Oldal: 200 / 377 ElsőElső ... 100150190198199200201202210250300 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.991 - 2.000 (3767) összesen
Like Tree899Likes

Téma: Filmek - Mit érdemes megnézni?

  1. #1991
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Idézet kaniboj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A maflás c. filmről mi a véleményetek?

    Nézhető?
    Tipikus amcsi mozi. A két napja bunyozó srác megveri a húsz éve profi MMA harcost
    Nekem azért tetszik , de a főhős annélkül is nagy kedvenc!!
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  2. #1992
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nagyon nagy film, és poén, hogy rengeteg ember azt állítja, látta az alternatív fejborotválós befejezést, kár hogy sosem forgatták le.
    pedig én biztos hogy láttam!
    L.T., bakyka and Maxxxika like this.

  3. #1993
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    nézzétek meg a Setup (Felültetve) c. filmet. 50 cent elég jól játszik, Bruce Willis is jól adja elő, maga a történet nagyon egyedi és fordulatos, izgalmas az egész. 10ből 9-es. ja és ledarálnak benne egy embert kár hogy csak 1,5 órás film, nagy élmény volt.

  4. #1994
    Tag kása avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Gyöngyös
    Hozzászólások
    176

    Alapbeállítás

    Szerintem a legjobb pokeres film a "The rounders" már vagy 7x láttam D
    "ha valaki limpel told rá nem érdemli meg a flopot!"

  5. #1995
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 25.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nézzétek meg a Setup (Felültetve) c. filmet. 50 cent elég jól játszik, Bruce Willis is jól adja elő, maga a történet nagyon egyedi és fordulatos, izgalmas az egész. 10ből 9-es. ja és ledarálnak benne egy embert kár hogy csak 1,5 órás film, nagy élmény volt.
    Azért óvatosan evvel a filmmel, nálam pl. 10/4...

  6. #1996
    Tag Atazzz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Django minden Tarantino követőnek kötelező! Hihetetlenül jó, már-már ponyvaregényi magasságokba emelkedik nálam. Moziban néztem még 2-3hete, majdnem 3 órás a film, de minden pillanatát élveztem, hol a dráma, sajnálkozás, hol a "tarantinoi" brutalitás, hol a komikum, de mindig vitt magával. A 165 perces filmben, 106x hangzik el a "nigger" szó, de valahogy kell a műhöz, némely résznél már a néző is elvárja. QT eddigi legdrágább filmje, de ez meg is látszik, a gyönyörű látványon is, tökéletes munkálatokon + színészek gázsija. Apropó színészek, fantasztikusat alakítanak, főleg Christoph Waltz játéka lenyűgöző, szórakoztató, még a "laikusoknak" is feltűnően káprázatos a stílusa, megjelenése. Magyar szinkron is fantasztikus, de mindenkinek kötelező eredeti nyelven megcsodálni a mester alkotását.
    -I count six shots, nigger.
    -I count two guns, nigger.

    Nem vagyok egy diplomás filmesztéta, de imádom a filmeket és a filmművészetet és higgyétek el, hogy legalább egyszer mindenkinek megéri megnézni!
    10/9.5
    Leegyszerűsítve: ki*aszott jó!
    Csoszogi33 likes this.

  7. #1997
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    ja és a Setup c. filmben szerepel Phil Laak és Esfandiari is

  8. #1998
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet Atazzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Django minden Tarantino követőnek kötelező! Hihetetlenül jó, már-már ponyvaregényi magasságokba emelkedik nálam. Moziban néztem még 2-3hete, majdnem 3 órás a film, de minden pillanatát élveztem, hol a dráma, sajnálkozás, hol a "tarantinoi" brutalitás, hol a komikum, de mindig vitt magával. A 165 perces filmben, 106x hangzik el a "nigger" szó, de valahogy kell a műhöz, némely résznél már a néző is elvárja. QT eddigi legdrágább filmje, de ez meg is látszik, a gyönyörű látványon is, tökéletes munkálatokon + színészek gázsija. Apropó színészek, fantasztikusat alakítanak, főleg Christoph Waltz játéka lenyűgöző, szórakoztató, még a "laikusoknak" is feltűnően káprázatos a stílusa, megjelenése. Magyar szinkron is fantasztikus, de mindenkinek kötelező eredeti nyelven megcsodálni a mester alkotását.
    -I count six shots, nigger.
    -I count two guns, nigger.

    Nem vagyok egy diplomás filmesztéta, de imádom a filmeket és a filmművészetet és higgyétek el, hogy legalább egyszer mindenkinek megéri megnézni!
    10/9.5
    Leegyszerűsítve: ki*aszott jó!
    Akár mehetne a DVD hátuljára ez az írás!
    jabyga and CsabiST like this.

  9. #1999
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Tényleg nagyon jó film a Django. Film közben arra gondoltam, hogy Tarantino az egyetlen aki egy westernfilmbe belerakna aláfestő zenének rap számot, de lehet abban is ő az egyetlen aki megcsinálja, hogy ez oda tényleg illő legyen és jól hangozzon

  10. #2000
    Tag Atazzz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    pontosan, egy zseni

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •