Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
Like Tree7Likes

Téma: NL600 HU: KT 3bet potban

  1. #1
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás NL600 HU: KT 3bet potban

    Nagyon-nagyon rég tettem már fel handet elemzésre, szóval lassan ideje lesz, meg aztán megint kezdek beleszerelmesedni a szerencsejátékba, úgy hogy lássuk:

    Ellenfél:
    Fish, 99% steal, kb fele-fele arányban 2x és 3x. 3betre 26%-ban dobott és eddig egyszer sem 4betelt (27 alkalomból, összesen pedig 270 handem van róla).
    Cbetre 29%-ban dobott eddig és 18%-ban raise-elt (17 alkalom).
    Alapvetően közepesen aggro játékos, képes blöffre, ugyanakkor elég nagy cs.
    AF: 1.3, AFQ:31.
    3bet potban védekezőként még nem nagyon volt mutatása és hasonló szituáció sem fordult elő eddig.

    Note:
    - 3x erosebb mint a minraise ??
    - kimaradt flop cbetre 1/2 bet bluff turnon es riveren (A8272)


    A flop callrange szerintem nagyon széles lesz: bármilyen pár és annál jobb, Ax, overcardok, 98s, J9s, J8s féle lapok, akár bármilyen backdoor fd.

    Mi legyen a turnön és mi a tervünk riverre?


    $3/$6 No Limit Holdem
    2 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    SB ($564) 94bb
    Hero (BB) ($1,010.50) 168bb

    Pre-Flop: ($9, 2 players) Hero is BB
    SB raises to $18, Hero raises to $60, SB calls $42

    Flop: ($120, 2 players)
    Hero bets $65, SB calls $65

    Turn: ($250, 2 players)
    Hero ???
    Utoljára módosítva: BaLa által: 2013. 02. 03. 10:33
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  2. #2
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Az kimaradt, hogy 20%-ban 3beteltem ellene és szinte mindig cbeteltem.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Hozzám közelebb áll itt egy bet, a legjobb secondpár vagy és ezen a turn-on amúgy sem hiszem, hogy dobna bármit is ami pár, cs-is, jó lap is ez, lyuksorok, bd-fd-k is callolnak az irányából. Alacsony blank riveren sztem vbetelnék , szron meg cf-elnék, de ezen még gondolkodok.

    Azért tetszik ez jobban, mert sztem a flop semmi azért jórészt Ax nála, szal kevesebb dolgot tudsz itt blöfföltetni, cbackelhet Tx-et, 1 párt turnon, néha lyuksort, fd-t is, ami valuevesztés, ingyen lap meg nehezebb helyzet riverre egy cc utan. Value pedig még ziher, hogy van.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 02. 03. 11:27

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 16.
    Hely
    Melbourne
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    3b pre okes, bar ha minden xarral adja es callozik csomoxor shutdownolnod kell oop es 90+bb effen call sztem jobb, visznylag jol flopol, de reverse implied odds problemak persze nem igazan lesznek, mert dominalni fogod amikor parod van altalaban. Flopon cbet okes, sizing sztem mehetne 80 korul, hogy jobb spr legyen turnon(Mivel cbet raise alacsony, foleg 3 b potban gondolom es ultralight a callrange) turnre. Az asz erdekes kartya, ha Ax tipusu lapokkal floatol flopon, ertelmes jatekos es kepes checkbackre majd vbetre riveren ha double checkolod illetve uigy jatsza airrel( de leirasod szerint fish igy nem lesz balansz) akkor ch turn es ch call riveren jo lesz. Amugy a std jatek bet turn felpot alatt, a rangedben sokkal tobb asz lesz mint neki. Riverjatek erdekes, ha callozik turnon sztem akkor is shoveolni kell valuebol/ balanszbol ha lightan stackelodik. Ha riverre a call range leszukul Ax tipusu lapokra es bluffokre akkor inkabb ch call. Ergo-> kb soha nem dobnam ha ennyire szeles laptartomannyal nyomul pre os postflop. Ilyen stackeknel es tobb info hianyaban ez kb. dobhatatlan.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    Ha ennyire nem dob 3betre (26%) akkor kevesebb handdel 3betelném, olyan 10% körül, és KT vel inkább csak adnám. Így a floppot cbetelném, valueból obv úgyse dob, szerintem jobb mint blöffre késztetni. A turn a legrosszabb ami jöhetett. Talán bet/foldolnék, azért mert a check-re úgyis betelni fog, és nem akarnék check/callozni 2 utcát. Gondolom ha megadunk a turnön, akkor kb. semmilyen riveren nem dobhatunk, mert úgyis tolni fogja.

  6. #6
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    A 3bet call range-e kis túlzással egyenlő a steal range-ével (főleg ha belevesszük, hogy monsterrel 4betelhet), szóval ha a call jó, akkor miért ne lehetne 3betelni értékért? Nagyobb potban mehetek tp féle lappal egy gyenge range ellen, csomószor dominálom, station stb... Szerintem ellene 3bet >>> call.
    Tazar1981 and differentborder like this.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 16.
    Hely
    Melbourne
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Ertekert 3b mehet persze, en is azt irtam, de nehez lesz jatszani oop, mert gozod sincs, h mi a range a flop cbet-call utan. Hany szazalekban fog 2-3 barrelre dobni az a kerdes, ha turnon is meg callozgat brutal random szeles laptartomannyal akkor penzegetes az egesz ha nem talal el a board v. a textura fortelem a barrelezesre. Mi volt amugy a vegkimenetel?

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    flop-cbet-75$
    turn-bet (140$)/fold
    Amennyiben callol turnon, riveren size-tól és time-ingtól függően c/callolnék.
    Nem nagyon hiszem, hogy 3bet potban (ezen a textúrán) meg merné lőni riveren a csekkre.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder ouchi avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 12.
    Hely
    JohnFishToday :D
    Hozzászólások
    626

    Alapbeállítás

    1x is, speckó preflop KTo-val még ellene sem 3betelnék!!
    Így játszva flop Cbet, Turnt is betelem, Riveren pedig ch-fold.
    BelaKecske likes this.
    Az agresszív kismalac utolsó mondata:
    Te meg ki a tököm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát!!!???

  10. #10
    Lelkes újonc Lucsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Szia,

    jó lenne kicsit többet tudni arról, hogy a 3x jobb-e vagy a 2x talán. KJ-vel ellene már biztosan 3betelek, az hogy 3xel és KTo-m van talán még várakozásra intene. De simán el tudom képzelni, hogy ugyanezt csinálom, akkor viszont turnön 190-215$ river broke (J és Q river kivétel nálam). Szerintem akkor jó a 3bet ha ezeket bevállaljuk.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •