Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (65) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Acoimbra három ütemezett versenyen döntőzött

  1. #11
    Lelkes újonc bfkerek avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Ilyen alacsony limiteken még befolyásolhatja az ellenfelek játékát , hogy látják a Red Spade jelet , szerintem ezért lazábban mennek tönkre ellene csak, hogy játékba keveredhessenek egy pokerstars pro-val.
    lecso10 likes this.

  2. #12
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    nekem egyedül az fura,h ezen fogadás előtt mikor grindelt bukott 200K-ről 120k dollárt... most meg szétszedi a termet? hogy van ez kérem? bár lehet csak motiváltság kellett neki. mindenesetre én mint cash game-s úgy vagyok vele,h aki tud nyerni 1000 dollárt az tud 3000-t is és aki 3000-t tud az idővel kb. bármeddig eljuthat. csak roll és kitartás kell hozzá. meg sok donkey aki "felstackkel" . Kíváncsian várom a folytatást!

  3. #13
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Lehet korábban DS volt, most meg beérett az up. A mezőnyt veri durván, az kb biztos, illetve az ellenfelek is máshogy viszonyulnak hozzá...és mocskos runja van.

    Persze az is lehet, hogy csal a PS, de gondoljatok bele...miért is érné meg neki, hogy csaljon egy kirakatember számára? Pláne akkor, amikor ennyire középpontba került. Meg amúgy is...mi van, ha megnyeri a fogadást? Semmi...nem a végkimenetel a lényeg, hanem a marketingérték.
    Persze jobb nekik, ha hatalmas hullámzások után végül győzedelmeskedik, de nem érné meg a kockázat, hogy lebuknak a csalással
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #14
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem az a Stellar Rewards csík gyanús. Teljesen nulláról indult, 516 VPP-t gyűjtött eddig, de az a csík meg valahogy mindjárt eléri 750-et.
    Furcsa mindenesetre. Magyarázat lehet,h esetleg elköltött pár fpp-t satellitekre vagy másra, de ilyen nem rémlik, nem volt szó erről még a legelején sem, amikor a 100$-ről hirtelen leesett a rollja 70-re.

  5. #15
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 02. 27.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    De indult pár 10 meg 20FPP-s versenyen.

  6. #16
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Ejj annyiszor hallottuk már szidni az RNG-t... Miért csinálnák? Egy kis reklám miatt? Ugyanmár! Azok akik ellenőrzik az RNG-t folyamatosan valószínű, hogy az ilyen challengekre még jobban odafigyelnek. Mint a nagyveresenyeknél a doppingellenőrök, 100x durvább ellenreklám lenne ha kiderülne hogy nem tiszta a szoftver mint amekkora reklám az, hogy lehet 100$-ból 100k$-t csinálni..
    dfecco23 likes this.

  7. #17
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 18.
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    hotrun + csal a ps rng-je

  8. #18
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    miért csalna?! azért a pár száz millió dollárért?! azért a pár tízezer új befizetőért?! különben is, ha lebuknának, akkor nincs is mögöttük olyan marketing és média gépezet, ami pillanatok alatt szedné darabjaira a vádat!

    kizárt dolog, hogy csal! egyszerűen nem érné meg nekik!

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    MTT pro grinderről beszéltek hogy csalik az RNG meg minden, aki ilyeneket állít az finoman szólva pöppet írigy !
    Szerencséjére Hotrunnal kezdte a cselendzset, de ez még változhat ,aki MTT-zik az tudja hogy ez semmit nem jelent ! 100K-bol már megvan majdnem 10K. ez ha így haladna pár hónap alatt megis csinálná ! "Majd rájössz
    !"

    UI: én szurkolok neki hogy megcsináálja !
    ZsoleszAK47 likes this.

  10. #20
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    szerintem a csaláselmélet gyártóktól le kéne vonni az összes pulcsipontot.

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •