Szavazás eredménye: Komolyan!!! Megéri pókerezni?

Szavazók
204. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Megéri, többre jutok vele, mint egy átlagos munkahelyen

    130 63,73%
  • nem éri meg, csak a pénzt viszi, már lejárt dolog a póker

    18 8,82%
  • őőőőőőőőőőőő

    56 27,45%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 8 / 11 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (109) összesen
Like Tree222Likes

Téma: Megéri pókerezni?

  1. #71
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A legtöbb fórumozónak több hozzászólása van, mint ahány lejátszott versenye, vagy nyert dollárja.
    Nekik nem hinném hogy megéri... Fórum prok.
    És te milyen pro vagy? Troll pro?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #72
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én 50-ig jutottam el, ott megcsömörlött a tudásom szerintem ez a vízválasztó limit. nl30-on forintban szerintem egyre kevesebben keresnek meg 200k-t (30bi/hó durván), ez pedig nem egy olyan összeg, amit nem tudnál fixen megszerezni munkával is. arról nem beszélve, hogy pár éven belül ez jelentősen megemelkedhet.

    szóval aki már pl. akkor is nl25-nl30-on tolta, amikor én regisztráltam ide, és azóta is ezeket a limiteket koptatja, annak szerintem nem érdemes ezt erőltetni, csak valamiért nem jut ez el a tudatukig
    Főállásban NL100 alatt nem éri meg az kb. egyértelmű. Viszont akinek ez csak jövedelemkiegészítés, "zsebpénz", az miért ne játszhatna havi 10k handet mondjuk NL25-ön?
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  3. #73
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    ebben egyetértünk, de szerintem a kérdés arra irányult, hogy megéri-e ezzel a megélhetés szintjén foglalkozni.

    szerintem már nem. kiegészítésnek teljesen okés. én is azon gondolkodom, hogy visszaülök kicsit, amíg összekaparom a régi diákhitelem visszatörlesztéséhez szükséges pénz egy részét

  4. #74
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet Boletus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Főállásban NL100 alatt nem éri meg az kb. egyértelmű. Viszont akinek ez csak jövedelemkiegészítés, "zsebpénz", az miért ne játszhatna havi 10k handet mondjuk NL25-ön?
    LOL.Azért nem egy olyan ember van aki NL30-50-en megkeres havi 2-400K-t,mondjuk havi 100-150 órával.Biztos jobban járnának ha elmennének vhova dolgozni mondjuk 90-ért 3 műszakba.
    dr.drogba, jabyga, geri173 and 4 others like this.

  5. #75
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 29.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Nem teljesen erről szól a topic, de ami nem éri meg, az ilyen NL2 meg NL4-en játszani, és hosszú hónapok kemény munkájával $500-os bankrollal végre felmerészkedni nl10-re. Bocsánat, de nem értem az ilyen embereket, csak időt pocsékolnak.

  6. #76
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet jefffryys eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem teljesen erről szól a topic, de ami nem éri meg, az ilyen NL2 meg NL4-en játszani, és hosszú hónapok kemény munkájával $500-os bankrollal végre felmerészkedni nl10-re. Bocsánat, de nem értem az ilyen embereket, csak időt pocsékolnak.
    így van. többe kerül az áram mint amennyit nyerne NL4-en. MÁR HA NYERNE

  7. #77
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOL.Azért nem egy olyan ember van aki NL30-50-en megkeres havi 2-400K-t,mondjuk havi 100-150 órával.Biztos jobban járnának ha elmennének vhova dolgozni mondjuk 90-ért 3 műszakba.
    Az a lol, hogy a legszarabb munkákat hasonlítod össze, a pókeres top 5%-kal (nem gondolom hogy micro/small stakesen a mezőny nagyobb része tudna összelapátolni 2-400K-t). Ha (munka) alternatívaként az Informatikus, SAP tanácsadó.... stb. merül fel, ezekhez képest még az NL50-en megszerezhető jövedelem is karcsú.
    chivasr911 and Laci24 like this.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  8. #78
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet jefffryys eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem teljesen erről szól a topic, de ami nem éri meg, az ilyen NL2 meg NL4-en játszani, és hosszú hónapok kemény munkájával $500-os bankrollal végre felmerészkedni nl10-re. Bocsánat, de nem értem az ilyen embereket, csak időt pocsékolnak.
    Bocsi, hogy nl4-en játszom! Nyilván azért, hogy megéljek belőle, mert ha napi 12h+-ban kattintgatok, akkor kijön a havi 47ezer, amiből már meg tudok élni.
    dr.drogba, L.T., pszibu and 2 others like this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  9. #79
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Boletus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a lol, hogy a legszarabb munkákat hasonlítod össze, a pókeres top 5%-kal (nem gondolom hogy micro/small stakesen a mezőny nagyobb része tudna összelapátolni 2-400K-t). Ha (munka) alternatívaként az Informatikus, SAP tanácsadó.... stb. merül fel, ezekhez képest még az NL50-en megszerezhető jövedelem is karcsú.
    Meg persze aki online pokert játszik az biztos informatikus vagy SAP tanácsadó.
    Ne legyünk már ennyire naivak. MO-on ha vki keres 100K-t melóval tapsolnia kell mint az ökörnek. Meg az ha vki nem tud összeszedni 30BI-t egy hónapban NL50-es tétig, az nem csinálja 8 órás műszakban a pokert Mondjuk 30 BI-hez elég havi 30-50 óra játék. Már ha vki nem 1bb/100-al ostromolja a micro tétet. Mert annak tényleg el kell felejtenie.
    R1per2, L.T., jabyga and 1 others like this.

  10. #80
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Boletus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a lol, hogy a legszarabb munkákat hasonlítod össze, a pókeres top 5%-kal (nem gondolom hogy micro/small stakesen a mezőny nagyobb része tudna összelapátolni 2-400K-t). Ha (munka) alternatívaként az Informatikus, SAP tanácsadó.... stb. merül fel, ezekhez képest még az NL50-en megszerezhető jövedelem is karcsú.
    NL30-on 3bb/100->90cent/100-> 450$/50k hand, és kb. ugyan ennyi rb., az havi 900$-> mostani árfolyamon ~200k HUF.
    Ha valaki főállásban akarja nyomni, letolható ennek a handszámnak a duplája is.
    Arról, hogy sz*r, mégsz*rabb, legsz*rabb munkákkal van összehasonlítva, teljesen reális, mivel a többség nem programozó informatikus.
    geri173 and öngyilkos like this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

Oldal: 8 / 11 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •