Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (60) összesen
Like Tree62Likes

Téma: Hogyan tartsuk magunkat ébren és éberen egy fárasztó nap után éjszakai játéknál?

  1. #41
    Fanatikus tag bnas avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 20.
    Hely
    KAmut
    Hozzászólások
    302

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Én sokszor játszok fáradtan, és nem tartom hülyeségnek, mert van, hogy csak úgy van lehetőség, de szerintem szép lassan lehet bővíteni a koncentrálási időt.(Hétről hétre hosszabb sessiont tudsz úgy játszani, hogy végig figyelsz). Említettek sokmindent, én versenyzek és az 5 perces szünetben, néha kiszellőztetek, néha kimegyek erkélyre (és elszívok egy cigit, de ez opcionális néha letusolok, langyos vízbe, 1-2 kávé is belefér szerintem, a többnek már nincs olyan hatása nálam, mert ok, hogy nem alszok, de azért fáradt maradok agyilag. Akkor néha szoktam csinálni 1 hidat szünetben, ilyenkor a vér a fejembe megyEsetleg pár fekvő, vagy mosdót megtölteni hideg vízzel, és beletenni a fejed (rossz széria esetnén lehet teli torokból üvölteni , azt gyors törölközés, nem lassú zene műfajfüggtlenül hangosan, néha tvbe meccs, vagy valami háttérzajnak, égő lámpák(én néha cserélgetem mikor melyiket kapcsolom fel, lehet hülyeség), és végül, heti 1-2-3szor sz**ok a pókerre, és úgy igazán kialszom magam, így a többi nap egész jól elműködök 5-6-7óra alvással
    Ja, gondolom CG-zel, deha MTTzel, akkor nem látott filmek, sorozatok a gépen kötelezőek, hogy ne spewold el az uccsót, ami általában mindig a legnagyobb mezőnyű, és legkisebb buyin-ű verseny
    iKeksz likes this.

  3. #43
    Tag silee21 avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 02.
    Hozzászólások
    162

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tea, drog stb. csak átmeneti megoldások egy-egy alkalomra. Ha nem tudsz ébren maradni, ha szeretnéd nagymértékben hosszútávon javítani az éberséged, koncentrációd nem csak a grindek, de a mindennapok során is, akkor szerintem költözz Ózdra .
    ...vagy mindjárt Farkaslyukba.

  4. #44
    Tag silee21 avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 02.
    Hozzászólások
    162

    Alapbeállítás

    Idézet imTheDoctor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ADMINOK!! kérlek titeket, küldjetek már minden kicsit is aktív tagnak egy pólót, pulcsit.. mert erre megy ki a játék :/
    utána majd megszűnnek ezek a felesleges topicok
    Engem nem érdekel a pulóver, én a PA addict címre hajtok!

  5. #45
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    aha... nem azt mondtam, hogy a térdemre folyik a nyálam és azt hittem 92 éves vagyok.
    Csak, van-e valami olyan, amitől felpörög az ember de látom ebbe bele lehet kötni. Nem tudom ki, de régebben olvastam valahol, hogy tud vmi teát, ami élénkítő hatású. Esetleg, aki magára ismer, hogy ilyet tud az mondja már meg nekem milyen fajta az. A porszívógépek meg kérem kíméljenek!
    Egy kis természetes adrenalinrush is jó lehet: high stakes heads-up a fél vagy inkább egész rolloddal! Viccet félretéve tényleg ne játsz! lol a másik viccet is félretéve vicces, hogy sokan nem értik, hogy a nem játszás nem opció, bár cg/sng-ál én sem erőltetném, de mtt-ben tényleg bent lehet maradni és akkor valahol jogos a kérdés...

    Érdemes a motivációt elővenni, hogy miért játszol, amiről tudod, hogy elszeretnéd hosszútávon érni.. Utazás vagy bármi mással kapcsolatos dolgokra összpontosítás. Ha mentálisan nem tudsz erre rápörögni, akkor jöhetnek a fizikai hatással apelláló rövidtávú próbálkozások. Tetszett a friss levegő, arcmosás és ilyenek, de ezek nem tartanak sokáig, viszont a sok folyadék bevitel tényleg jobban hat, mint gondolná az ember és ami a zöld teát illeti, a koffein felszívódása azt hiszem ott pont lassabb ezért tovább tart a hatása, de kevésbé intenzív, így inkább erős fekete tea a jobb szerintem...
    iKeksz likes this.

  6. #46
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    tea tipp: japán matcha tea... nézzetek utána

  7. #47
    Fanatikus tag PokerEdge avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    276

    Alapbeállítás

    Hogy mi a jó recept?
    Egy közel 20 éves, klasszikus idézettel élve:
    "Fű, de nem Mari hónalja!"
    "Neo, előbb utóbb rájössz Te is amire én.. más dolog ismerni az utat, és járni rajta.."
    Morpheus, Matrix

    Matrix egyetemes mondanivalója:
    https://www.youtube.com/watch?v=XBxAIMF0_5I

  8. #48
    Idegen Malaky avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 15.
    Hely
    Oosterblokker
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Faradstasgtol fuggoen:

    1 : Guarana kapszula : Guarana (100 tabletta) - Scitec Nutrition
    2 : Koffein kapszula : Caffeine (100 kapszula) - Scitec Nutrition

    es ha 150% on akarsz porogni mert kozel az FT akkor csak modjaval de :
    3 : Hot Blood 2.0 : Hot Blood 2.0 (820 g) - Scitec Nutrition
    Ha ettol nem fogsz ebren maradni akkor semmitol. (bar teny, hogy eredetileg nem erre van fejlesztve de abszolut hatasos.)

    Ezek nekem mind bevaltak. Mentalisan es es az utolsotol fizikailag is csucson porogsz. Es meg legalis is.

  9. #49
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813
    svajcifiu likes this.

  10. #50
    Fanatikus tag PokerEdge avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    276

    Alapbeállítás

    Idézet Malaky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Faradstasgtol fuggoen:

    1 : Guarana kapszula : Guarana (100 tabletta) - Scitec Nutrition
    2 : Koffein kapszula : Caffeine (100 kapszula) - Scitec Nutrition

    es ha 150% on akarsz porogni mert kozel az FT akkor csak modjaval de :
    3 : Hot Blood 2.0 : Hot Blood 2.0 (820 g) - Scitec Nutrition
    Ha ettol nem fogsz ebren maradni akkor semmitol. (bar teny, hogy eredetileg nem erre van fejlesztve de abszolut hatasos.)

    Ezek nekem mind bevaltak. Mentalisan es es az utolsotol fizikailag is csucson porogsz. Es meg legalis is.
    Nem rossz ötletek, bár a harmadik tényleg kicsit túlzásnak tűnik.
    "Neo, előbb utóbb rájössz Te is amire én.. más dolog ismerni az utat, és járni rajta.."
    Morpheus, Matrix

    Matrix egyetemes mondanivalója:
    https://www.youtube.com/watch?v=XBxAIMF0_5I

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •