Oldal: 61 / 99 ElsőElső ... 1151596061626371 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 601 - 610 (988) összesen
Like Tree98Likes

Téma: 180 fős SnG közösség topicja

  1. #601
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Basic angol tudásommal és egy fordító segítségével mintha azt venném ki, hogy ez már így gyakorlatilag egy kész terv amit be is akarnak vezetni, de javítson ki valaki, ha tévedek!
    Valóban ezek kész tervnek látszanak, csak a bevezetés időpontja a kérdéses....
    "Finally, I will just mention that I do not plan to address the question of whether or not we should make these changes. The decision has been made.."

    Amúgy, ahogy néztem szerencsére az FT kifizetési %-okat nem módosítja nagyban a javaslat, inkább csak az ITM-et tolja ki 3 asztalra 2 helyett.

    Ugyan messze nem vagyok reg és teljes mélységeiben nyilván nem is tudtam átgondolni egy szál magam, de ezzel a javaslattal szerintem még jobban le lehet csökkenteni a varianciát - ami a regeknek nyilván az egyik célja.
    Ellenvélemény?

    szerk:
    közben az időpontra is találtam valamit:
    Originally Posted by Matt Crocker View Post
    What's the current ETA for the 27-paid structure?
    In my post on Friday I said that this would be done towards the end of the week. No change in that time frame at the moment.
    Utoljára módosítva: Taz által: 2013. 02. 10. 16:34

  2. #602
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valóban ezek kész tervnek látszanak, csak a bevezetés időpontja a kérdéses....
    "Finally, I will just mention that I do not plan to address the question of whether or not we should make these changes. The decision has been made.."

    Amúgy, ahogy néztem szerencsére az FT kifizetési %-okat nem módosítja nagyban a javaslat, inkább csak az ITM-et tolja ki 3 asztalra 2 helyett.

    Ugyan messze nem vagyok reg és teljes mélységeiben nyilván nem is tudtam átgondolni egy szál magam, de ezzel a javaslattal szerintem még jobban le lehet csökkenteni a varianciát - ami a regeknek nyilván az egyik célja.
    Ellenvélemény?
    A variancia csökken, de így még orrsúlyosabb lesz a kifizetési struktúra. Noha a játékmenet pozitív irányba is változhat, hiszen az itm% nő ami miatt lehet több fish fog játszani, a növekvő sikerélmény miatt. icm hatás is csökken. Kíváncsi leszek..., majd meglátjuk.

  3. #603
    Fanatikus tag ftmatg avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Hely
    Lajosmizse
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerk:
    közben az időpontra is találtam valamit:
    Originally Posted by Matt Crocker View Post
    What's the current ETA for the 27-paid structure?
    In my post on Friday I said that this would be done towards the end of the week. No change in that time frame at the moment.
    Jelen állás szerint holnap lép életbe a változás:

    "In my last Q&A post I said that we would implement the new payout structures for the 90s and 180s late this week. However, we have decided to wait until after the weekend in order to get all the details finalized. Monday is the most likely day for the implementation."
    „Milyen okos, milyen ügyes a legkisebb Ugrifüles!”

  4. #604
    Fanatikus tag Kukker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 09.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Idézet kapitany10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát a tudásom szerintem megvan :d 6 asztalból 1-2 FT en végzek segédprogram nélkül ami remélem változik a program megszerzése után. és a poker tracker 4 az uganugy jeleniti meg a dolgokat játék közben mint a HM2? mennyibe kerülnek? és melyiknek van jobb ár érték aránya?
    Ne tökölj többet kis téten, így pont elég 6 BI is... Legyen 10, de ez tényleg a max.
    PT vs HM ízlések és pofonok, előző eresztésben HM volt a jobb.

  5. #605
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Idézet kapitany10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát a tudásom szerintem megvan :d 6 asztalból 1-2 FT en végzek segédprogram nélkül ami remélem változik a program megszerzése után. és a poker tracker 4 az uganugy jeleniti meg a dolgokat játék közben mint a HM2? mennyibe kerülnek? és melyiknek van jobb ár érték aránya?
    Hallod, ha én 6 asztalból mindig eljutnék 1-2 FT-re, akkor a világ legboldogabb embere lennék.
    Persze könnyen lehet, hogy csak szerények a képességeim melyek 12-15% ITM-re predesztinálnak
    ZsoleszAK47 and kertitorp like this.

  6. #606
    Tag kapitany10 avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 16.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    Boldog is vagyok eddig szépen jönnek az eredmények de ha valaki adna tanácsot is örülnék és nem rajtam ércelődne

  7. #607
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet kapitany10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ércelődne
    Probalom elkepzelni ahogy ercelodik rajtad valaki
    Flush67 and Taz like this.

  8. #608
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Idézet kapitany10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Boldog is vagyok eddig szépen jönnek az eredmények de ha valaki adna tanácsot is örülnék és nem rajtam ércelődne
    Na akkor éRcelődjünk egy kicsit

    HM2, PT4 egyre megy kb. csupán megszokás kérdése a dolog. Az árakat pedig a hivatalos weboldalon meg lehet találni. HM2-nél már biztosan nem lehet direct discount-ot kapni affiliate site-okon keresztül csupán az oldal által adott ingyenes lehetőséget használhatod ki, PT4 esetében nem tudom, hogy mi a helyzet.

    Amúgy maga a program mindegy, a kirakott stat-ok és annak értelmezésében van a csízió. Persze - mint ahogy azt mások is megírták - segédprogramok nélkül is lehet jó eredményeket elérni.

  9. #609
    Tag kapitany10 avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 16.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    uraim! ez már kifejtés volt köszönöm

  10. #610
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Ma már 27 asztalt fizet a 180MTTSNG lol

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •