Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (48) összesen
Like Tree29Likes

Téma: Fejhallgató - nem csak pókerhez

  1. #21
    Fanatikus tag Brader avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    425

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ki kellett választani a megfelelő SZÍNT
    Még jó, hogy ebből csak két színt szállít mo-ra a forgalmazó... gondolj bele mi lett volna ha... phew
    bakyka and pszibu like this.

  2. #22
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Én igazat adok Bradernek bizonyos szempontból. Nekem is fontos, hogy ne legyen ronda a fejhallgató. Van egy Sennheiserem, és szeretem, mert jól szól, de olyan béna a kialakítása, hogy számomra veszít az értékéből...
    AKG-nál van ami tetszik, de annyira nem értek a fejhallgatókhoz
    Ezek közül melyik gyárt minőségit még?
    Soul, JBL, SMS Audio

    Leginkább olyan 40-50K körüli érdekelne, de ha 70 és nagyon bejön, akkor üsse kavics
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #23
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet Brader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még jó, hogy ebből csak két színt szállít mo-ra a forgalmazó... gondolj bele mi lett volna ha... phew
    melyik az a 2 szín?

  4. #24
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én igazat adok Bradernek bizonyos szempontból. Nekem is fontos, hogy ne legyen ronda a fejhallgató.
    annyiból praktikus a dre, hogy ha utcán hordod, a műértők automatikusan feltételezik rólad, hogy legújabb iphone-od is van, így azt meg sem kell venni.

    Van egy Sennheiserem, és szeretem, mert jól szól, de olyan béna a kialakítása, hogy számomra veszít az értékéből...
    AKG-nál van ami tetszik, de annyira nem értek a fejhallgatókhoz
    Ezek közül melyik gyárt minőségit még?
    Soul, JBL, SMS Audio

    Leginkább olyan 40-50K körüli érdekelne, de ha 70 és nagyon bejön, akkor üsse kavics
    ha "megfizethető" high end fejhallgatót akarsz, akkor az 100k környéke hd650 (esetleg 600), vagy akg k701/702. nem tudom, hogy érdemes-e 50 körül nézelődni, mert minőséghez az túl olcsó, viszont amúgy meg elég sok. szerintem inkább érdemes megvenni a jobbat, és azzal elég hosszú időre letudhatod a fejhallgató-kérdést.
    mondjuk ezek otthoni zenehallgatásra valók
    chivasr911 likes this.

  5. #25
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha "megfizethető" high end fejhallgatót akarsz, akkor az 100k környéke hd650 (esetleg 600), vagy akg k701/702. nem tudom, hogy érdemes-e 50 körül nézelődni, mert minőséghez az túl olcsó, viszont amúgy meg elég sok. szerintem inkább érdemes megvenni a jobbat, és azzal elég hosszú időre letudhatod a fejhallgató-kérdést.
    mondjuk ezek otthoni zenehallgatásra valók
    szerintem meg pont az 50-60K kategóriánál van az, hogy utána már nagyon sok extra pénzt fizetsz a hajszállal jobb minőségért
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #26
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    én is studiot használok, kizárólag itthon, nem villogok benne. fontos volt az aktív zajszűrő és árban a hasonló tudásúakhoz képest kb. 10K+ szóval nekem megérte. nem ülök rá mint Dánfiú így meg aztán végképp megérte. az mondjuk vicces, hogy vettél ötöt, és azt mondod nem érte meg. neked pro kellet volna az tiszta acél...

    Holdenper

    a laptopom JBL-el van felfegyverezve, és úgy szól mint egy isten. más cuccom nem volt tőlük, de gondolom hasonlóan jók.

  7. #27
    Fanatikus tag Brader avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    425

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én igazat adok Bradernek bizonyos szempontból. Nekem is fontos, hogy ne legyen ronda a fejhallgató. Van egy Sennheiserem, és szeretem, mert jól szól, de olyan béna a kialakítása, hogy számomra veszít az értékéből...
    AKG-nál van ami tetszik, de annyira nem értek a fejhallgatókhoz
    Ezek közül melyik gyárt minőségit még?
    Soul, JBL, SMS Audio

    Leginkább olyan 40-50K körüli érdekelne, de ha 70 és nagyon bejön, akkor üsse kavics
    Ki kell próbálni ha lehetőség van rá az összest lehetőleg azzal a stílussal amit legtöbbet hallgatsz majd rajta és így sokkal könnyebb lesz eldonteni. JBL fejest azzal a lendülettel ahogy felvettem tettem is vissza a helyére ;-)

  8. #28
    Fanatikus tag Brader avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    425

    Alapbeállítás

    Idézet qwertibie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    melyik az a 2 szín?
    Piros és fekete.

  9. #29
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet Brader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Piros és fekete.
    :/ egy pokeres promon nyertem egy ilyet, kérdezték milyet kérek és fehéret választottam, sztem az menőbb de akkor lehet mégse lesz fehér

  10. #30
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Hát jöhet rock, alter, hiphop, dnb, dubstep, rap, klasszikus, pár dance, régirock, britpop...szóval kb minden ****án szóljon rajta

    Őszintén szólva 100K-t nem költenék rá. Azt soknak tartom egy fejhallgatóra, meg annyira nem vagyok vájt fülű, hogy kihalljam a különbséget Szóljon tisztán, a kábele ne menjen szarrá 2 hónap múlva, legyen kényelmes hosszú használat után is, letisztult, ****a design...kb ennyi a lényeg

    Kinézetre a beats jön be legjobban, de ha van jobb hasonló áron, és ilyen egybefüggő kialakítással, akkor annyira nem érdekel a márka
    Sennheiserről tudom, hogy tartós, megbízható, és korrekt hangminőséggel szolgál, de néha nyomja a fülem, meg nem igazán tetszik a kialakítása
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •