Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (72) összesen
Like Tree47Likes

Téma: Denial of Service támadással csalnak a Revolution hálózatban?

  1. #51
    Lelkes újonc Gy3pm3st3rk3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 18.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lehet nem emlékszem pontosan a diablo 3-as témára, de szerintem a kettő nagyon nem ugyanolyan dolog.

    tévedsz..a mások kárára történő haszonszerzés csalással nagyon is ugyanolyan dolog. Pont ugyanazzal a szóval lehet jellemezni : Undorító. Az hogy az összeg kisebb vagy nagyobb nem számít mert mindenkinek más összeg az ami "fáj". De hogy segítsek emlékezni ezt írtad szó szerint:

    juhasz:
    tény, hogy én is utálom a csalókat, de ha ezt én is ismertem volna, mikor még alig páran, és ennyit kereshettem volna vele, akkor simán megcsináltam volna...erkölcsiség ide vagy oda, de ez akkor is egy évi keresetem, amit kemény sz**ó munkával keresnék meg, és mivel egy évig élnem is kéne mellé, a fele elmenne rá. lehet most felettem ítélkezni

    peace

  2. #52
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet Gy3pm3st3rk3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tévedsz..a mások kárára történő haszonszerzés csalással nagyon is ugyanolyan dolog. Pont ugyanazzal a szóval lehet jellemezni : Undorító. Az hogy az összeg kisebb vagy nagyobb nem számít mert mindenkinek más összeg az ami "fáj". De hogy segítsek emlékezni ezt írtad szó szerint:

    juhasz:
    tény, hogy én is utálom a csalókat, de ha ezt én is ismertem volna, mikor még alig páran, és ennyit kereshettem volna vele, akkor simán megcsináltam volna...erkölcsiség ide vagy oda, de ez akkor is egy évi keresetem, amit kemény sz**ó munkával keresnék meg, és mivel egy évig élnem is kéne mellé, a fele elmenne rá. lehet most felettem ítélkezni

    peace

    Igazából akkor mutatkozik meg ki milyen, amikor van kísértés.

    Pl.: XY mondja, aki munkán kívül mindig a barátnőjével van, hogy nem csalja meg. Persze lehetősége sincs rá, de ha egy svájci lánykoliban lenne nevelőtanár? Fél évig ott lenne, semmi nem derülne ki, akkor is hűséges maradna?

    De itt egy másik egyszerű példa. Jól öltözött, láthatóan jó módú ember sétál az utcán. Kiejti a pénztárcáját, nem veszi észre. A egyik ember szól neki, hogy elejtette, a másik pedig, amint lehet felkapja és megnézi mi van benne.
    dlotomi and Maxxxika like this.

  3. #53
    Tag Bél@ avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 20.
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Diablo 3-ban hogy lehet valaki megkárosítani?

  4. #54
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Gy3pm3st3rk3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tévedsz..a mások kárára történő haszonszerzés csalással nagyon is ugyanolyan dolog. Pont ugyanazzal a szóval lehet jellemezni : Undorító. Az hogy az összeg kisebb vagy nagyobb nem számít mert mindenkinek más összeg az ami "fáj". De hogy segítsek emlékezni ezt írtad szó szerint:

    juhasz:
    tény, hogy én is utálom a csalókat, de ha ezt én is ismertem volna, mikor még alig páran, és ennyit kereshettem volna vele, akkor simán megcsináltam volna...erkölcsiség ide vagy oda, de ez akkor is egy évi keresetem, amit kemény sz**ó munkával keresnék meg, és mivel egy évig élnem is kéne mellé, a fele elmenne rá. lehet most felettem ítélkezni

    peace
    tényleg nem emlékszek teljesen a dologra, de mintha úgy rémlene, hogy ott azzal csaltak, hogy magától gyűjtsön játékbeli "valamit" amit aztán vásártéren eladnak...ergo, ha nem vette volna senki akkor nincs kicsalt pénz.
    itt viszont konkrétan céltudatosan azért vágták gajra XY netét, hogy megszerezzék a pénzét.

    ezért mondom, hogy a kettő nem ugyanaz. (persze ez csak az én véleményem)
    Utoljára módosítva: JuhaAasz által: 2013. 02. 08. 18:23

  5. #55
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudok gratulálni...majd ha ellopják a kocsid, vagy betörnek a lakásodba, azok a zsiványok is tetszeni fognak?
    Írhattad volna, azt is hogy, majd ha megerőszakolják a barátnőmet, vagy ha lemészárolják a családomat... Demagóg vagy és igen túlzol, itt összesen annyiról van szó, h egy játékban csal. Nem tört fel számlát, nem lopott, azokat undorítónak tartom, mert az konkrétan lopás. Igen ez nálam zsiványság, mint az összejátszás, vagy az h átveszi egy pro a verseny végén, esetleg a coach segít. Régebben volt cinkelt kártya, ingujjban kártya, mutogatás ( az még ma is ugye), most meg ez van. Ez poker, nem bridzs vagy sakk, ne akarjunk belőle sportot csinálni, vagy valami sznob elfoglaltságot, gyerekkoromban nem azt szerettem meg a western filmeken.

  6. #56
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Szerinted, ha ellehetetleníti, hogy a másik nyerhessen, amikor a pénze forog kockán az nem lopás? Pff...erre nem írok inkább semmit, de gratulálok, hogy szinte szobrot állítasz egy ilyen tetűnek, pont egy pókeres fórumon
    NovaTerra likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  7. #57
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez poker, nem bridzs vagy sakk, ne akarjunk belőle sportot csinálni, vagy valami sznob elfoglaltságot, gyerekkoromban nem azt szerettem meg a western filmeken.
    Hellmuth Blows Up vs. Dragomir - WSOP 2008 - YouTube

  8. #58
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    kidelpiero: pedig ez konkrétan lopás. Befizeted a nevezést, majd megakadályozzák, hogy lejátszhasd a meccset.

  9. #59
    Tag Bél@ avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 20.
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tört fel számlát, nem lopott, azokat undorítónak tartom, mert az konkrétan lopás. Igen ez nálam zsiványság, mint az összejátszás, vagy az h átveszi egy pro a verseny végén, esetleg a coach segít. Régebben volt cinkelt kártya, ingujjban kártya, mutogatás ( az még ma is ugye), most meg ez van.
    Tudod mi történt ha valaki lebukott mert csalt a kártyán?
    Sehol, sosem számított a csalás zsiványságnak, maximum a te képzeltedben.
    Főleg úgy hogy ez messze van a kártyán csalástól, itt konkrétan lopás történt.
    Ha téged kirabolnak az utcán az rablás, ha egy hacker lenullázza a bankszámlád az zsiványság?

  10. #60
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Gabbesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kidelpiero: pedig ez konkrétan lopás. Befizeted a nevezést, majd megakadályozzák, hogy lejátszhasd a meccset.
    Sztem konkrét lopás: feltörik a számládat, leutalják a pénzt.

    Itt egyszerűen csal, azzal h megnehezíti, hogy lejátszd vele a meccset. Mind a kettő elítélendő aláírom, ezen kár vitatkozni. A Hastings féle ügy is csalás volt, az viszont nem tetszett, lehet mert Hastings maga nem szimpi, vagy lehet azért mert ott már nem holmi nyavajás pénzről volt szó hanem valami többről... Nem tudom, egyszerűen nekem ez az eset bejön, hatalmas ötletnek tartom, hogy ez valakinek eszébe jutott és megcsinálta. Ennyi, remélem azért a ha játszom NL10-en nem kell majd a nettel sz*rakodnom .

    Ja és nem, nem szoktam csalni, de ha lebukásmentesen játszhatnék úgy pókert, hogy látom pl. az ellenfél lapjait, vagy csak el kéne indítanom a HU-t és nyernék, akkor csinálnám. Gyarló vagyok .

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •