Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 50 (50) összesen
Like Tree5Likes

Téma: KK oop 3way

  1. #41
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Dinicsek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nyilván azért, mert a feltöltő elvesztette a partit...
    (különben mi a fenéért tenné fel, hogy mit kellett volna máshogy csinálni, ha nyerne egy 350+bb-s potot?)
    vagy éppen kíváncsiságból callolt, és mégis csak busted draw volt az illetőnél

  2. #42
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Dinicsek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nyilván azért, mert a feltöltő elvesztette a partit...
    (különben mi a fenéért tenné fel, hogy mit kellett volna máshogy csinálni, ha nyerne egy 350+bb-s potot?)
    Dinicsek! Múltkor is feltettem egy olyan handet, ahol a thin value létjogosultsága volt kérdéses. Azt léptem amit mindenki javasolt(emeltem), és meg is nyertem a handet. Pusztán megerősítésképp raktam fel, mert utána gondolkoztam a handen, hogy jó volt-e?!

    Na de végre akkor leírom a végét. Riveren checkeltem, amire BB betolta a maradék 38bb-jét, CO dobott, én, pedig megadtam. Na nem kíváncsiságból, ahogy pszibu írta! Egyszerűen nem vitt rá a lélek, hogy eldobjam ~8:1-hez pot oddsal...
    Villain AhJh-t mutatott, így 114bb-ért írhattam egy note-t, hogy "oddson kívül calloz fd-vel"
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  3. #43
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Hát azzal a note-tal sokat nem érsz, mert tptk+nutFD-t soha senki nem fog neked dobni, főleg úgy, hogy fish is van a partiban. A 6bb-s pre call mondjuk gáz volt, de onnantól kezdve elég standard az ellenfél játéka. Flopon mondjuk raiselhetett volna, de ebből is látszik, hogy nem fognak megőrülni top párral az aggresszív ellenfelek sem.
    BelaKecske likes this.

  4. #44
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát azzal a note-tal sokat nem érsz, mert tptk+nutFD-t soha senki nem fog neked dobni, főleg úgy, hogy fish is van a partiban. A 6bb-s pre call mondjuk gáz volt, de onnantól kezdve elég standard az ellenfél játéka. Flopon mondjuk raiselhetett volna, de ebből is látszik, hogy nem fognak megőrülni top párral az aggresszív ellenfelek sem.
    Az agresszív fishek pont fordítottan tolják a handjeiket általában.
    Erős lappal passzívan játszanak (persze kérdés, mit gondolnak szinte nut-nak), gyengébbekkel meg agróskodnak.
    Riveren pedig kimagaslóan agrók.
    Nekem ez a tapasztalatom.

    Emellett itt a handek postolásánál különben tényleg az esetek 90%-ban olyan handek vannak, amik el lettek bukva, így könnyen javasolják, hogy fold, dobnám, stb..

    Főleg amikor még a lapok is SD-n vannak

  5. #45
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Gaabeesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Emellett itt a handek postolásánál különben tényleg az esetek 90%-ban olyan handek vannak, amik el lettek bukva, így könnyen javasolják, hogy fold, dobnám, stb..

    Főleg amikor még a lapok is SD-n vannak
    Ez nálam nem igaz! Sokszor rakok fel olyat, amit ugyan megnyertem, SD-ben vagy nonSD-ben, de valamelyik utcán nem vagyok biztos, hogy jól cselekedtem-e. Pl. nem tudom érdemes volt-e megadnom a visszaemelést turnon egy tptk-val, de riverre leesett a drill, akkor riveren már nem vagyok nagy bajban, de attól még a turn játék lehetett elcseszett.

    Amúgy ez a Gabesz az a Gabesz?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #46
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Ja igen Mikki a note tényleg hülyeség volt, elsiklottam felette, hogy tptk-ja is volt!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  7. #47
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nálam nem igaz! Sokszor rakok fel olyat, amit ugyan megnyertem, SD-ben vagy nonSD-ben, de valamelyik utcán nem vagyok biztos, hogy jól cselekedtem-e. Pl. nem tudom érdemes volt-e megadnom a visszaemelést turnon egy tptk-val, de riverre leesett a drill, akkor riveren már nem vagyok nagy bajban, de attól még a turn játék lehetett elcseszett.

    Amúgy ez a Gabesz az a Gabesz?
    Milyen Gabesz?

  8. #48
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Gaabeesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen Gabesz?
    Ezek szerint nem az a Gabesz!
    Van egy ismerősöm, aki történetesen cg-ezik(bár ő tudomáson szerint fr-t játszik) és őt is Gabesznak hívják. Csak ő az egyik konkurens oldalon van, és azt hittem a nick alapján, hogy ő kontárkodott át ide! Szóval sry, nem te vagy!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  9. #49
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Ott is ilyen nickel vagyok, de nem vagyok aktív.

  10. #50
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 03.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Elárulom, hogy én is betoltam volna azt a maradék 38bb-t. Az agresszióm miatt én már előlről betettem volna, hogy allin tegyem, ettől sokszor megijednek és dobnak. Persze ez volt az egyik legrosszabb river, de másképp sem alakulhatott volna a parti, mert Te elég jó betsizinggal dolgoztál, ő meg képtelen lett volna úgyis dobni a tptk+nut FD-ját. Ha egy picivel nagyobbakat betelsz, akkor meg nincs is kérdés, mert riverre gyakorlatilag nem marad előtte annyi, hogy akármit is dobj.
    jabyga likes this.
    My Daddy can bluff your Daddy

    "Mivel én jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren"

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •