami turnön fd-ra javult (akár KdK).
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    iPoker network
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flopon tényleg jó vele a c/c, de ha már blöfföltet, akkor miért nem tart ki mellette és c/c-ozik a turnön is? Úgyis mindennel betelni fogok a riveren. Ez szerintem csökkenti az esélyét a 9dxd-nek, bár azért lehet nála. Legvalószínűbb lap szerintem a Kdx, vagy valami gyenge pár ami turnön fd-ra javult (akár KdK).
    Talán fél, hogy nem minden riveren fogsz blöffölni vagy thin vbetelni és úgy van vele a turn c/r-t elég lightan fogod callolni ahhoz, hogy megérje így játszania.
    Persze egyetértek azzal is amit mondasz, hogy nagyon benne van, hogy csak most javult fd-re.

    Elgondolkodtató hand az biztos!
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  7. #37
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Még azon gondolkoztam, hogy valószínűleg, ha hozzádchekkelnek egy ilyen boardon, akkor Te hívsz, mivel ilyenkor gyakran nem lesz nálad semmi(ráadásul lehet h SD lépes lappal nem is hívná, bár itt még talán 9x-el is hívni kéne védelemből), és az ellenfél gyenge kész lapot reppel, 100%ban hívsz turnön is, így ott egy blöffel nagy kasszát vihet, főleg ha van valamilyen felszedett FD-je amivel túlhúzhat, ha esetleg erős lapod van.
    Hiába nem reppel semmit, álltalában neked nem lesz olyan lapod amivel meg tudod adni a hívást. Szerintem a legvalószínűbb lap nála ezért valamilyen magas FD, vagy totál air is lehet szerintem.(azt értem, hogy ő ritkán fog ilyen line-al blöffölni, de úgy gondolom, hogy így próbálja kihasználni azt, hogy bünteted a kihagyott cbeteket)
    erről mi a véleményetek?
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  8. #38
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    tudom, hogy nagyon régi, de BUMP!
    az sem baj, ha 50/100:P
    JociBalboa likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  9. #39
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tudom, hogy nagyon régi, de BUMP!
    az sem baj, ha 50/100:P
    Ezt most látom csak.
    NL600 HU: KT 3bet potban
    Sajnos nem 50/100, de ígérem egyszer lesz az is.
    rorooen likes this.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  10. #40
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 25.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    lol

Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •