Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree2Likes

Téma: NL20 KJs 'sokway' top pár

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás NL20 KJs 'sokway' top pár

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    888
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG MattLM ($12.15) 61bb
    UTG+1 misztikus1 ($20) 100bb
    CO vladikiller ($22.61) 113bb
    BTN IvanDulin ($27.74) 139bb
    SB JamesBaker22 ($14.54) 73bb
    BB tomasobr14 ($13.42) 67bb

    Pre-Flop: ($0.30, 6 players) misztikus1 is UTG+1
    MattLM calls $0.20, misztikus1 raises to $0.90, vladikiller calls $0.90, IvanDulin calls $0.90, JamesBaker22 calls $0.80, 1 fold, MattLM calls $0.70

    Flop: ($4.70, 5 players)
    JamesBaker22 checks, MattLM checks, misztikus1 bets $3.52, 1 fold, IvanDulin calls $3.52, JamesBaker22 folds, MattLM folds

    Turn: ($11.74, 2 players)
    misztikus1 bets $6.27, IvanDulin calls $6.27

    River: ($24.28, 2 players)
    misztikus1 ??



    Gondolom az MP raise-be már bele lehet kötni, de ha már így tettem, riveren mit érdemes csinálni?

    ivandulin: 39/12 (33 hand) ~ismeretlen

  2. #2
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    nem kell duzzasztani a potot oop, pláne flösshúzós flopon, mert a másik játékosnak kötelező lesz hívnia akkor is, ha flösshúzóval nem ér oda. (tehát csekk-kól kéne riveren, csak most így sokba fog kerülni, ha nem blöffből hív)

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Postflop info nélkül a 39/12-t passzívnak számítanám, ezért ha valami a c/c nem jó a riveren. Inkább c/f.
    gyrv84 likes this.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  4. #4
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Hát esetleg még blöffből betelhet busted draw-t
    C/call, attól függ mekkorát hív.
    Nem tudom, egy block bet milyen lenne itt..

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    River csekkcsekk lett, és T9s-t mutatott. Az az egy szerencsém volt, hogy nem fordította blöffbe a busted drawt...

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Ne erőltessétek már ezt a c/c-t!
    Egy passzív fish itt kb. soha nem fogja blöffbe fordítani a busted draw-ját, a gyenge/közepes sd. kezét pedig pláne nem. Note/dinamika nélkül ez soha sem c/c!
    GStealer likes this.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem kell duzzasztani a potot oop, pláne flösshúzós flopon, mert a másik játékosnak kötelező lesz hívnia akkor is, ha flösshúzóval nem ér oda.
    A fejemben így éjfél környékén már nem ért össze a mondat eleje és a vége, lehet velem van a gond. A lényeg, itt TP-vel multiway mindig bet/foldon leszek, drawokban mindig van value, ilyen 39/12-es játékosokkal a partiban meg pláne.

  8. #8
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Tényleg elég érdekes hangzik

  9. #9
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    kábé mind3 játék jó lehet, de ennyi információval a check/foldot javaslom. A mutatásból azt szűröm le, hogy legközelebb a bet és a check/fold között döntök majd ilyen szituban.

  10. #10
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet GStealer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A fejemben így éjfél környékén már nem ért össze a mondat eleje és a vége, lehet velem van a gond. A lényeg, itt TP-vel multiway mindig bet/foldon leszek, drawokban mindig van value, ilyen 39/12-es játékosokkal a partiban meg pláne.
    arra gondoltam, hogy kisebbeket beteljen flopon, törnön, hogy tudjon kényelmesen csekkollozni riveren, amikor nem jön le a flöss. még ha nem is flösshúzón van az ellen (bár multiway sokszor azon lesz), azért a KJ nem egy életbiztosítás...

    a pre statoknak szerintem max annyi jelentőségük van postflop, hogy a nagy vpip miatt jó sok suited lappal játszik az illető, és hogy nem túl kompetens. viszont 2 utca call után nem mindenki csekkel mögé T magast.
    river betben (bár ezt meg lehet, hogy én értettem félre nálad) nem sok értéket látok, szerintem kevesebbszer callolnak blöffkeccserrel riveren egy harmadik betet, addigra ott csak erősebb és busted draw marad, mégis csak multiway indultál el flopon... (azzal együtt, hogy nyilván megvan az esélye az ellenfél szemében, hogy te indultál flösshúzóval, amikor ő nem)

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •