Oldal: 10 / 16 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (151) összesen
Like Tree177Likes

Téma: Nyerő Oldal Mental Coach Projekt

  1. #91
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    utolsó hely kiadó

  2. #92
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    én úgy emlékszem, valahol azt írtad, hogy majd leírod a tanulságokat, erre sor fog kerülni?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #93
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Köszönöm a kérdésedet! Jól emlékszel! Két megoldás közül választhattam:

    1./ Leírom a tanulságokat én magam. Ha a hibák, és a negatívumok lettek volna túlsúlyban, akkor ezt én magamra vállaltam volna!

    2./ Ha jól sülnek el a dolgok, márpedig kivétel nélkül ez történt, akkor a résztvevők megkapták a lehetőséget, hogy ami számukra a legfontosabb eredmény azt közzétegyék.

    Ez valami formában megtörtént Bobbie esetében, Zotya88 is utalt rá.

    http://www.pokerakademia.com/poker_b...anderson_quot/

    Ezek hamar népszerűek lettek, de vegyes fogadtatással. (1000 megtekintés 54 komment)

    Mivel ezekkel a megnyilvánulásokkal én nem voltam 100% megelégedve - és valljuk meg elég sok kritika érte a működésemet, amiben részben magamat teszem felelőssé az inkább terjengős mintse pragmatikus kommunikáció miatt - ezért kértem a fiúkat, már akinek ez célja volt, hogy tényleg valami szakmai jellegű ismertetőbe, vagy rezümébe foglalják össze a dolgot.

    Ebben továbbra is engedtem írni bármit, feltéve, ha tényleg hasznos, és értelmes. Szerintem ezt Zotya88 kiválóan lehozta, az alábbi sorozatban:

    probléma felvetés:

    http://www.pokerakademia.com/poker_b...deje_fejlodni/

    megoldás:

    http://www.pokerakademia.com/poker_b...music74_modra/

    Én ide láttam célszerűnek becsatlakozni, és nem saját magam hátba veregetni - ha egyáltalán van miért, de azt jelzem, hogy tudomásom van róla, és publikus is, hogy Bobbie igen komoly, gyakorlatias cikkben gondolkodik, számomra is előremutató, igen hasznos lesz mindenkinek!!! Ami részletet ismerek belőle: Szájtáti!!!

    Arsennel is éppen ma egyeztettem, tőle egy Prémium kategóriás eszmefuttatást remélek, míg a másik két srác Live tour szervezésben van, de aktívak, és nagyon jó tapasztalataim vannak velük kapcsolatban.

    A hét elején, megtartjuk első és egyetlen csoportos beszélgetésünket, az utolsó utáni témának kielemzésével, aztán indul a következő csoport, 5+1 fővel, ahol a régiekre már mint komoly segéderőkre tudok támaszkodni.

    Hogy mást ne mondjak....

    De, mivel tényleg ígértem, és miért ne tenném, egy flekket szentelek a dolognak, és ami addig eszembe jut nem titkolom el.

  4. #94
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Úgy gondolom,hogy BélaKecske mai bejegyzése illeszkedik a sorba, és mutatja, hogy egyrészt, hogy mennyire vették komolyan a fiúk a projektet, másfelől, hogy elég szerteágazóan és színvonalasan vittük a dolgot!!

    Ismételten gratulálok BélaKecske!

    Kiváló, főoldalhoz méltó írás!!! Ajánlom mindenkinek!

    http://www.pokerakademia.com/poker_b...oker_es_sport/

  5. #95
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Ezt még nekem is emésztenem kell!!! Bobbie!!! Ebben a szellemben messzire fogsz jutni!!!

    Nagyon ajánlom, mindenkinek!!!

    http://www.pokerakademia.com/poker_b...e/karrierterv/

  6. #96
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Lusta vagyok bogarászni, ezért inkább kérdezek:

    mental coaching óradíja mennyire jön ki? Tudsz hasznosat mondani egy olyan játékosnak, aki szép lassan megutálja a pókert (mert megunta), de amúgy jól teljesít?
    music74 likes this.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  7. #97
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lusta vagyok bogarászni, ezért inkább kérdezek:

    mental coaching óradíja mennyire jön ki? Tudsz hasznosat mondani egy olyan játékosnak, aki szép lassan megutálja a pókert (mert megunta), de amúgy jól teljesít?
    Szia Wasp!

    Amit én mondok, vagy mondani tudok, azért nem kérek pénzt. És ne azért mert badarságot mondok, hanem mert így érzem helyesnek. Majd visszakapom közvetve, vagy máshol.

    Amúgy meg nem a póker mellett, vagy ellen beszélek, hanem beszélek, aminek 80%-ban póker a témája, a többi meg esetleges, a beszélgetőtársamtól függ. Van, hogy csak hallgatok.

    Ahogy nézem, te szeretnéd szeretni a dolgot, és gatyába rázni magad. Ez nem rossz kiindulópont. Vannak szarabb indulási pozíciók.

  8. #98
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lusta vagyok bogarászni, ezért inkább kérdezek:

    mental coaching óradíja mennyire jön ki? Tudsz hasznosat mondani egy olyan játékosnak, aki szép lassan megutálja a pókert (mert megunta), de amúgy jól teljesít?
    A másik: nem pontos a kérdésed: sugallja, hogy felhagynál vele? Háttérbe szorítanád? Más irányokba terelnéd magadat?

    3 szinten tudunk belemenni a coachba, lehet ez akár a legszélesebb körű karrier coach is, ami körül a Te gondolataid járnak.

  9. #99
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Idézet music74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit több mint egy hónapja, hitet tettem amellett, hogy Bobbie-nak segítek visszamászni a póker térképre!

    A Mátrixos blogbejegyzés megjelenése után éreztem benne az elszántságot, az energiát, de aggódtam, hogy az akaráshoz sikerül-e megfelelő tervet, stratégiát párosítani? Képes lesz-e szakmailag megalapozott hozzáállást tanúsítani?

    Mai írása jó példa rá, hogy a bizalom megtérül, és, hogy sokszor a hitetlenség az ami visszahúz, és nem a tehetség, vagy tudás hiánya.

    Elkötelezettség a következő lépcsőfok.
    Utoljára módosítva: music74 által: 2013. 02. 11. 03:18

  10. #100
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Átolvastam a blog bejegyzéseimet, és rájöttem, ***** jók.
    rockett, BelaKecske and Bobbie like this.

Oldal: 10 / 16 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •