Oldal: 9 / 16 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (151) összesen
Like Tree177Likes

Téma: Nyerő Oldal Mental Coach Projekt

  1. #81
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    azóta egyenlőre 0 ra redukálva a száma

  2. #82
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Jól nyomjátok ****ikáim!!! Örülök! (De ez igazából nem lehet másként!)

    Mivel "azt teszitek" - fejlődtök! Ami által kialakul vagy visszatér az önbecsülés....

    Bobbie: ezt így is terveztük... és hol van még a vége!!!!?

    Zotya88: mondtam, neked, hogy hamar nagykorúsíthatod magad a Pókerasztaloknál.... s eddig úgy festesz...mint aki jó irányba tekint, és mer is arra menni!!!!

    Közeljövőben kézzelfogható eredményekkel szembesültök!!!

  3. #83
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    Zotya88: ha már így mental területen rendben vagy, akkor tanulj meg helyesen írni is.
    "egyelőre" az amire gondoltál...
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  4. #84
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Holdenper: "És ne csodálkozzatok, ha sok embert taszít ez a dolog, mert tényleg van egy ilyen tekintélyelvű, szektás, "új megváltó", yodás, new age bullshit utánérzete"

    "másrészt meg a hányinger kerülget, mert úgy írsz musicról, mintha ő lenne az új megváltó, meg ó sz@rta volna a spanyol viaszt"

    Neked ez az egész miért fáj? Ki kényszerített ezzel kapcsolatban bármire is? Ha lenézed a dolgainkat, akkor légyszíves világosíts fel, mit kéne csinálni, mivel tudnánk Neked megfelelni? Bármi jöhet, feltéve hogy nem hányás, vagy pár szavas megbélyegzés.
    Galambos Tarzan and Bobbie like this.

  5. #85
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    lfogadom, hogy nem jól, nem világosan, sőt egyenesen félreérthetően kommunikálok. De!

    Anélkül, hogy idézgetném magamat, inkább elmondom még egyszer a lényeget:

    Közzétettem 3 részletben pár flekknyi terjedelemben amit a póker kapcsán gondolok.

    Meeeeehogy az volt az alapgondolatom, hogy majd sikerül a koncepcióim kapcsán több irányú, mélységi tartalmi kritikát kapnom, vagyis elindul egyfajta műhelymunka, aminek a végén ezek az írások, mint pókerről való gondolkodás tényleg elérik a maximum szintet.

    Be kellett látnom, hogy ez a feltevésem téves volt. Akinek erre szellemi kapacitása adott, tapasztalata is megvan annak a hajlandósága nincsen - mert éppen játszik, vagy a legmagasabb szintű gondolatait - amiből a versenyelőnye fakad - nem fogja közkinccsé tenni.Logikus, világos, érthető a részéről.

    Ezért húztam be én is a kéziféket, és nem is jelentkeztem a továbbiakban blogbejegyzéssel. Legalábbis a sorozatra jellemző mély elemzésekkel.

    De! Továbbra is érdekelt, hogy a nézeteimnek mekkora súlya van, és erre fel találtam ki, hogy akkor lényegében random kiválasztott 5 emberrel átbeszéljük.

    Ez történt! nem több!

    És igen, tudok, merek beszélni a pókerről mert szeretem.

    A másik oldal az, hogy a civil pályámon kezdő jogászként belecsöppentem a hazai gazdasági bűnözés sűrűjébe, aztán ettől eltávolodva a szerencsejáték iparba. Lényegében arról szólt az életem, hogy a döntéseim, szakmai, vagy személyes véleményem által dőltek el igencsak fajsúlyos helyzetek, ügyek.

    Az esetek melyekkel foglalkoztam, vagy akár az ügyfeleim rendszeresen szerepeltek és ma is szerepelnek a tévékben híradásokban. És én attól függetlenül, hogy nem voltam és szándékosan nem is szeretnék előtérben lenni, ott voltam az események mögött, akkor amikor az akadémiás srácok még azzal voltak elfoglalva, h körte lesz a jelük az oviban, vagy bicikli.

    Én láttam! megtanultam látni! Ugyanazt a dolgot, a 8 elemis milliárdos gengszter, valamint a felette ítélkező fehérgalléros igazságosztó szemével is.

    Minden tiszteletem a diplomás pszichológusoké, vagy bármely más emberé. Apám is volt 3 szakmával is segédmunkás, ami miatt kinéztek az iskolából. Szóval nem pályázok senki babérjaira. Viszont a fenti folyamat eredményeként kialakult egy szemléletem!

    Induláskor tisztában vagyok események lefolyásával, aszerint, h kik mik a szereplők, tudom, h idővel kitől mire számíthatok. Stb. Stb Stb.

    Kb ugyanazt az iskolát jártam ki mint tanfoglio 107 csak más irányból! Ezért is gondolom, hogy az ő írásai, vagy gondolatai is aranyat érnek.

    De én megismétlem: Lucsi, és Naturalwest munkáját is sokra tartom! Bárkiét aki képviselni meri, vagy tudja amit szívesen és odaadással tesz! Nekem szokásom elsőként levenni a smicit, ha jó dolgot látok!

    De elkanyarodtam! Csak szükségét láttam, h ennek hangot adjak, miután több alkalommal idióta szektásnak vagy mlm-snek vagyok beállítva.

    Szóval elsődlegesen a saját pókeres okosságaimat szerettem volna kontrollnak kitenni, ami szerintem frankón sikerült is!

    Bélakecske, Rockett, Arsen, Zotya88 és Bobbie tehetséges, akaratos gyerekek (kíváló pókeresek is,) és elmondhatatlan segítségemre voltak, csomó dolgot tisztáztam magamban, ráadásul minden egyes pillanatban amikor beszélgettem velük, hihetetlen mértékű gondolkodásra késztettek!

    Pókeres gondolkodásom mérhetetlenül sokat változott és fejlődött, pusztán attól, hogy a felállás szerint én beszéltem ők pedig kérdeztek, vagy opponáltak.

    Javaslom bárkinek!!! Már akit ambicionál ez a dolog. nekem kellett, engem épített. Elsődlegesen azért, mert romlatlan és értékes emberekkel volt dolgom, akikkel ha úgy adódott el eltértünk a pókertől.

    Bobbietnem szabad félreérteni, csak az ő esetében a póker mellett elmentünk egyéb irányokba is, aminek kapcsán leszámolni látszik csomó dologgal ami eddig bántotta, és visszahúzta. meghozta a rég halogatott döntést a maga ügyében.

    Elhiszem, hogy felszabadult. Aki örül, az szárnyal. És ha a környezete nem ezt szokta meg tőle, vagy egyáltalán nem szokta meg magát azt a tényt, hogy valaki örül, akkor azt nálunk hamar megbélyegzik.

    Sajna annak van hitele, aki panaszkodik, aki segítséget kér, aki elesett. Hát ne legyen ez így! Tudjuk elfogadni Bobbiet aki örül, ugyanúgy mint amikor Zotya88 segítségére indult az akadémia fogékony része az értelmetlen callozása kapcsán.

    Úgy amúgy megoldottuk azt a callozásos dolgot is, mint ahogy sok más pókeres leakről kiderítettük, hogy létezése nem szükségszerű, és meghaladható, levetkőzhető.

    Ezügyben nem tudok mást javasolni, mint amit egyébként is szoktam javasolni:

    Gondolkodni kell, és nem úgy csinálni mintha gondolkodnánk.

    és folytathatnám a sort reggelig....

    Még annyi: nem is értem, miért keverted ide mindig a pénzt, meg hogy beetetem az embereket és majd pénzt kérek! Ha így tennék, akkor sem volna a te dolgod, akkor sem volna a te teljesítményed, akkor sem lenne hétköznapi értelemben közöd hozzá, és alappal meg sem kritizálhatnád, egyszerűen azért mert a világban semmi nincsen ingyen.

    Ezzel szemben én eddig sem kértem senkitől pénzt, és ezután sem szándékozok, mert ez a dolog ebben a formában kezdetektől fogva nem arról szól.

    De arról igen, hogy bármi amibe te vagy én, vagy harmadik belefogunk, az olyan legyen, hogy maradjon nyoma, hogy legyen miről beszélni, tegyünk hozzá valamit ehhez az egészhez, ha meg nem megy, akkor tegyük keresztbe a lábunkat, és igyunk meg egy sört.

    Az én szememben az is ér annyit.Lehet ezt csípték bennem a fiúk.
    Vasquez_J and Bobbie like this.

  6. #86
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    mi van a 0 dolláros challange-el? igazán adhatnál sűrűbben infot, ha nyomod!

  7. #87
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Köszönöm kérdésed! Hamarosan lesznek részletek...!!!

    Annyi, tartozik az igazsághoz, hogy utóbbi időben a cégekre kirótt módosítási kötelezettségek miatt alig volt kapacitásom a játékra...de ezt a hetet már más bőrben szeretném tölteni.

    Plusz 3-4 irányban gondolkodok cikkekben, meg van egy elég komoly sportfogadó projektem....de asszem mivel az elején túlnyertem magam...így kényelmeskedhetek! meg ez egy speciális challenge, és, hogy mitől arról be is fogok számolni legközelebb!!!
    jak1 likes this.

  8. #88
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Ma véget ért a Nyerő Oldal Mental Coach Projekt.

    Decemberben el sem mertem volna képzelni, hogy ez a projekt mennyit jelent a számomra és melyen szintű előrehaladást eredményez. A póker startégiai problémáimra és a póker startégia és mentális dolgok fejlesztésére rengeteg időt szántuk és jelentős részükre megtaláltuk a megoldást.

    Nagyon köszönöm music segítségét és a rám szánt idejét.
    Bobbie likes this.

  9. #89
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Na ja! Nyomtuk az elméletet ezerrel! És valóban stratégiáról is volt szó , de ha számodra ez még csak a kezdet, akkor akár "startégiának" is hívhatod!


  10. #90
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Akit érdekel: két hely kiadó még a következő eresztésnek!!!

    Amely jövő héten indul. Jelentkezés privátban!

Oldal: 9 / 16 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •