Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (60) összesen
Like Tree62Likes

Téma: Hogyan tartsuk magunkat ébren és éberen egy fárasztó nap után éjszakai játéknál?

  1. #31
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Tea, drog stb. csak átmeneti megoldások egy-egy alkalomra. Ha nem tudsz ébren maradni, ha szeretnéd nagymértékben hosszútávon javítani az éberséged, koncentrációd nem csak a grindek, de a mindennapok során is, akkor szerintem költözz Ózdra .
    Koszka9999, pszibu and silee21 like this.

  2. #32
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tea, drog stb. csak átmeneti megoldások egy-egy alkalomra. Ha nem tudsz ébren maradni, ha szeretnéd nagymértékben hosszútávon javítani az éberséged, koncentrációd nem csak a grindek, de a mindennapok során is, akkor szerintem költözz Ózdra .
    hallottam róla már ezt a lehetőséget kihagynám! :P

  3. #33
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet Szerencsefia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha jól emlékszem a puskapor tea volt, amit keresel olyan mintha energiaitalt innál.
    aha utána néztem neten az, ha minden igaz a egy kínai zöld tea. köszi

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenféle megoldás érdekel, kivétel az energiaital az túl standard és szar is!
    Minek akarsz fáradtan játszani, romlik a játékod. Oké, ha 1 asztalod maradt mert mtt-zel ofc nem hagyod ott. Amúgy kávé babot enni, nagyon jó! De ezek nem egészséges dolgok, szóval ha lehet ne akarj éjjel, fáradtan játszani, meglátszódik a játékodon is!

  5. #35
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet forzadani3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minek akarsz fáradtan játszani, romlik a játékod. Oké, ha 1 asztalod maradt mert mtt-zel ofc nem hagyod ott. Amúgy kávé babot enni, nagyon jó! De ezek nem egészséges dolgok, szóval ha lehet ne akarj éjjel, fáradtan játszani, meglátszódik a játékodon is!
    ezt egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy este amikor 9-10kor leülsz játszani úgy, hogy sok dolgod volt aznap és érzed, hogy kicsit fáradt vagy KÉNE VALAMI amivel ezt a problémát megoldod, mert még 4-6 órát kell játszanod, mert pl el kell érned egy bizonyos szintet vagy rake mennyiséget, ezzel a problémával ti még sose találkoztatok nem tudom elhinni. higgyétek el én se dolgozok magam ellen! csak egy kis koncentráció növelő vagy élénkítő hatású készítmények után érdeklődök. De eddig a kínai zöld tea meg a ginseng a befutó

  6. #36
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Hát nekem van egy jó tippem. NE ÜLJ LE JÁTSZANI EGY HOSSZÚ FÁRASZTÓ NAP UTÁN HA NEM PIHENJ ÉS KERESS MÁS ALKALMAT A JÁTÉKRA!
    L.T., forzadani3 and PokerEdge like this.

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát nekem van egy jó tippem. NE ÜLJ LE JÁTSZANI EGY HOSSZÚ FÁRASZTÓ NAP UTÁN HA NEM PIHENJ ÉS KERESS MÁS ALKALMAT A JÁTÉKRA!
    Pontosan.Hatalmas-EV szerintem,még ha valamivel élénkíted is a figyelmed,tompítod a fáradságot,akkor is tudat alatt ott lesz h milyen jó lenne pihenni végre.

  8. #38
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    látom néhányan rendíthetetlenek vagytok! de ez azért van mert a kérdés lányegét nem értettétek meg, én olyan helyzetekre gondolok, amikor a fáradtságot még simán a visszájára lehet fordítani bizonyos dolgokkal... nem arról van szó, hogy mindjárt bealszok. És attól, hogy pislogtam párat nem fogok több ezer dollárt bukni
    nyílván, ha nem érzem magamban az erőt nem ülök le játszani...

  9. #39
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet zenki1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    speed. Nincs más
    spuri

  10. #40
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    ADMINOK!! kérlek titeket, küldjetek már minden kicsit is aktív tagnak egy pólót, pulcsit.. mert erre megy ki a játék :/
    utána majd megszűnnek ezek a felesleges topicok

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •