Szavazás eredménye: Szerinted havi hány óra online pókerezéssel eltöltött idő az, ami még egészséges?

Szavazók
38. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • 0-50

    3 7,89%
  • 51-100

    9 23,68%
  • 101-150

    15 39,47%
  • 151-200

    6 15,79%
  • 200 fölött is egészséges még

    5 13,16%
Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
Like Tree16Likes

Téma: Dusty "Leatherass" Schmidt agyát károsíthatta a sok játék

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    naggeri, OldRknight and Bobbie like this.

  2. #12
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Az akarat gyengeséget nem onnan kéne megközelíteni hogy mit nyert vagy mit ért el mert az csak egy része, mert valójában az érdekeit szolgálta, itt az a kérdés hogy mikor már mással kéne foglalkozni ami nem érdekünk akkor mire vagyunk képesek és hogyha meg nem akkor mikkel takarozunk közben hogy- ajaja ez azért meg amizért nem megy és ilyen problémáim vannak. Ha meg már teljesen tehetetlenek vagyunk akkor egyből a gyógyszerhez fordul mindenki ami csak tünetet tüntet el de nem oldja meg a kiváltó okot.

    Én nem vitatom hogy mit nyert vagy mit ért el, mert biztos megérte meg biztos jól csinálta csak dehát ha már mást kell csinálni akkor már nyavalygás van, kb ebből az irományból ez jön le.

  3. #13
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát ez nem csak a póker hatása sőt szerintem baromság. Inkább a gép negatív hatása ezenkivűl mivel ülünk így sok esetben rossz testtartás alakul ki ami vegetativ és nem utolsó sorban szívritmus zavarokhoz vezethez. Ezenkivűl aki ebből él annak stresszel is jár mint minden más munka és ha azt nem vezetjük le akkor az egy idő után kibukik.

    Tanulmányok szerint a sok gépezés függöséget és beburkolozást is okoz amely szociális hanyatláshoz vezet, máshogy megfogalmazva nem lesz képes az élet többi területén helyt állni.

    Pókerezésnek ehhez semmi köze mert ha élöben tennénk akkor semmi ilyen hatása nem lenne, és szerintem hogy valaki idáig jusson ahhoz hajlam is kell, de nem mellékesen szellemileg és akaratilag gyenge emberrel állunk szemben, mert sokan mást hibáztatnak a bajokért ahelyett hogy magunkban keresnénk azt.

    Ezzel lehet sokan nem értenek majd egyet de ez van :-) .
    Dehogynem! Még annyit, hogy ezen semmi meglepő nincs, ha valaki 7-8 éven át orba szájba tolja az online pokert, főleg úgy, hogy supernova elite, az élet más területein nem tud 2 talpon maradni, mivel eddig nem nagyon foglalkozott vele. Ez olyan ősember effektus: amíg nem mászok ki a barlangból nem ér semmi meglepetés... Jah és én ezt nem értem, hogy Amerikába mindenhez orvos kell, ha valami nem megy azonnal, majd ő megoldja....LOL Tökéletes munkahely és stresszmentes élet nincs, mindennek megvannak a hátulütői és a pozitív oldalai is. A stresszt nem tudjuk elhagyni, kezelni viszont igen, többféle jó megoldás létezik rá.
    Gabiru likes this.

  4. #14
    Tag silee21 avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 02.
    Hozzászólások
    162

    Alapbeállítás

    "Az utolsó 7-8 év online pókerezése alatt apró változásokat vettem észre magamon."

    LOL! Mennyit játszott már, ha az a 7-8 "utolsó" volt?

    Több mint $1.000.000-t kerestem, és az élet szépnek tűnt. Utólag már bánom ezt a döntésemet, tény, hogy nem érte meg."

    Igaz, hogy most k...ra nem lenne pénzem még egy éves golftagságira sem, nem hogy még könyvet is írni róla.
    OldRknight likes this.

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én pókerezek itt csak sok asztalon? (pedi ez még nem is annyira sok)
    senkinek sem megterhelő?
    Túl sok az élőpóker huszár az a baj.
    /lollivepoker/
    Tapasztaltam hasonlót 30-35 asztalos játéknál,de nekem nem leosztásokon pörgött az agyam,hanem minden máson, de ez valószínűleg annak tudható be, hogy rohadt keveset mozgok, és szinte nem is sportolok+elvagyok hízva. Tehát 8 órányi odafigyelés megterhel, szar az állóképességem. Szerintem a poker is ugyan olyan munka, mint bármi más, amit számítógépnél végeznek. Pl. programozás,stb.
    Aki mentális és fizikálisan is rendben van, kizárt, hogy csak emiatt agyvérzést kapjon.

    Még szerencse, hogy ez a leatherass alá tudta támasztani bizonyítékokkal a kijelentését...
    naggeri likes this.

  6. #16
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    lol, persze..."Miután ez tudatosult bennem, akkor kaptam meg a rossz hírt: a póker által okozott stressz az emberi agy számára fenntarthatatlan."
    Ez bullshit, inkább az ő stresszkezelése rossz, de ez nem pókeres, hanem pszichológiai, vagy neurológiai probléma.

    Érdekes, hogy csak ő panaszkodott erről, pedig sokan tolják sok asztalon, már sok ideje.

    Egész egyszerűen ezek a gondjai alapból meg lennének, csak a pókeres környezet (kevés mozgás, számítógép előtt ülés, stressz, erős koncentráció) ezeket felerősíti
    banoster, zagato and Gabiru like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Leatherassnek nem ez az első húzása az elmúlt pár évben, csak hogy róla beszéljenek ennyire kell komolyan venni.
    OldRknight likes this.

  8. #18
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lol, persze..."Miután ez tudatosult bennem, akkor kaptam meg a rossz hírt: a póker által okozott stressz az emberi agy számára fenntarthatatlan."
    Ez bullshit, inkább az ő stresszkezelése rossz, de ez nem pókeres, hanem pszichológiai, vagy neurológiai probléma.

    Érdekes, hogy csak ő panaszkodott erről, pedig sokan tolják sok asztalon, már sok ideje.

    Egész egyszerűen ezek a gondjai alapból meg lennének, csak a pókeres környezet (kevés mozgás, számítógép előtt ülés, stressz, erős koncentráció) ezeket felerősíti
    Én ezt hívom Rinya gépnek!

  9. #19
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ezt hívom Rinya gépnek!
    Én meg bal****nak

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ezt hívom Rinya gépnek!
    Ezt akkor tartanám jogosnak, ha a fazon egész életében nem tett volna semmit le az asztalra, viszont mindenért mást hibáztatna. Ő nem éppen ilyennek tűnik.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •