Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc Maverick404 avatara
    Csatlakozott
    2012. 05. 24.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás NL25 SC flösst floppol HU potban

    Sziasztok! Két elég hasonló handről van szó. Egy session során történt, a második esetet már kicsit befolyásolta az első kimenetele.


    weaktight | Hand | 87s - $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    Ez volt előbb. 6 handed BBvsSB egy agresszívabb ellenfél ellen.


    Ez pedig 9 handed volt egy fish ellen

    weaktight | Hand | 75s - $0.10/$0.25 No Limit Holdem

    A megjátszásról annyit, hogy én nem mindig, sőt általában nem szeretem flopon túl agrón megjátszani ezeket a handeket, mert ha AI kerülünk akkor túl sok szettel vagy nagyobb flösshúzóval nézek szembe, amiknek jó equityjük van.

    Jobb szeretek inkább turnon, vagy riveren erősíteni.

    Hogy elehet ezeket a handeket jól megjátszani? Vélemény?

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 01. 21.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Tekintettel arra, hogy a flop settek ellen 65%-ban, az A magas/egy a tiédnél magasabb flushdraw ellen pedig kb 70%-ban elől vagy, szerintem érdemesebb kicsit aggron játszani. Az meg, hogy 78s -el 9Ts-be futsz megesik, de sztem azzal túl sokat nem tudsz kezdeni, cooler és el kell viselni.
    Ha meg esetleg flopon nem játszod túl mert teret akarsz engedni a blufföknek, szerintem turnön akkoris raise kell, hogy fizessen pld az A magas húzó, ha meg total airrel blufföl azt valszeg nem fogja 3barellezni.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Mindkettőnél nyomulni kéne már floppon, hogy kifizessen a színből az A, K, esetleg Q. Továbbá setek ellen is jobb betenni, mint később fullok ellen 0 equityvel.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

    Alapbeállítás

    Az első hand tetszett, mondjuk nagyobbakat emelnék minden utcán, nagyon erős kész lapunk van, kerüljön csak be a pénz.

    A második handben szerintem fish ellen nem emelném meg a limpet. IP leszünk ellene nagy SPR-rel, úgy hogy a legtöbbször föl fogja adni, mert nem érdekli egy két bb-s kassza.
    A floppon raise 8-ig és broke,eléggé elől leszünk a berakó range-e ellen.

  5. #5
    Lelkes újonc Kamedapro avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 12.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    tolnám életre halálra floppon simán berakom akárhogy raiselget, sokkal többször leszel elől

  6. #6
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Sima stack off már flopon mindkettő.

  7. #7
    Tag BozsoHUN avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Az első hand cooler, nem nagyon van mit tenni, bár én már flopon bepakoltam volna.


    Idézet FlössösMadrid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A második handben szerintem fish ellen nem emelném meg a limpet. IP leszünk ellene nagy SPR-rel, úgy hogy a legtöbbször föl fogja adni, mert nem érdekli egy két bb-s kassza.
    A floppon raise 8-ig és broke,eléggé elől leszünk a berakó range-e ellen.

    Épp azért nem emelném meg preflop, mert nem vagyunk IP a fish ellen. OOP egy ilyen spekulatív lappal szerintem nagyon nehéz profitábilisan játszani. Nagyon ritkán lesz kész flössünk flopon. Ha viszont már betalálunk, ráadásul sfd-nk van, tuti nem callolnék flopon oop. Lehet, hogy borzasztó lépés, de annak fényében hogy mennyire ritka a flop flush vs flop flush én 4bet/callolnék. Ha Adxd van nála, akkor így jártam és elviselem.
    Utoljára módosítva: BozsoHUN által: 2013. 02. 14. 10:38

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Maverick404 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Két elég hasonló handről van szó. Egy session során történt, a második esetet már kicsit befolyásolta az első kimenetele.


    weaktight | Hand | 87s - $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    Ez volt előbb. 6 handed BBvsSB egy agresszívabb ellenfél ellen.


    Ez pedig 9 handed volt egy fish ellen

    weaktight | Hand | 75s - $0.10/$0.25 No Limit Holdem

    A megjátszásról annyit, hogy én nem mindig, sőt általában nem szeretem flopon túl agrón megjátszani ezeket a handeket, mert ha AI kerülünk akkor túl sok szettel vagy nagyobb flösshúzóval nézek szembe, amiknek jó equityjük van.

    Jobb szeretek inkább turnon, vagy riveren erősíteni.

    Hogy elehet ezeket a handeket jól megjátszani? Vélemény?
    1: flop raise, minél előbb be akarjuk rakni a sztekkünk. Pár+ FD, 2párok és settek fizessenek minél többet.
    2re semmi izo!!! így flop 4bet és turn push .

  9. #9
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    elsőnél sok mindentől függ a flop játék, mennyire vagy agro, meg az ő barrel statjai számítanak leginkább, és riveren is kérdéses mennyi value van benne
    másodiknál sokkal jobbnak tűnik a flop raise, pre nagyon laza a hívás, ha nem volt valami konkrét terved akkor nem jó
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

    Alapbeállítás

    Jah, azt hittem h bvb vagyunk. De mivel a co limpelt, tényleg borzasztó maga az emelés meg a sizing is, amire soha nem fog dobni.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •