Oldal: 9 / 18 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (176) összesen
Like Tree44Likes

Téma: Bajnokok ligája/Uefa kupa tippek

  1. #81
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Dortmund meccsen régóta agyalok egy nagyobb összeget illetően.

  2. #82
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a 4 már beleszámolt fogadott mérkőzés a következő két napra. Leginkább a United meccset várom, hogy kenik el C Ronáldóék száját.
    Úgy legyen, bár MU szurkolóként sem vagyok biztos a dologban

  3. #83
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Megkezdődik a bundák ligájának a tavaszi fordulója. Szerintem ezt rakom majd ZRT-nél.

    Celtic - Juve H
    Valencia - Paris SG D vagy V
    Real Madrid - Manchester Utd. 0-1 V
    Sahtar Doneck - Dortmund V
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  4. #84
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 30.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Az én tippjeim:"A Celtic-Juve-t utólag sima D-be húznám de hátha

    Celtic-Juve (1-0) D
    Valencia-PSG 2,5g: ke,több V
    Real M.-Man.Utd. (0-1) D
    Saht.Doneck-Dortmund D

  5. #85
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megkezdődik a bundák ligájának a tavaszi fordulója. Szerintem ezt rakom majd ZRT-nél.

    Celtic - Juve H
    Valencia - Paris SG D vagy V
    Real Madrid - Manchester Utd. 0-1 V
    Sahtar Doneck - Dortmund V
    szerintem meg mind elmegy
    bravesoul and redoubtable like this.

  6. #86
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem meg mind elmegy
    BelaKecske likes this.

  7. #87
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Celtic-Juventus Vendég

    Barca ellen csak felszívta magát a celtic csak azért is egyszeri kifutott eredmény volt, Juventus egy más tészta lesz főleg hogy újra itt vannak és alkotni is akarnak, nagyon neki fognak esni a celticnek idegenben is. A juventus mindig képes nagy erőbedobásokra ha éppen az szűkséges és kényszerben vannak, de itt már csak azért meg fogják mutatni hogy kell velük számolni mivel sokan esélyesnek tartják ezt a gárdát az idei kiírásban, celtic meg a szokásos rakkolos angol focit fogja hozni ami kérdés hogy sikerre vihető-e egy kreatív játékot képviselő Juventus ellen.

    Real - MU döntetlen vagy vendég

    Nem tartom esélyesnek a realt mert szedet vedett mentálisan nulla társaságról van szó ahol már sehol sincs fegyelem, se pályán se öltözőben és az hogy a spanyol bajnokságban 4-0-ra verik a csapatokat ahol mindenki anyagi gondokkal küzd és az első hármat leszámítva szakadékni különbségek vannak ez ellenben az angol bajnokság az ahol még a kieső jelölt ellen sem lehet biztosra menni, így az MU szerintem sokkal felkészültebb és többet probált brígád akiknek simán kell venniük ezt az akadályt.

    Valencia - PSG egyértelmű vendég

    Valencia az egy tipikus se veled se nélküled csapat, egyszer tudnak játszani majd egyszer 3. osztályú amatör szinten játszanak. A franciák most teljesen megújulóban vannak és a keret sem gyenge, érdekes meccsnek ígérkezik de szerintem a Franciák jutnak majd tovább is ebből a párharcból.

    Doneck - Dortmund egyértelmű hazai, de benne van egy vaskos nagy X is.

    Hát ez nagy talány számomra mivel mindkét csapat erős a maga nemében és nem gyenge kerettel rendelkeznek, azt mondom talán ez lesz a nagy egyik legküzdelmesebb és legrakkolosabb meccse mind közül.
    Utoljára módosítva: Gabiru által: 2013. 02. 12. 13:24

  8. #88
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Celtic-Juventus Vendég, barca ellen csak felszívta magát a celtic csak azért is egyszeri kifutott eredmény volt, Juventus egy más tészta lesz főleg hogy újra itt vannak és alkotni is akarnak, nagyon neki fognak esni a celticnek idegenben is.
    szerintem mindkettő nagyot fog harcolni, és a hazai jobban fizet, Celtic bomba formában a bajnokságában is

    Real - MU döntetlen vagy vendég - a spanyol bajnokságban 4-0-ra verik a csapatokat ahol mindenki anyagi gondokkal küzd és az első hármat leszámítva szakadékni különbségek vannak ez ellenben az angol bajnokság az ahol még a kieső jelölt ellen sem lehet biztosra menni, így az MU szerintem sokkal felkészültebb és többet probált brígád akiknek simán kell venniük ezt az akadályt.
    ezzel a részével maximálisan egyetértek, nézem elég gyakran a premier leage-t, nem is értem ezeket a vendég szorzókat

    Valencia - PSG egyértelmű vendég

    Valencia az egy tipikus se veled se nélküled csapat, egyszer tudnak játszani majd egyszer 3. osztályú amatör szinten játszanak. A franciák most teljesen megújulóban vannak és a keret sem gyenge, érdekes meccsnek ígérkezik de szerintem a Franciák jutnak majd tovább is ebből a párharcból.
    róluk tudok a legkevesebbet, x fizet a legjobban, és arra a legizgibb szurkolni, ezért erre tippelek, persze könnyen elmehet

    Doneck - Dortmund egyértelmű hazai, de benne van egy vaskos nagy X is.

    Hát ez nagy talány számomra mivel mindkét csapat erős a maga nemében és nem gyenge kerettel rendelkeznek, azt mondom talán ez lesz a nagy egyik legküzdelmesebb és legrakkolosabb meccse mind közül.
    Fekete lóként tekinte Dortmundra, persze lehet most már gyengült a formájuk, nem olvastam utána, de az alapján amit tavaly láttam tőlük, BL esélyesnek érzem őket. Majd ezen a meccsen kiderül, marad e a véleményem, addig megelőlegezem nekik.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  9. #89
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    A Valencia-PSG-vel észnél kell lenni, mert a 3.00-s vendég odds, és a 3.2-es x is arra enged következtetni,hogy egy méretes bukicsapda van készülőben. Párszor levezettem már magamban, és még mindig nehezen rakom össze,hogyan kéne akár csak ezen az meccsen is favoriálzni a Valenciát, mert sem játékerőben, sem játékosállomány alapján nem gondolnám,hogy túl sok beleszólásuk lehet a párharcba.

    Celtic-Juventus meccsen igazából könnyed vendég győzelem a legreálisabb. Harcos és szimpatikus csapat a Celtic, tény,hogy nagyon jól ölik a focit ha kell, de szerintem akkora a szakadék a két csapat között,hogy nem igazán lehet kérdés. Nem beszélve arról,hogy a Juventus biztosan 200%-on fog pörögni az elmúlt hetek talán picit szürkébb ( ugyanakkor elképesztően balszerencsés és játékvezetői hibák tömkelegével megspékelt) időszak után.

    A Shaktar-Dortmund pedig közel sem olyan sima Dortmund továbbjutás mint azt sokan, akik esetleg ősszel láttak 1-2 Dortmund meccset gondolnák. Nem vitatom a németek képességeit, mert egy nagyon dinamikus és szép, hatékony focit játszó csapat lettek sunyiban, de a Shaktart egy pillanatig nem szabad leírni nagyon szervezett csapatot raktak össze oroszföldön, szerintem 50-50 körüli is lehet a párharc,ha a Dortmund nem tudja legjobbját nyújtani mindkét meccsen(illetve ha a Shaktar játék elmarad attól amit az eddigiek alapján várhatunk tőlük).
    Arsen and Romsy like this.
    It's just a ride.

  10. #90
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Nah eddig az első két meccs bejött nagy kár hogy nem tip mixelek de hát nem is nagyon szeretem

    Forza Juve!

Oldal: 9 / 18 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •