Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Tir-X

Téma: NL10 - KK, 2 fő

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás NL10 - KK, 2 fő

    Ellenfél: 42/2/ 0.2 - WTSD: 22. Agfreq: átlagosan 50% utcánként (400 hand)

    Tudom, hogy sok rosszabbat is elijeszthetek a flopon a visszaemeléssel, de védenem kell a lapomat mert számomra egyrészt nagyon kedvező és egyben veszélyes flop érkezett. Itt nem érdemes arra játszani, hogy úristen hátha már flösse van és csak megadom a flophívását és várom h leessen a megmentő full ugye?

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    OnGame
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Mikoleg1916 ($9.48) 95bb
    CO flowinel ($13.15) 132bb
    BTN win4evah ($9.70) 97bb
    SB SoundOfRaiN7 ($11.79) 118bb
    BB p0pax ($11.99) 120bb

    Pre-Flop: ($0.15, 5 players) win4evah is BTN
    Mikoleg1916 calls $0.10, 1 fold, win4evah raises to $0.40, 2 folds, Mikoleg1916 calls $0.30

    Flop: ($0.95, 2 players)
    Mikoleg1916 bets $0.50, win4evah raises to $1.50, Mikoleg1916 calls $1

    Turn: ($3.95, 2 players)
    Mikoleg1916 bets $5, win4evah goes all-in $7.80, Mikoleg1916 goes all-in $2.58

    River: ($19.11, 2 players, 2 all-in)

    Final Pot: $19.11
    win4evah shows THREE_OF_A_KIND KING

    Mikoleg1916 shows HIGH_CARD ACE


    win4evah wins $18.06 (net +$8.36)

    Mikoleg1916 lost $9.48

  2. #2
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    nyertes partit nem elemzünk itt most már több topikodban is látom, hogy teljesen standard leosztásokat teszel be. ne ezeket posztold, hanem azokat, ahol elgondolkodtál mi a helyes lépés, vagy marginális lappal álltál egy kemény szituban stb.

    ez a leosztás is teljesen standard, nem is lehet máshogy játszani, sőt én flopon még nagyobbat emeltem volna rá!

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nyertes partit nem elemzünk itt most már több topikodban is látom, hogy teljesen standard leosztásokat teszel be. ne ezeket posztold, hanem azokat, ahol elgondolkodtál mi a helyes lépés, vagy marginális lappal álltál egy kemény szituban stb.

    ez a leosztás is teljesen standard, nem is lehet máshogy játszani, sőt én flopon még nagyobbat emeltem volna rá!
    Dehogynem elemzünk! Hány reg hibája, hogy a nyertes partijain nem nyer annyit mint lehetne. Na látod, te máris másképp játszottad volna. Mi ha nem a betméret az ami pl meghatároz egy partit? Nekem még nem sztenderd attól, hogy neked már rég az Mennyit hívtál volna vissza?

  4. #4
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Teljesen jó ez így!
    Flop raise különben 1.8-1.9ig is mehetne

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Flop pot körüli raise, turn push.

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Nyertes partikat is kell elemezni, meg hát ha neki ez kérdéses volt, akkor mi van? Lehet hogy Neked vagy nekem std, neki meg nem. Látod, máris kiderült egy hiba, ami szerintem is az, hogy flopon nagyobbat kéne emelni. Ha már valuért emelsz, ami szerintem helyes, akkor mehetne kb 2 dollárig.
    Gabiru likes this.

  7. #7
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyertes partikat is kell elemezni, meg hát ha neki ez kérdéses volt, akkor mi van? Lehet hogy Neked vagy nekem std, neki meg nem. Látod, máris kiderült egy hiba, ami szerintem is az, hogy flopon nagyobbat kéne emelni. Ha már valuért emelsz, ami szerintem helyes, akkor mehetne kb 2 dollárig.
    még mielőtt mindenki a torkomnak ugrik, nem lebaszásnak szántam, ott volt a smiley is mögötte!
    flopon ahogy a többiek is írták 2$ körül mehet a raise, amivel a 1,5$-et adja azzal adja a 2$-t is.

    egyébként itt pont nem maradt benne érték, mert a barátunk turnon önként berakta a stackjét.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    még mielőtt mindenki a torkomnak ugrik, nem lebaszásnak szántam, ott volt a smiley is mögötte!
    flopon ahogy a többiek is írták 2$ körül mehet a raise, amivel a 1,5$-et adja azzal adja a 2$-t is.

    egyébként itt pont nem maradt benne érték, mert a barátunk turnon önként berakta a stackjét.
    Senki nem ugrik semmidnek itt Max a nőd

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •