Szavazás eredménye: Komolyan!!! Megéri pókerezni?

Szavazók
204. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Megéri, többre jutok vele, mint egy átlagos munkahelyen

    130 63,73%
  • nem éri meg, csak a pénzt viszi, már lejárt dolog a póker

    18 8,82%
  • őőőőőőőőőőőő

    56 27,45%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (109) összesen
Like Tree222Likes

Téma: Megéri pókerezni?

  1. #61
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet erikkke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    megéri?! annak idején dolgozni szerettem vna bárhol.... nem sikerült >>> elhatároztam h pro leszek - így lett

    Kőkemény órákat tolok végig mint bármelyikünk - és a primitív senkiháziak meg azt dobják a fejemhez h ingyen van nekem a pénz ... pff az ilyenektől falra ugrom igyekszem le szarni de kellemetlen .

    De mindig legyen az embernek inkább 100 irigye mint 1 aki sajnálja !

    sz*pás mindenhol van tehát itt is de ez még mindig a legeslegjobb amit csinálhatok nem tudnék semmivel ennyit keresni (diplomákkal sem) (bűnözni meg nem fogok)
    Teljesen igazad van. Nekem családon belül van olyan, aki ezért engem teljesen hülyének néz ( majd abba hagyja a hülyéje ha már nem lesz szerencséje, és csinál valami értelmeset ), csak nem mondja ki, de egy jó pókeres ezt pontosan tudja, érzi.
    Pedig ahogy te is mondod, néha sokkal több munka ( kínlódás, vesződés ) van a pókerrel, mint bármi mással, de az átlag embernek erről fogalma sincsen, ezért nézhetnek minket teljesen idiótáknak. Régebben zavart, mert hát az ember egója szereti, ha fényezgetik, elismerik amit csinál. Ma már leszarom, lepörög rólam, mint a falra hányt borsó.

  2. #62
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    nem egy ember mondta nekem is h hülyeség meg blabla de bíztam magamban és biztos h nem itt lennék ahol h ha másokra hallgatok .


    jaaaa még annyi rendben van h felteszed a kérdésed itt a forúmban ami sztem jó dolog csak amit titcar is írt h ha már fel kell tenned akk vszinűleg már nem éri meg neked .
    Utoljára módosítva: erikkke által: 2013. 01. 27. 19:40
    eneremen and Fluxxxi like this.

  3. #63
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    micsoda topik fél éve nem léptem fel az oldalra, most valahogy idekeveredtem.

    nem létezik erre szerintem egyértelmű válasz, mindenki döntse el maga, hogy megéri-e. nekem nem érte meg, több okból sem. szeretem a munkámat, a hivatásomat, magyar viszonyok között elég jól is keresek vele, ráadásul ez a fizetés is viszonylag hamar növekszik. plusz ugye pókerben sem voltam elég jó sosem, ahhoz, hogy stabilan hozzak egy biztos, fix megélhetést.

    a probléma inkább azzal van szerintem, ha valaki ezt nem képes beismerni, belátni. no offense, de bepillantottam 1-2 topikba, és sokan még mindig ugyanazon a limiten kóvályognak, mint augusztusban, amikor én kiszálltam, és már akkor is évek óta nem léptek előre semmit. ennek nem sok értelmét látom személy szerint, de ha valaki ebből is jól él, akkor nem szóltam

    a lényeg, hogy nincs igazság, valakinek ez a életforma jön be jobban, valakinek meg a másik. én jobban kedvelem a kiszámíthatóságot, hogy tudom, hogy minden hónapban x-edikén ott van a számlámon a pénzem, vannak juttatásaim, biztosításom, és még nyugdíjam is lesz. szóval nekem ez többet ér, másnak meg más. ennyi.
    ZsoleszAK47 likes this.

  4. #64
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és még nyugdíjam is lesz.
    no erre mondjuk nem fogadnék
    dr.drogba, L.T., ferkocse and 5 others like this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  5. #65
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    no erre mondjuk nem fogadnék
    én maradtam mnyp-ben, bár 40 évre nem látok előre, de csak nem fogják még egyszer államosítani annak a párezer embernek a vagyonát, akik még tartják magukat

  6. #66
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a probléma inkább azzal van szerintem, ha valaki ezt nem képes beismerni, belátni. no offense, de bepillantottam 1-2 topikba, és sokan még mindig ugyanazon a limiten kóvályognak, mint augusztusban, amikor én kiszálltam, és már akkor is évek óta nem léptek előre semmit. ennek nem sok értelmét látom személy szerint, de ha valaki ebből is jól él, akkor nem szóltam
    +1

    Én is meglepődtem amikor beleolvastam pár naplóba, és van aki 2-3 éve nl10-en játszik, vagy oda-vissza lépked 20 és 10 között. Mármint nem arról van szó, örülnék ha már én is nl10-20-on játszanék, de sokan megrekednek ott. És azért abból megélni, keserves meló. Gondolom ők hobbiplayák, nem is pro-k, de a pokerben szerintem a szintlépés lehetősége az a pozitív visszajelzés a munkádról, hogy jó vagy benne.
    fejes1988 likes this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  7. #67
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    A legtöbb fórumozónak több hozzászólása van, mint ahány lejátszott versenye, vagy nyert dollárja.
    Nekik nem hinném hogy megéri... Fórum prok.

  8. #68
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A legtöbb fórumozónak több hozzászólása van, mint ahány lejátszott versenye, vagy nyert dollárja.
    lehet, de mégsem kell ruhára költeniük!

  9. #69
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1

    Én is meglepődtem amikor beleolvastam pár naplóba, és van aki 2-3 éve nl10-en játszik, vagy oda-vissza lépked 20 és 10 között. Mármint nem arról van szó, örülnék ha már én is nl10-20-on játszanék, de sokan megrekednek ott. És azért abból megélni, keserves meló. Gondolom ők hobbiplayák, nem is pro-k, de a pokerben szerintem a szintlépés lehetősége az a pozitív visszajelzés a munkádról, hogy jó vagy benne.
    én 50-ig jutottam el, ott megcsömörlött a tudásom szerintem ez a vízválasztó limit. nl30-on forintban szerintem egyre kevesebben keresnek meg 200k-t (30bi/hó durván), ez pedig nem egy olyan összeg, amit nem tudnál fixen megszerezni munkával is. arról nem beszélve, hogy pár éven belül ez jelentősen megemelkedhet.

    szóval aki már pl. akkor is nl25-nl30-on tolta, amikor én regisztráltam ide, és azóta is ezeket a limiteket koptatja, annak szerintem nem érdemes ezt erőltetni, csak valamiért nem jut ez el a tudatukig

  10. #70
    Tag silee21 avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 02.
    Hozzászólások
    162

    Alapbeállítás

    Na, ez az a kérdés amire nincs jó, vagy rossz válasz. Mindenki döntse el magának, hogy a belefektetett munka alapján megéri-e neki. Én azt mondom, (bár, nem ebből élek) nekem megéri, mert egy olyan dologgal foglalkozok, ami érdekel, és remélem egyszer meghozza a gyümölcsét a ráfordított idő és energia. Ha valakinek pedig nem éri meg, akkor nem is értem, mi a fenének foglalkozik vele.

Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •