Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree13Likes

Téma: AQs, oop, bet,bet,bet

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Corey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de ígyis-úgyis b/f-on lennék, szóval fold.
    De lehet, hogy pont a kis bet indukál blöfföt, mert villain érzi a gyengeséget!(jogosan)
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #12
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Sokkal többször lesz második megadóként itt nála 89, mint set. Ezért kéne a hatos és bubi riveren c/foldolni ellene.
    Flop cbet véleményes(mikeyparker feszes? valszeg nem sok olyat tudunk dobatni, amivel pre jöhetett). Akkor már nagyobbra is kéne méretezni.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2013. 02. 06. 02:40
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  3. #13
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Legnagyobb hiba szerintem a turn betméret volt, ott meg kéne tolni rendesen. Aztán így, hogy ennyire NIT ellen játszunk, így szerintem nem rossz ez a river thin vbet, ő elég feszesen fog már itt callozni, nem is tudjuk előadni neki a blöfföt nagyobb bettel, mert nem fog levelingelni, de azt bebeszéli, hogy pot odds call 2nd párral. Ezért jó szerintem a kis bet riveren.
    Flop cbet szerintem sem kell, vagy ha igen, akkor nagyobb.

  4. #14
    Lelkes újonc Naturalwest avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Flopot nem cbetelném OOP 2 ellenfél ellen.

    Turn viszont mehet nagyobb cbet, ha már így alakult. Kis cbet miatt viszont sztem nem annyira slowplayezi itt a set-jeit, meg 2 parjait (AT, A7), szóval szerintem azokkal raisel.

    Riveren pedig én nem nagyon látom értelmét a betnek, mert ami lecalloz (AK lehet nála kis%-ban, QQ, JJ, Tx), vagy visszajátszik ránk (98s, talán setek ha nem raiselte turnt), azok ellen már nem állunk túl jól.

    Mivel air, vagy busted draw nincs a range-ében sztem, amit megblöffölne, gyengébbet meg nem betel, ezért sztem nyugodtan lehet ck/f-olni.

  5. #15
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    flopot nem cbetelném 2 ellen én sem, turn-t rendesen megkínálnám egy nagyobb bet-tel, river kis hívás indukálhat blöfföt még egy nit-től is, de szerintem annyira nem rossz ez, gyengébb lapokkal lecallol, emelésre meg olcsóbban dobunk, de még mindig benne van hogy vérszemet kap egy alacsony hívástól, szóval akkor már rivert is nagyobbal betelném. szett-et így megjátszani elég gyenge, itt viszont inkább van sora riveren, vagy kétpárja, ugyanis buttonból elég gyenge a csak call preflop. szóval annak ellenére hogy nit, itt szélesebb range lehet nála, főleg hogy előtte sokan calloltak, amivel megkapta az oddsot hogy pozícióból játsszon. a te játékod meg elég face up, szóval még egy nit is kiblöffölhet riveren, ekkora betméretek ellen. szerintem... mindenesetre a river így is dobható. legalább nem vesztettél sokat

    az a baj hogy a button elég feszes, szóval megértem hogy nem beteltél nagyobbakat miután lecallolt... persze tévedhetek, lehet hogy nem kell ennyire megijedni ha egy nit csak megad. a riveren viszont nincs sok dolgunk sajnos :S
    Utoljára módosítva: vadallat által: 2013. 02. 06. 13:31

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    "Flop cbet szerintem sem kell, vagy ha igen, akkor nagyobb." idéztem Tir-X-től.

    hát igen, kb így.. vagy rendesen oda kell pakolni vagy sehogy. a köztes nem annyira jó.

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 03.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Preflop még jó volt a 3bb, ott nem tudsz mit tenni, de aztán flopon a helyedben ch/c lenne a játékom. Mikor meg turnon megjön a várva várt A, 2.10-et beteltem volna. Ha azt is adja, akkor riveren ch/fold (esetleg betmérettől függően ch/call).

    Ezzel a turn és river betméretezéssel gyengeséget sugalltál, ez lett a parti veszte.
    My Daddy can bluff your Daddy

    "Mivel én jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren"

  8. #18
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Köszönöm a hozzászólásokat! Egyértelműen hibának tartom a cbet-et 2 ember ellen oop! Turn bet70% körül, river pedig check/fold.

    Játék közben egyértelműen a flop rossz hívás indította el a lavinát, aztán pedig el is vesztem a partiban. Minden esetre tanulságos szituáció volt nekem.
    Corey likes this.

  9. #19
    Idegen Zsee83 avatara
    Csatlakozott
    2012. 05. 06.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Szerintem szettel turnön visszaemelt volna. Elképzelhető, hogy a gyenge nyitásaid miatt valamilyen húzóra tett, vagy 8-9-es párra, és hagyott végig "blöffölni". A riveren az emelését szerintem simán meg kellett volna adni.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •