Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Az IveyPoker megvette a LeggoPoker oktató site-ot

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 07.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    azért jónagy birka ez az ivey, pénz fektet vmibe aztán meg pénzt akar látni belőle.. hihetetlen h ennyire mélyre süllyedtünk pff
    toma1 likes this.

  2. #12
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    fish megnézi majd a vidit, és annyit fog majd fel hogy "itt 3ik párom van az ellennél nem lehet semmi snap call"
    lumpi likes this.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet SushiSam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért jónagy birka ez az ivey, pénz fektet vmibe aztán meg pénzt akar látni belőle.. hihetetlen h ennyire mélyre süllyedtünk pff
    Természetesen semmi baj nincs vele, hogy fizetős lesz, sőt én örülök neki legalább kevesebben fognak tanulni. Nyilván mindenki tudta, hogy nem lesz ingyen, ezért nem értem miért kellett ilyet behazudni egy ilyen interjúban

    Sajnos neked nem esett le, hogy azért idéztem tőle, mert hazudott nem azért, mert baj ha valaki a befektetéseiből pénzt szeretne látni.
    Utoljára módosítva: hippiasz által: 2013. 02. 07. 13:16

  4. #14
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Gondolom az IveyPokeren lesz néhány ingyenesen elérhető anyag kezdőknek, kábé azzal a céllal, hogy aztán behúzzák őket a fizetős Ivey League-be. Így tekintve tulajdonképpen nem hazudott a korábbi interjúban, csak ferdített egy jó nagyot, de ezt tényleg sejteni lehetett.
    BelaKecske likes this.

  5. #15
    Tag nyehehe avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hely
    nincs
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    oké hogy a fish nem fog tanulni, de ha nagyon sok helyről fogja hallani, hogy ez nem szerencsejáték, hanem skill game, és egyre hamarabb elbukja ugyanazt a pénzt, mert egyre több és jobb reg van, akkor lehet jobban elgondolkodik, hogy más szórakozást válasszon.
    természetesen sokakat ez sem fog érdekelni, de nyílván van oka, hogy egy átlag rossz játékos sokkal képzettebb manapság mint 5 éve... és ez csak ezt a tendenciát erősíti
    danfiu and Jeeeee88 like this.

  6. #16
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet hippiasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Természetesen semmi baj nincs vele, hogy fizetős lesz, sőt én örülök neki legalább kevesebben fognak tanulni. Nyilván mindenki tudta, hogy nem lesz ingyen, ezért nem értem miért kellett ilyet behazudni egy ilyen interjúban

    Sajnos neked nem esett le, hogy azért idéztem tőle, mert hazudott nem azért, mert baj ha valaki a befektetéseiből pénzt szeretne látni.
    Én ezt nem olvastam, de ott esetleg valami félreértés lehetett vagy tényleg elég "érdekesen" fogalmazta meg a mondanivalóját. Mindenesetre eléggé naiv dolog - volt/lett volna - úgy gondolni, hogy az oldal - lényegi - része free lesz. Ahol ekkora nevek vannak egy projectben ott nem szotyiért dolgoznak. Ez üzlet nekik is, meg a felhasználóknak is. Információt cserélnek pénzért, másképp én sem tudom elképzelni. Minőségi coach sajnos (vagy nem is annyira sajnos) nagyon drága.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  7. #17
    Tag Pablitofelezer avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 17.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    a fishek 90%+ának a példaképe Phil Ivey.. hogy jót nemfog tenni nekünk, az holt biztos.

  8. #18
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Nem a fisheknél van a probléma...hanem hogy a közepes-gyengébb BE körüli regek így hozzájutnak olyan tudáshoz, amit amúgy ki kéne számolniuk, elemezniük.
    És őket lehet kevésbé vonzza mondjuk a DC, mert fogalmuk sincs ki az a KRANTZ, de lehet ide regelni fognak, mert Ivey-t ismerik. Szóval a középmezőny erősödhet emiatt
    iKeksz likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #19
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    a legtöbb fish amúgy is meg van róla győződve, hogy ő az Ász, csak lemákolják... ezek sose fognak tanulni főleg nem pénzért

  10. #20
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet SushiSam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért jónagy birka ez az ivey, pénz fektet vmibe aztán meg pénzt akar látni belőle.. hihetetlen h ennyire mélyre süllyedtünk pff
    akkor lenne birka, ha nem akarna pénzt látni belőle

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •