Oldal: 28 / 48 ElsőElső ... 18262728293038 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 271 - 280 (471) összesen
Like Tree146Likes

Téma: BelaKecske: Póker és még ami eszembejut:)

  1. #271
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Amúgy érdekelne az is, mit gondoltok az AA-s ellenfél játékáról pre, illetve postflop.

  2. #272
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    v csak egyszerűen a lapját látja
    +1. Ne gondolkodt túl.
    BelaKecske likes this.

  3. #273
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 08. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Idézet AK0r051 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jelen esetben a KJs jobban teljesít OOP, mint az off és ugyan olyan könnyen dobjuk 4betre szerintem. Egyszerűen csak az equitynket növeljük ha suited-al csináljuk.
    Ebben igazad van, de egy ilyen vagy hasonló szituban nagyon ritkán fogunk megadást kapni, ezért a suited lapok erejét ritkábban használhatjuk ki, mint postflop.

  4. #274
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezesetben fejtsd ki kérlek pontosan.
    egyszerű,

    CO: a short ellen commitedek vagyunk, így sosem lesz annyi light handünk,

    MP: hogy mp 4bet bluffölhessen és annyira egy regnek sem tight az mp range-e, hogy ne dobjon elég %-ban.

    CO: a short ellen breakevennél jobbak leszünk mert sok hibás játékot csinál,

    D: btn range-e meg elhanyagoható, kb 100%-ban dobni fog.

    // remélem tetszik a formázás

    -----o-----

    mindemellett: pre kisebb sqz, turn check, happy birthday
    BelaKecske likes this.

  5. #275
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jól sikerült preflop misclick


    $0.15/$0.30 No Limit Holdem
    OnGame
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG kalasjnikow ($21.37) 71bb
    UTG+1 KecskeBela ($30.23) 101bb
    CO solan555 ($28.79) 96bb
    BTN matu1986 ($28.35) 95bb
    SB OmgUwillTilt ($13.21) 44bb
    BB be smart ($31.65) 106bb

    Pre-Flop: ($0.45, 6 players) KecskeBela is UTG+1
    kalasjnikow raises to $0.90, KecskeBela raises to $1.65, 4 folds, kalasjnikow calls $0.75

    Flop: ($3.75, 2 players)
    kalasjnikow checks, KecskeBela bets $1.80, kalasjnikow calls $1.80

    Turn: ($7.35, 2 players)
    kalasjnikow checks, KecskeBela bets $5.10, kalasjnikow goes all-in $17.92, KecskeBela calls $12.82

    River: ($43.19, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: $43.19
    KecskeBela shows ROYAL_FLUSH ACE

    kalasjnikow shows PAIR ACE


    KecskeBela wins $41.04 (net +$19.67)

    kalasjnikow lost $21.37
    végre valaki, aki nem checkeli el a nuts-ot!!! az a halálom ha olyat látok

  6. #276
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyszerű,

    CO: a short ellen commitedek vagyunk, így sosem lesz annyi light handünk,

    MP: hogy mp 4bet bluffölhessen és annyira egy regnek sem tight az mp range-e, hogy ne dobjon elég %-ban.

    CO: a short ellen breakevennél jobbak leszünk mert sok hibás játékot csinál,

    D: btn range-e meg elhanyagoható, kb 100%-ban dobni fog.

    // remélem tetszik a formázás

    -----o-----

    mindemellett: pre kisebb sqz, turn check, happy birthday
    a méretnél azt gondoltam, inkább ne calloljon, lehet kicsit nagy. turn check ****ább ez jogos. köszönöm

  7. #277
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyszerű,

    CO: a short ellen commitedek vagyunk, így sosem lesz annyi light handünk,

    MP: hogy mp 4bet bluffölhessen és annyira egy regnek sem tight az mp range-e, hogy ne dobjon elég %-ban.

    CO: a short ellen breakevennél jobbak leszünk mert sok hibás játékot csinál,

    D: btn range-e meg elhanyagoható, kb 100%-ban dobni fog.

    // remélem tetszik a formázás

    -----o-----

    mindemellett: pre kisebb sqz, turn check, happy birthday
    Erősebb kezet adunk elő mint amilyen erősek vagyunk. Szerintem határeset döntés és nagyban függ attól milyen jól játszol amikor flatelnek. 60%+ FE kéne hogy legyen ellenük de 17% MP range mellett ha 40%ban callol az annyit tesz hogy minden pp + AK és most csak az MP-ről beszéltünk. Nyilván többször fog dobni de nem sokkal és itt még két másik ellenfél is van. Emellett az esetek harmadában találunk be majd a flopon és ott leszünk egy 10$+ potban. Sokkal jobban tetszene ez olyan lapokkal amikkel postflop sem fogsz ennyi határeset szituba kerülni. A formázás tetszik.
    Utoljára módosítva: differentborder által: 2012. 11. 04. 15:52

  8. #278
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erősebb kezet adunk elő mint amilyen erősek vagyunk. Szerintem határeset döntés és nagyban függ attól milyen jól játszol amikor flatelnek. 60%+ FE kéne hogy legyen ellenük de 17% MP range mellett ha 40%ban callol az annyit tesz hogy minden pp + AK és most csak az MP-ről beszéltünk. Nyilván többször fog dobni de nem sokkal és itt még két másik ellenfél is van. Emellett az esetek harmadában találunk be majd a flopon és ott leszünk egy 10$+ potban. Sokkal jobban tetszene ez olyan lapokkal amikkel postflop sem fogsz ennyi határeset szituba kerülni. A formázás tetszik.
    nem hiszem, hogy ez a helyzet.

  9. #279
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Összehoztam 3k hozzászólást, ami azért nem ló****. Ha szeretnétek, hogy újabb 3k-val járuljak hozzá a fórum forgalmához (alliteráció), lájkoljatok és küldjetek nekem sört vagy szólítsatok le az utcán és hívjatok meg egyre. Lent egy történet, csak úgy nektek.

    Van ugye ez a nyerő oldal project és dumáltunk arról, hogy egy pókerjátékos az mindenhol pókerjátékos, azaz a világot sem árt ilyen szemmel néznie. Megbeszéltük, bólogattam aztán másnap pókeres szemmel néztem a boltos csajra és gondoltam, hogy ezt most elmesélem.
    Az alap story, hogy rendszeresen járok ebbe a boltba kenyeret meg zsömlét vásárolni. Mindig 10 zsömlét szoktam venni és a csajszi egy idő után ezt megjegyezte és tudta, hogy 10 zsömlét fogok venni, csak rákérdezett, hogy tíz és már ütötte is, hogy tíz mert, tudta, hogy 10. (nem tudom tudtátok e, de azt hogy 10, egyes újságíró iskolák szerint kötelező számmal írni, a tíz ilyen formában a publicisztikai stílus elleni szörnyű vétek, ezért gondoltam, hogy ebben a szövegben én mindkettőt használni fogom ) Ezt persze észrevettem már eddig is, gondoltam olyan csaj, aki odafigyel a dolgokra, emellett valószínűleg szimpatizál is velem, eldöntöttem, hogy ő az legaranyosabb a boltos lányok közül. Annyi történt most, hogy valamiért tizenkét zsömlét vettem, ő kérdezte, hogy 10, én mondtam, hogy tizenkettő, ő meg csodálkozott és kérdezte, hogy most miért nem tíz. Na de mi következik ebből?
    Először is rájöttem arra, hogy mint vásárló, eddig teljesen kiszámítható voltam, abszolút nem balanszáltam. Mivel a kenyérre valót máshol veszem, a sört szintén máshol, tízből 8-9 alkalommal mindig kenyeret vagy zsömlét vettem a boltban, semmi mást. Ha volt olyan kenyér, amit szeretek akkor azt, ha nem akkor tíz zsömlét. Amikor beléptem a boltba, szinte biztosan lehetet tudni, hogy mit fogok vásárolni és az aranyos boltos lány, aki figyel, pontosan tudta is. Azt gondolom, hogy amikor meglátott, azonnal a zsömlék jutottak az eszébe.
    A többi boltos lány eddig nem mutatta jelét annak, hogy tudják, mit fogok vásárolni. A zsömlék számát nem tudják előre és gyakran megkérdezik, akarok e valami mást is venni. Vagy nem figyelnek, vagy úgy érzik, nem vagyunk olyan kapcsolatban, hogy elárulják a megfigyeléseiket. Rájöttem arra, hogy a boltos lányok közül valószínűleg az aranyos lehet a legjobb játékos, ő figyeli leginkább az ellenfél tendenciáit, fontosnak érzi, hogy egy regulár játékost/regulár vásárlót jól kiismerjen, ezzel is könnyítve a munkáját. Elkövetett viszont egy nagy hibát, elárulta nekem a felismerését. Ezt felhasználva el tudnám vele hitetni, hogy tíz zsömlét veszek, még akkor is, ha igazából tizenöt darab zsömle van a szatyromban. Neki ettől persze nem kell félnie, ezért jelezhette nekem, hogy kiismert, viszont pókerjátékosként ezt nem tehetné meg. A tanulság pedig az, hogy nem csak a pókert lehet pókeres szemmel nézni a boltos lány pedig aranyos és meg kéne kérdeznem a nevét.

  10. #280
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Örök kedvenc!!!!
    BelaKecske likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •