Oldal: 29 / 48 ElsőElső ... 19272829303139 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 281 - 290 (471) összesen
Like Tree146Likes

Téma: BelaKecske: Póker és még ami eszembejut:)

  1. #281
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet music74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Örök kedvenc!!!!
    Lehet feldobom majd a póker/sport cuccot is a blogra, azért sok pont jár
    egyébként te látsz facebook-on, ha írok valamit, az kint van ott néha, hátha lesz új kedvenced is.
    music74 likes this.

  2. #282
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Get the girl!

  3. #283
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Póker/Sport Kötelező elem volna!!!!

  4. #284
    Idegen AmburAtor avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 03.
    Hely
    Baja
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Kiváló!!!

  5. #285
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Legközelebb ha kérdezi miért 11, "mert egy a tiéd béjbe" - csak h lássa kivel van dolga...muhaha.

    (fáradt vagyok)

  6. #286
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Összehoztam 3k hozzászólást, ami azért nem ló****. Ha szeretnétek, hogy újabb 3k-val járuljak hozzá a fórum forgalmához (alliteráció), lájkoljatok és küldjetek nekem sört vagy szólítsatok le az utcán és hívjatok meg egyre. Lent egy történet, csak úgy nektek.

    Van ugye ez a nyerő oldal project és dumáltunk arról, hogy egy pókerjátékos az mindenhol pókerjátékos, azaz a világot sem árt ilyen szemmel néznie. Megbeszéltük, bólogattam aztán másnap pókeres szemmel néztem a boltos csajra és gondoltam, hogy ezt most elmesélem.
    Az alap story, hogy rendszeresen járok ebbe a boltba kenyeret meg zsömlét vásárolni. Mindig 10 zsömlét szoktam venni és a csajszi egy idő után ezt megjegyezte és tudta, hogy 10 zsömlét fogok venni, csak rákérdezett, hogy tíz és már ütötte is, hogy tíz mert, tudta, hogy 10. (nem tudom tudtátok e, de azt hogy 10, egyes újságíró iskolák szerint kötelező számmal írni, a tíz ilyen formában a publicisztikai stílus elleni szörnyű vétek, ezért gondoltam, hogy ebben a szövegben én mindkettőt használni fogom ) Ezt persze észrevettem már eddig is, gondoltam olyan csaj, aki odafigyel a dolgokra, emellett valószínűleg szimpatizál is velem, eldöntöttem, hogy ő az legaranyosabb a boltos lányok közül. Annyi történt most, hogy valamiért tizenkét zsömlét vettem, ő kérdezte, hogy 10, én mondtam, hogy tizenkettő, ő meg csodálkozott és kérdezte, hogy most miért nem tíz. Na de mi következik ebből?
    Először is rájöttem arra, hogy mint vásárló, eddig teljesen kiszámítható voltam, abszolút nem balanszáltam. Mivel a kenyérre valót máshol veszem, a sört szintén máshol, tízből 8-9 alkalommal mindig kenyeret vagy zsömlét vettem a boltban, semmi mást. Ha volt olyan kenyér, amit szeretek akkor azt, ha nem akkor tíz zsömlét. Amikor beléptem a boltba, szinte biztosan lehetet tudni, hogy mit fogok vásárolni és az aranyos boltos lány, aki figyel, pontosan tudta is. Azt gondolom, hogy amikor meglátott, azonnal a zsömlék jutottak az eszébe.
    A többi boltos lány eddig nem mutatta jelét annak, hogy tudják, mit fogok vásárolni. A zsömlék számát nem tudják előre és gyakran megkérdezik, akarok e valami mást is venni. Vagy nem figyelnek, vagy úgy érzik, nem vagyunk olyan kapcsolatban, hogy elárulják a megfigyeléseiket. Rájöttem arra, hogy a boltos lányok közül valószínűleg az aranyos lehet a legjobb játékos, ő figyeli leginkább az ellenfél tendenciáit, fontosnak érzi, hogy egy regulár játékost/regulár vásárlót jól kiismerjen, ezzel is könnyítve a munkáját. Elkövetett viszont egy nagy hibát, elárulta nekem a felismerését. Ezt felhasználva el tudnám vele hitetni, hogy tíz zsömlét veszek, még akkor is, ha igazából tizenöt darab zsömle van a szatyromban. Neki ettől persze nem kell félnie, ezért jelezhette nekem, hogy kiismert, viszont pókerjátékosként ezt nem tehetné meg. A tanulság pedig az, hogy nem csak a pókert lehet pókeres szemmel nézni a boltos lány pedig aranyos és meg kéne kérdeznem a nevét.
    Sztem meg az aranyos csaj is regulár, mivel hogy:
    1. Már bevoltál neki jelölve.
    2. Tuti note-ja volt a "rangedről". Tehát láthatta, hogy 1 TAG játékossal van dolga (Zsömle,Kenyér,Sör) és ezekből is inkább csak a zsömlével vbetelsz.
    3. Nem 3betelt visszarád--> Kérsz még vmit?
    A többi csaj fish. Viszont kérhetnél tőle pár "közös sessiont."
    Arsen, tylerhungary, L.T. and 6 others like this.

  7. #287
    Fanatikus tag rioka avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 04.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    387

    Alapbeállítás

    committed lett a csaj
    BelaKecske likes this.

  8. #288
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    jó story volt, de azért bíztam benne, hogy teszel a csaj felé is pár lépést nem csak bűvészkedsz a zsömlékkel
    BelaKecske and music74 like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #289
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    szerintem BélaBácsi dobj be pár sört postolj a csajról képet - miután reggel már nem fekszel mellette és nincs.... -

    komolyra fordulva:

    örülök, hogy ügyesen írogatsz hadelemzésekhez főként, gg szép munka csak így tovább.
    - én közel sem tudok ilyen komoly lenni -

    u.i.: mivel ez a 5999 hszem ezért ezt kitörlöm és beirok v.mi trollságot v.hova hogy megtiszteljelek, de smmi buzulás - és 6k jeah -> az 2x több mint 3k csak úgy megjegyzem
    BelaKecske likes this.

  10. #290
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    6k szép, nem véletlen vagy te már az Akadémia bölcse
    A csajt azóta nem láttam a boltban, nem voltam sokszor, remélem nem rúgták ki

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •