Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 567
Eredmény: 61 - 66 (66) összesen
Like Tree65Likes

Téma: Mohykan1981 megnyerte a Bigger $55-öt

  1. #61
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Én nem néztem a grafikont. Azt tartom, hogy Önmagában a 55-ös beülő valóban nem vészes egy ilyen nyeremény után, de az is biztos hogy nem érdemes nyakló nélkül 110-es 220-as beülőket bevállalni. Gondolom a -10k nem 200 db 55-ösből jött össze. Ellenben a ha a végeredményt nézzük így is megérte...

  2. #62
    Újonc dzana24 avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Barcsak engem is kritizalhatnatok!Szep eredmény mely megalapozta bőven hogy akar ennel is nagyobb eredmenyeken is elerjen!

  3. #63
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 03.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Köszönöm megegyszer mindenkinek a gratulaciokat! Remelem meg tudok több ilyen eredmenyt hozni, es amig idöm engedi jatszani es tanulni fogok sokat, mivel szeretem es erdekel a poker vilaga, de nem ez a megelhetesi celom! Köszönöm mindenkinek a jotanacsokat, es, hogy ravilagitottatok a bankroll kerdesre ismet, mivel volt egy par ezres "down" eme 3 het alatt, de idö közben volt meg egy szep nyeremeny jan. 18-an egy 109 2chance verseny 2. helye, valamint jonehany FT közeli helyezesem a nagy nevezö szamu MTT versenyeken, ha szabad meg ezzel szerenyen büszkelkednem, mivel szamomra ez mind külön külön egy elmenyt jelentenek!
    gl mindenkinek!
    banoster, Kranicz333, L.T. and 5 others like this.

  4. #64
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Grat! Csak így tovább!

  5. #65
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 07.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    184

    Alapbeállítás

    Amúgy tényleg nem lehetetlen a dolog.... lehet itt szerencséről bármiről beszélni... Nem olyan rég Icedavid is pont ezt a két versenyt húzta be nagyjából ilyen időkülönbséggel.... a Birsológusok is megtették már ezt,igazából sok játék aztán majd dobja a gép (ha éppen nem másfelé csalik) DDD

  6. #66
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Idézet mohykan1981 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm megegyszer mindenkinek a gratulaciokat! Remelem meg tudok több ilyen eredmenyt hozni, es amig idöm engedi jatszani es tanulni fogok sokat, mivel szeretem es erdekel a poker vilaga, de nem ez a megelhetesi celom! Köszönöm mindenkinek a jotanacsokat, es, hogy ravilagitottatok a bankroll kerdesre ismet, mivel volt egy par ezres "down" eme 3 het alatt, de idö közben volt meg egy szep nyeremeny jan. 18-an egy 109 2chance verseny 2. helye, valamint jonehany FT közeli helyezesem a nagy nevezö szamu MTT versenyeken, ha szabad meg ezzel szerenyen büszkelkednem, mivel szamomra ez mind külön külön egy elmenyt jelentenek!
    gl mindenkinek!
    Ez különbözteti meg a profikat az amatőröktől.
    A profik előbb nyernek 100K-t,aztán ha buknak belőle 40K-t senki se fanyalog,míg az amatőrök előbb buknak 40K-t és ha nyernek utána 80K-t akkor sok mindenki fanyalog.
    Pedig nyerni az jó dolog.
    Grat!

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 567

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •