Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (72) összesen
Like Tree47Likes

Téma: Denial of Service támadással csalnak a Revolution hálózatban?

  1. #21
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet TitusPullo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ez faxa, így üljek le ma is hiper HUSNG-zni.
    Bár a koma nyilvánvalóan csaló, azért a revolution szoftverét sem kell félteni, 10 percenként magától is kifagy ...
    én sose játszottam ott, de ha ilyen rossz a helyzet, akkor aki ott nyerő, miért nem keres egy másik termet, ami vmilyen szinten jobb??
    egy kérdés!! ha meg ilyen fagyási dolgai vannak akkor előfordulhat, h az üzemeltetők hasonló módszerekkel, direkt okozzák a nagyobb profit reményében??

  2. #22
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 18.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Idézet imTheDoctor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én sose játszottam ott, de ha ilyen rossz a helyzet, akkor aki ott nyerő, miért nem keres egy másik termet, ami vmilyen szinten jobb??
    egy kérdés!! ha meg ilyen fagyási dolgai vannak akkor előfordulhat, h az üzemeltetők hasonló módszerekkel, direkt okozzák a nagyobb profit reményében??
    Azért, mert a szoftvernél csak a játékosok rosszabbak!

    Azt meg csak remélni tudom, hogy simán bug-os a szoftver, mert ha valami központosított simli kitudódna, senki sem játszana többé náluk! Elég volt egy UB ...

  3. #23
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    ez nagyon durva sztori! de ami ennél is durvább,h az az arc aki a csalás valószínűségét jelentette mekkora nyerő már... merge-n is , revolutionon is.. sick sh grafjai vannak az szent

  4. #24
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    az a baj, hogyha nem ilyen mértéktelenül csinálja, akkor nehezen bukott volna le, a legtöbb csaló szerencsére nem fordít elég időt a pókerre, vagy nagyon telhetetlen, így hamar lebuknak, (pl még régen az absoluton a csaló ha jól emlékszem minden potot megnyert a tornán ahol látta az ellenfelei lapját...facepalm), persze lehet, hogy csak azért gondolom ezt, mert akik ügyesen csinálják, azok jóval ritkábban buknak le. Belegondolni is szar, hogy mi lenne ha egy kreatív, intelligens, korrektül játszó pókeres, hacker múlttal vetemedne csalásra... Én itt biztosa több accot használtam volna, és csak a vesztésre álló HU meccsek egy részében csaltam volna. Sajnos gyanítom, hogy ezek a csalások már szerves részét képezik az onlinepokernek, ezekkel együtt kell +os ROI-t, bb/100-at hozni, mert csalók mindig lesznek, főleg, ha belegondolok mennyire könnyű pénzek ezek egy hackernek, sok felelőtlen user komoly pénzekkel, vagy mondhatnám a termek nem éppen komoly(laikusként) biztonsági protokollját, vagy azt a tényt, hogy a legtöbb országban ez minimum szürkezóna, vagy azt, hogy milyen könnyű egy fake accot létrehozni. Azért a lényeg a kivastagított rész
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  5. #25
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet TitusPullo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért, mert a szoftvernél csak a játékosok rosszabbak!

    Azt meg csak remélni tudom, hogy simán bug-os a szoftver, mert ha valami központosított simli kitudódna, senki sem játszana többé náluk! Elég volt egy UB ...
    vagy pont emiatt senkinek sem fordul meg a fejében, h újra megcsinálná(k) vki(k) és simán működhet a dolog
    botrányos játékosok meg mindenhol vannak, pont vmelyik nap a paradise-on egy ft, létrejön a hu-ban, ahol beírta a srác h innentől minden körben allin és tényleg az volt.. 6 kör után vége is volt neki

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 08. 01.
    Hozzászólások
    506

    Alapbeállítás

    Na ez király!!!Azért remélem megkapom még a kiutalásom!Vagy keresztet vethetek rá???

  7. #27
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Megint a mohóság ,szépen lassan napi pár száz dollár nyeréssel soha nem jöttek volna rá + ha nem a top regeket támadja.Idióta.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  8. #28
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    PS-en hiper MTT saton többször láttam olyan játékost,akinek elment e netkapcsolata,ahogy lejárt az idő visszajött majd rögtön újra disconnected lett,míg vége nem lett a satelitnek.
    Hát így is lehet.....
    Habár fél éve kb hogy nem láttam,talán lépett a PS.

  9. #29
    Lelkes újonc Gy3pm3st3rk3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 18.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    remélem akik a diablo3-ban csalással pénzt kereső pókeresre, másokat átbaszó emberre azt mondták: nem csaló, leleményes üzletember, csak kihasználja a hibákat.. Azok most ugyanezt gondolják. Vagy ha valakit a saját területén károsítanak meg az már rögtön fáj? Ugyanolyan csaló szemét ez is mint a másik. A módszer más de az eredmény ugyanaz.
    MrChaotic likes this.

  10. #30
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Nem igaz hogy nem telik el úgy szinte hónap, hogy ne lenne valamilyen botrány. Remélem elkapják ezt a tetűt.

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •