Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (20) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Durrrr az éves high stakes lista élére állt

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Durrrr az éves high stakes lista élére állt


  2. #2
    Tag KOLOK007 avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Komarno
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Úgy leülnék durrrr mellé session közbe, és megkérném hogy magyarázza el mit miért tesz,mert totálisan érdekelne a gondolgodás menete. Főleg hogy évek hosszú sora óta ott van a toppon high stakes cash game-ban.
    ZsoleszAK47 likes this.

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Azt lehet tudni, hogy melyik terembe szokott játszani? (starson keresem, de sose találom)

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet delfingoka47 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt lehet tudni, hogy melyik terembe szokott játszani? (starson keresem, de sose találom)

    Próbáld meg FTP-n
    dzoli likes this.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet KOLOK007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy leülnék durrrr mellé session közbe, és megkérném hogy magyarázza el mit miért tesz,mert totálisan érdekelne a gondolgodás menete. Főleg hogy évek hosszú sora óta ott van a toppon high stakes cash game-ban.
    Nem beszélve arról, hogy eddig inkább csak NLHE-val hozták a nevét szóba, most pedig egyre több akciót generál a draw játékokban is.

    Bele bele szoktam nézni egy egy sessionjébe, és vannak elég érdekes gondolat menetei az biztos

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hozzászólások
    290

    Alapbeállítás

    visszatert a kiraly!!!
    Theci85 and vadallat like this.

  7. #7
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet delfingoka47 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt lehet tudni, hogy melyik terembe szokott játszani? (starson keresem, de sose találom)
    Köztudott hogy "durrrr" a Full Tilt Poker profija és javarészt ott játszik.

    (A pontgyűjtést monitorozzuk, akik kizárólag semmit mondó hozzászólásokkal rontják az oldal minőségét, első körben figyelmeztetésben részesítjük. Amennyiben nem változtat hozzászólásainak minőségén úgy a jövőben nem kap pontokat.)
    JuhaAasz and NovaTerra like this.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    előbb-utóbb de inkább előbb össze fognak csapni Isildur1-el... na az kemény lesz. főleg hogy a december 6.-ai heads up szerintem csak felvezetés volt... nem látok durrrr fejébe, de szerintem most keményen készül Blom ellen... Blom meg szerintem Hastings-et akarja majd levadászni, a 4 milláért amit bukott ellene 2009-ben

  9. #9
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köztudott hogy "durrrr" a Full Tilt Poker profija és javarészt ott játszik.

    (A pontgyűjtést monitorozzuk, akik kizárólag semmit mondó hozzászólásokkal rontják az oldal minőségét, első körben figyelmeztetésben részesítjük. Amennyiben nem változtat hozzászólásainak minőségén úgy a jövőben nem kap pontokat.)
    A legtöbb esetben eddig reménykedtem benne, hogy az összes "pulcsis" hozzászólás csak poén és vicc! Nekem kellemetlen, ha valaki tényleg egy rohadék pulcsiért képes hónapokon keresztül idétlen hozzászólásokra! Borzasztó szánalom! (bocs, nem a pulcsi ellen szóltam)
    soux likes this.

  10. #10
    Fanatikus tag Kukker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 09.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Idézet KOLOK007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy leülnék durrrr mellé session közbe, és megkérném hogy magyarázza el mit miért tesz,mert totálisan érdekelne a gondolgodás menete. Főleg hogy évek hosszú sora óta ott van a toppon high stakes cash game-ban.
    Marhára érdekelne engem is, hogy OOP mi a faxommal callozta le a 4betet, amivel végigfloatolta a partit nem kevés pénzért. Mániája ez a move mindenféle szarral, emlékezetes volt tőle régebben 36o-val, persze akkor fullja lett már a flopon.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •