Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (50) összesen
Like Tree5Likes

Téma: KK oop 3way

  1. #21
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Néha azért szeretem a check gombot, mert nem tudok betelni vele.()
    Riddler1988 likes this.
    Stack the donk!

  2. #22
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Amit megadtál, az a total Aggression? Ha igen, jó lenne tudni, hogy riveren mekkora az AggFreq. Ha 35% körül van, simán calloznám.
    Floppon, turnon is keveset dob, viszont elég magas az Agg.freq, szóval top párokkal, vagy erősebbekkel elég gyakran kellene, hogy raiseljen. Ez is egy érv a call mellett.
    Rengeteg draw nem esett, és bár nem a legjobb szituáció a blöffre, ezt ő aligha veszi itt észre, nálam call.

  3. #23
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Igen, total agresszió, nem találom pozíciókra bontva.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #24
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nem nézegetnék agressziót, mert ha nagyon agró sem biztos h raisel húzóval a fish miatt eddig, illetve akkor sem valószínű, hogy marha sokszor be akarja majd tolni Kmagassal úgy, hogy mögötte a fish Tx-et sem dob. Olyan jó odds lesz amúgy cc-re is, h nagyon ritkán kell jónak lenni, de az előzőek miatt a bet jobb lehet, mert a fish callolhat sok gyengébbel, a reg meg dobjon azt kész.

    300 hand után river agressziót semmi értelme amúgy nézni, mert nem minta, a látott szituációkból kell kiindulni.
    Ja meg még annyit, hogy itt top párral a call se túl jó a reppelt range ellen, nem hogy a raise
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 02. 12. 23:24

  5. #25
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Persze hogy jobb a bet -ezt már kifejtettétek az elején és egyet is értek vele-, de ő checkel kezdett, én pedig erre reagálva írtam, hogy nem dobnám ellene.
    Húzóval itt nem raiselne, de JK-val, JA-al már akár megtehette volna agresszió alapján floppon vagy turnon, ezért inkább adok a kezébe AT-et vagy KQ-t. Legtöbbször J lesz nála, de ilyen odds mellett, ha már a bet kimaradt, elég érv jön össze a call mellett.

  6. #26
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    KJvel optimista range ellen sem hoz 30%ot turnon, + szopacs a riverek fele, az akkora dobás ott mint egy ház.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 02. 12. 23:35

  7. #27
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Ettől függetlenül még semmivel sem lesz nála kevesebbszer KJ, mint AJ. Pre ugyanúgy fog callozni mindkettővel, a top párját meg nem fogja eldobni turnon, sőt még riveren sem, ekkora WTSD mellett.
    NL4-en kevés játékos ellen lesz 300 handnél több, én azért nézegetném már elég gyakran az AggFreq-et. Nem fog beállni még, de információhoz jutsz vele.

  8. #28
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    AJvel sem jobb a helyzet, dobni ő nem fogja őket, de raiselni sem fog velük floppon vagy turnon.
    Információhoz abból jutsz ha odafigyelsz hogy mit csinál az ellenfél különböző szitukban, nem egy fals számból amit ennyi hand után pár szituáció ad ki. szerintem.

  9. #29
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Na éreztem én, hogy fel kell tennem ezt a handet, ennyi hsz még egyik topicomhoz se jött!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  10. #30
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet atka147 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem tetszene egy féldolláros bet riveren Txektől kaphatunk call-t besült fdvel erre is dob és nem tolja ránk,és bármejik visszaemel sima dobás
    fél dolláros betre még a félkarú rabló is visszaemelne, szóval ez itt így pénzégetés

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •