Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (26) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Reális BB/100 Zoom/Rush Pokeren

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás Reális BB/100 Zoom/Rush Pokeren

    Sziasztok!

    Milyen reális BB/100-at lehet elérni a Stars Zoom/FTP Rush Pokerén? (NL10, NL20) Valamint ha valaki négy asztalon játszik megírná, hogy mennyi hand megy le egy órában? Köszönöm. Esetleg bónuszként arról is nyilatkozhat, hogy mennyi pontot termel

    Köszönöm!
    Utoljára módosítva: yeppiwasit által: 2013. 02. 02. 16:29

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    senki?

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Én momentán nl5-n 20k-s mintán 15bb/100-at hozok. De ez nyilván lóf*sz minta, és valószínűleg hosszútávon csökkenni fog. Magasabb limiteken meg még kevesebb a reális.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #4
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet yeppiwasit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Milyen reális BB/100-at lehet elérni a Stars Zoom/FTP Rush Pokerén? (NL10, NL20) Valamint ha valaki négy asztalon játszik megírná, hogy mennyi hand megy le egy órában? Köszönöm. Esetleg bónuszként arról is nyilatkozhat, hogy mennyi pontot termel

    Köszönöm!
    Nincs realis BB/100, teljesen emberfuggo
    Valakinel a realis -10 BB/100, van akinel BE, van akinel +5BB/100

    hosszutavon kiemelkedo az 5 BB/100 win rate kisebb teteken is

    Orankent 1 asztalon kb 300-400 handet le lehet tolni, de akkor eleg feszesen jatszik az illeto

    NL25-on 400 hand kb 50 VPP a vip calculator szerint

  5. #5
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Hát nem tudom hogy érdemes-e sima asztalokról áttérni Zoom-ra/Rush-ra. Egy ideje 10+ asztalon full ringet játszottam, 70k hand alatt 8bb/100-al, aztán sokszor nem volt elég asztal ezért áttértem Rush-ra. 15k hand 4 session alatt -23bi. Visszanéztem, úgy érzem jól játszottam, nem túl sok bad-beat volt hanem inkább cooler-cooler után. KK-val ha berakod pre 100bb deepen akkor 95%-ban nézel AA-t, pre monsterrel ha nagyot izolálsz mindenki dob, ha kicsit izolálsz szétszednek a settek. Flopon top két pár szart sem ér, alsó szettel is necces tolni. Meg aztán mikor deepen kerültök 200-300 bb-deepen 2.nutsal és rádtolják a riveren akkor bízol benne hogy nem villainnél van a nuts, pedig de, ott van. Family potokban flop top szett, A magas szín, nutsor is rengetegszer elgyengül a riverre, ha rám hallgatsz nem játszol Rush-t. Nekem legalábbis ***** drága lecke volt.
    futuremove likes this.

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    S00nny azért ez a hsz kicsit hasonlít a csaláselméletes véleményekhez! Alkalmazkodni kell a játékhoz! Azért mert rush, nem lesz több a cooler.
    csabadeak, Tir-X, Gabiru and 1 others like this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 04. 10.
    Hely
    Fót
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Szia, én Full ringet játszok NL10-en 4 asztalon. 3BB/100 nekem megy, 1Mill+ hand után. Amióta elindult a Starson a zoom, azóta szinte csak ezen játszok. Óránként 1200 hand megy le általában. Azért látszik többnek a cooler mert feszesebb a játék, a regek is feszesebbek, flop all-in kerültök, akkor az minimum set vs set. Legalsó szettel valóban necces betenni, főleg egy 11/8-as nit ellen, márpedig a mezőny jelentős része ilyen. Sokak 4bet range csak AA. Erre rá is lehet játszani, de csakha van mintád az ellenről. Átlag fishek száma kb 0,5 asztalonként. Ha a VPP-ket csak cashre váltod be, akkor 100-250$ lehet havonta kiszedni bónuszból, attól függően hogy mennyit játszol.
    Ha még nem játszottál, akkor az elején jobb BB/100 lesz, jobban kifizetik a nut lapjaidat, utána nehezebb, mert kiismernek, de ez nyilván így van mindenütt, csakhogy itt gyorsabban leszel kiismerve.
    Szerintem is lehet jól alkalmazkodni, nem szégyen preflop AK-t dobni, vagy QQ-val set miningolni. van hogy síma emelésre is dobok AK-t, mivel annyira nit az ellenfél, hogy nem lesz nyereséges.
    Utoljára módosítva: orion-7 által: 2013. 02. 03. 11:55
    futuremove likes this.

  8. #8
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Jabyga: miben hasonlìt ez a csalàselmèlethez???? Nem tudom mennyit jàtszottàl mostanàban rushon, de hidd el mikor bekerülnek a sztekkek az lènyegesen többször lesz cooler mint sima asztalokon. Nem sok stackelődèst làtsz Tptk vs tpgk, tptpk vs top2, hanem leginkàbb set vs set, sor vs set, set vs flopflush, pre szinte senki nem tolja be QQ-val, ès ritka lesz hogy a monstereddel lestackelj valakit akinek nincs szintèn monstere. Hatàrozottan több a cooler.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Vesztő játékos vagyok cg-n, de csodálkoztam is így rush weeken, hogy ennyire kompetens a mezőny NL10-en, és már már az volt az érzésem, hogy lehetetlen itt rendes profitra szert tennem. :/

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 04. 10.
    Hely
    Fót
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    3bet potban szívesebben stackelődik le TPTK, vagy overpair meg ilyesmi. Azt már nem tudják elengedni a legtöbben.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •