Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (73) összesen
Like Tree36Likes

Téma: Igényes pókerklub eladó! (X)

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 19.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet FlössösMadrid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hol van/volt ennek a klubnak a helyszíne?
    Cegléd

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet csicso9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szuper, és igényes kis hely! Miért nem ment?? Azon a környéken nem pokereznek,Akkor nem nyitoták volna! vagy a menedzsment volt gyenge? Én erre tippelek!
    Inkább arra tippelj hogy cegléd népessége 40K fő, és sokkal nagyobb városokban is döglődnek legális klubok.
    kidelpiero and jabyga like this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Kár, hogy az ár nincs benne a cikkben, biztos kirobbantott volna a másnaposságból a hirtelen szívmegállás
    Maxxxika likes this.

  4. #14
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    remélem, minél hamarabb budapestre költöztetik az egész berendezéssel együtt

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Aba
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Inkább arra tippelj hogy cegléd népessége 40K fő, és sokkal nagyobb városokban is döglődnek legális klubok.
    Én nem hiszem, hogy egy 40k helységben nem menne egy póker klub! Ahol lakom az 5k-s település és heti 1 alkalommal úgy 30-40 fő őssze jönne pókerezni, (össze is jön), ebből kb több mint fele bejár szfvárra póker klubba is játszani, rendszeresen! És szfváron én 3 termet tudok és mindegyik megy! Én most is ahhoz tartom magam, hogy egy póker klub lehet bárhol, rossz menedzsmenttel halott!

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet csicso9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem hiszem, hogy egy 40k helységben nem menne egy póker klub! Ahol lakom az 5k-s település és heti 1 alkalommal úgy 30-40 fő őssze jönne pókerezni, (össze is jön), ebből kb több mint fele bejár szfvárra póker klubba is játszani, rendszeresen! És szfváron én 3 termet tudok és mindegyik megy! Én most is ahhoz tartom magam, hogy egy póker klub lehet bárhol, rossz menedzsmenttel halott!
    És azokból a termekből mennyi legális?
    CsabiST and redoubtable like this.

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Aba
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    mindhárom

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet csicso9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mindhárom
    Számold már ki, hogy 30-40 fő mennyi hasznot termel? A haszon egyértelmű, hogy a cg-en termelődik. A versenyek még minuszosak is javarészt szerintem. Abból a 30-40 főből hány ember cashezik? Mekkora téten? Azt nem hiszem, el, hogy Székesfehérvár 3 termet eltart. Abból a 3-ból legalább kettő durván veszteséges lehet, csak még küszködnek, próbálkoznak, vagy simán csak pénzmosásra használják őket!
    Azért döglenek be a termek, mert botrányosan sz*r feltételeket szabtak nekik, egyszerűen nem lehet normális hasznot termelni!
    dfecco23 and redoubtable like this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  9. #19
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    a négyezres abán, a sarki kocsmában, legál a póker?!

  10. #20
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    balaton parton nyáron jobban menne a biznisz, amikor sok külföldi ülne be egy kicsit pókerezni. az a baj hogy itt magyarországon nincs forgalom szinte semmire sem, a külföldiek meg nem költenek eleget

    idézek jabyga-tól: "Azért döglenek be a termek, mert botrányosan sz*r feltételeket szabtak nekik, egyszerűen nem lehet normális hasznot termelni!" NEMCSAK a pokertermek állnak szarul, hanem minden ebben az országban
    Utoljára módosítva: vadallat által: 2013. 02. 09. 13:00
    music74 likes this.

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •