Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (28) összesen
Like Tree13Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 02. 08

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2013. 02. 08

    Lapok:
    Játék: 6max NLHE CG
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: MP
    Kis vak: $0.50
    Nagy vak: $1

    MP-ből openraiselsz 3bb-ig, melyet csak a BTN adott meg. Még nem töltődtek be statisztikák, de emlékszel rá, hogy egy regularról van szó. A 2J7 flopon 1/2 potot cbetelsz, amit instacallol. A turnre a 7 érkezik. $15 van az asztal közepén, Ti mindketten 100bb-vel kezdtetek. Mi kecsegtet a legtöbb nyereséggel hosszútávon?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    És ha ch/call, akkor mi a terv riveren?

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 30.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Bennem is ez a kérdés fogalmazódott meg először a helyes választ látva, gondolom akkor riveren is ch/call a terv.Én egyébként a bet/foldra szavaztam.
    arabraB110 likes this.

  4. #4
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    első: pozíció... Mp... második: és ez egy igencsak "várakozó" lap.. nem? ha játszom vele , akkor ha már "betalált" a J, miért ne agresszívabban hívjak? lehet,h reg az ellenfél, de szerintem itt elöl lehetek annyira,h megpakoljam és ne check/callozzam. Én ezt látom, a passzivitás nem túl jó játék pókerben.. Én nem szeretnék ingyen lapot adni, de lehet én látom rosszul (Harrington papa azt mondta, h a legnagyobb bűn amit pókerben elkövethetünk az a passzivitás és az ingyen lap) Ellenfélnek milyen mutatói voltak? Az sem elhanyagolandó ..

  5. #5
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Igen, riveren is c/c-on lennék.

    TiffanyMills5925, nem kérdés, hogy a range előtt vagyunk, a kérdés az, hogyan szedjük ki a legtöbb valuet Ha itt a passzív megjátszás több nyereménnyel kecsegtet, az a jobb.

    Tény, hogy a bet és a check is jó. Azért is döntöttem úgy, hogy mégis jó lesz ez partinak, mert manapság már ha egyértelmű handet teszünk fel, az nem tetszik a közönségnek, merthogy túl könnyű. Ami pedig nem teljesen egyértelmű, ott több megoldás is jó lehet ( de legalább vitaindító, ami jó ). Én úgy gondolom, hogy itt egyéb info nélkül a check/call hoz több nyereséget.

    Hívni fog olyan floatokkal, amik A vagy K magas handek, mert ezekkel eldobat itt A magast és pocketeket.
    2nd párokat, és egyébb SD képes lapokat mögénk checkel ugyan, de azzal legtöbbször nem is adna meg egy barrelt. Nyilván ez is olyan dolog, hogy az imageünktől is függ. Ha ismer minket, és barrel királyok vagyunk, akkor nyilván jobb a bet. De a legtöbben nem vagyunk azok szerintem

    Pozival amúgy mi a baj?

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 30.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Idézet TiffanyMills5925 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    első: pozíció... Mp... második: és ez egy igencsak "várakozó" lap.. nem? ha játszom vele , akkor ha már "betalált" a J, miért ne agresszívabban hívjak? lehet,h reg az ellenfél, de szerintem itt elöl lehetek annyira,h megpakoljam és ne check/callozzam. Én ezt látom, a passzivitás nem túl jó játék pókerben.. Én nem szeretnék ingyen lapot adni, de lehet én látom rosszul (Harrington papa azt mondta, h a legnagyobb bűn amit pókerben elkövethetünk az a passzivitás és az ingyen lap) Ellenfélnek milyen mutatói voltak? Az sem elhanyagolandó ..
    A legnagyobb hiba ha nem alkalmazkodsz ellenfeleidhez.Egy passzív fish ellen ezt mindig value betelném turn/riveren, de egy agrobb reg ellen így átgondolva egyre jobban tetszik a ch/call, és riveren is ch/call, bár érdekelne hogy ki hogy játszana riveren ezek után?

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, riveren is c/c-on lennék.
    any riveren?
    Utoljára módosítva: Slynzor által: 2013. 02. 08. 14:54

  8. #8
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    cc utan river is cc, alig van barmi a range-ében ami megver minket.
    Q meg K riveren lesz valamellyest más a helyzet.

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 30.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    26

    Mosoly

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, riveren is c/c-on lennék.

    TiffanyMills5925, nem kérdés, hogy a range előtt vagyunk, a kérdés az, hogyan szedjük ki a legtöbb valuet Ha itt a passzív megjátszás több nyereménnyel kecsegtet, az a jobb.

    Tény, hogy a bet és a check is jó. Azért is döntöttem úgy, hogy mégis jó lesz ez partinak, mert manapság már ha egyértelmű handet teszünk fel, az nem tetszik a közönségnek, merthogy túl könnyű. Ami pedig nem teljesen egyértelmű, ott több megoldás is jó lehet ( de legalább vitaindító, ami jó ). Én úgy gondolom, hogy itt egyéb info nélkül a check/call hoz több nyereséget.

    Hívni fog olyan floatokkal, amik A vagy K magas handek, mert ezekkel eldobat itt A magast és pocketeket.
    2nd párokat, és egyébb SD képes lapokat mögénk checkel ugyan, de azzal legtöbbször nem is adna meg egy barrelt. Nyilván ez is olyan dolog, hogy az imageünktől is függ. Ha ismer minket, és barrel királyok vagyunk, akkor nyilván jobb a bet. De a legtöbben nem vagyunk azok szerintem

    Pozival amúgy mi a baj?
    Látom közben megelőztél akkor jól gondoltam!Köszi

  10. #10
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, riveren is c/c-on lennék.

    TiffanyMills5925, nem kérdés, hogy a range előtt vagyunk, a kérdés az, hogyan szedjük ki a legtöbb valuet Ha itt a passzív megjátszás több nyereménnyel kecsegtet, az a jobb.

    Tény, hogy a bet és a check is jó. Azért is döntöttem úgy, hogy mégis jó lesz ez partinak, mert manapság már ha egyértelmű handet teszünk fel, az nem tetszik a közönségnek, merthogy túl könnyű. Ami pedig nem teljesen egyértelmű, ott több megoldás is jó lehet ( de legalább vitaindító, ami jó ). Én úgy gondolom, hogy itt egyéb info nélkül a check/call hoz több nyereséget.

    Hívni fog olyan floatokkal, amik A vagy K magas handek, mert ezekkel eldobat itt A magast és pocketeket.
    2nd párokat, és egyébb SD képes lapokat mögénk checkel ugyan, de azzal legtöbbször nem is adna meg egy barrelt. Nyilván ez is olyan dolog, hogy az imageünktől is függ. Ha ismer minket, és barrel királyok vagyunk, akkor nyilván jobb a bet. De a legtöbben nem vagyunk azok szerintem

    Pozival amúgy mi a baj?
    Nah igen, a "megoldást" nem olvastam el utána, lehet ezért értetlenkedtem kicsit. Csak én is tolom ezerrel az Nl holdemet és számtalan alkalommal ért már kellemetlenség a passzívabb playerek ellen, ezért gondltam arra,h jobb tovább lövöldözni turnon is - de ez csak azért volt mert a parti megoldása elkerülte a figyelmem. sorry

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •