Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree6Likes

Téma: NL10 - 64s, 2 fő, lyuksor, implied odds?

  1. #11
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Idézet Boletus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    IP meg lehet adni, mert ha betalál a flop lestackelhetjük, de 54/12 ellen nem lopnék 64s-sel.
    "Ha betalálban" - nem hiszek ennyire erővel lottózhatnánk is vagy kaszinóba is járhatunk mert ha ott betalál akkor nyerünk sőt még sokat is.

  2. #12
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyenkor nem azt kellene nézni, hogy mennyit dobál CB-re?! Lehet 100-as VP-jű is, ha 90%-ban dobál cb-kre, akkor lopni kell "mindennel".
    Ez mind szép és jó, de szerintem ehhez post flop tudás is kéne mert ha meg egy olyan board jön ami nem talált el ,de cbetelsz mert agresszor vagy és ez csak egy fish -gondolod magadban- és adja akkor az esetek nagy %-ban meg turn check foldon leszel és csak a pénz égettük fölöslegesen miért? - mert 54/12 játszik az ellen, majd én megmutatom neki ki itt a Jani.

    Aztán meg ha beüt valami szar akkor meg ivan41 módjára fogjuk kiposztolni hogy de már mekkora **** volt ez odaát hogy adta.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez mind szép és jó, de szerintem ehhez post flop tudás is kéne mert ha meg egy olyan board jön ami nem talált el ,de cbetelsz mert agresszor vagy és ez csak egy fish -gondolod magadban- és adja akkor az esetek nagy %-ban meg turn check foldon leszel és csak a pénz égettük fölöslegesen miért? - mert 54/12 játszik az ellen, majd én megmutatom neki ki itt a Jani.

    Aztán meg ha beüt valami szar akkor meg ivan41 módjára fogjuk kiposztolni hogy de már mekkora **** volt ez odaát hogy adta.
    Persze, ha meg nincs PT-ünk, akkor meg nem tudjuk, hogy mennyit dobál cb-re, ha pedig, és ha... Nem ez a lényeg, hanem, hogy hiába 54-es fish, ha 70-80%-ban dobál CB-re, akkor lopni kell és contbetelni. Ha pedig eltévedünk az ingoványosban, akkor majd feltesszük azt a leosztást is kielemzésre.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Ha betalálban" - nem hiszek ennyire erővel lottózhatnánk is vagy kaszinóba is járhatunk mert ha ott betalál akkor nyerünk sőt még sokat is.
    Egy ilyen fish OP, TP szerű lappal simán lestackelődik 3bet potban, míg egy tag játékos nem biztos hogy be fogja tenni a stackjét T64r flopon bubi párral. Szóval ha már loptunk, akkor ez a min3bet adható IP.
    Tir-X and Galambos Tarzan like this.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyenkor nem azt kellene nézni, hogy mennyit dobál CB-re?! Lehet 100-as VP-jű is, ha 90%-ban dobál cb-kre, akkor lopni kell "mindennel".
    Ilyen játékos nem létezik.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  6. #16
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én ezt már pre flop dobnám, utálom a min 3 beteket.
    Nehogy már IP különösebb ok nélkül egy gyenge játékos ellen click 3betre dobjunk 100BB deep..

    Simán jó ez a call ennyiért.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Hiába a hosszú indokás, a flop call nem magyarázható meg semmivel! Bocs, de ott te voltál a fish. Potbetet adsz meg egy lyuksorral flushdraw-s flopon. Ha te lettél volna villain helyében és monstered van(és mondjuk missclick vagy bármi miatt ekkorát 3betelsz csak pre ), akkor mijen jelzővel illetted volna a BTN játékát?
    3bet potban vagy fish ellen, így még az sem lehet terv, hogy air-rel floatolsz majd turnön.
    Az SC szerű lapokkal pont az a lényeg, hogy ha nem kapunk draw-t vagy legalább két párt, akkor egy emelésre dobunk. Vagy rosszul tudom?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Pre nem lopnék, így adom a 1.5 bb-t. Floppon eldobom még az egeret is .
    jabyga and Tir-X like this.

  9. #19
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Pont valami hasonló hand ellen szoptam ma be a flop setemet, szidtam is magamba mint a k*rva élet

    (Úgy látszik, 3 outokra érdemes húzni Lol )

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •