Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 12 (12) összesen
Like Tree5Likes

Téma: erikke - 9-es set - hogy játszanád?

  1. #11
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Konkrétan semmi rosszabbal nem raise callol, így nem jó.
    Mivel kb a rangeünk teteje, nem feltétlen kell eldobni, lehet call turn-call river a line, de a turn pushnak nincs értelme (kisebb set egyedül 55, vszeg nem raisel vele, de ha mégis akkor riveren úgyis betolja).

    a handhez off: régebben toltuk elég sokat starson, nem voltál egy rossz reg, viszont arra emlékszek h pár szituban nem egyensúlyoztad ki megfelelően a ranged, erősen exploitálható voltál ( lehet már tárgytalan, csak eszembe jutott, kitudja, lehet hasznos)

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    Idézet Steal_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Konkrétan semmi rosszabbal nem raise callol, így nem jó.
    Mivel kb a rangeünk teteje, nem feltétlen kell eldobni, lehet call turn-call river a line, de a turn pushnak nincs értelme (kisebb set egyedül 55, vszeg nem raisel vele, de ha mégis akkor riveren úgyis betolja).

    a handhez off: régebben toltuk elég sokat starson, nem voltál egy rossz reg, viszont arra emlékszek h pár szituban nem egyensúlyoztad ki megfelelően a ranged, erősen exploitálható voltál ( lehet már tárgytalan, csak eszembe jutott, kitudja, lehet hasznos)
    köszönöm a válaszod ! igen ezt éreztem én is h nem biztos h jó a push . gondolkoztam a szitun és utólag jobb a line amit írsz .


    OFF : 20 + asztaloztam sokat, most már kevesebben játszom igyekszem javítani .

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •