Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (28) összesen
Like Tree27Likes

Téma: Londoni szállás, coachingért cserébe

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hely
    London, Chelsea
    Hozzászólások
    245

    Alapbeállítás Londoni szállás, coachingért cserébe

    Sziasztok,

    Felajánlok londoni szállás lehetőséget egy kis coachingért cserébe.
    Pár szóval rólam:
    7-8 éve élő cg regként tevékenykedem. Eddig otthon, főleg Pesten. Féléve költöztem Londonba a belvárosba. Közel élek mindenhez, normális körülmények között. (nem 5-en osztunk meg egy 40 nm-es lakást stb)

    Arra gondoltam, hogy mivel nem igazán van online tapasztalatom, viszont szívesen belevágnék komolyan, szeretnek megismerkedni személyesen pár online reggel, tapasztalt grinderrel.
    Eddig az online karrieremet tekintve közelit a nullához, pár száz verseny és max nl10-nl50 csapkodás hobbi szinten... tehát igazából semmi... az online világ nekem még új.

    Szívesen felajánlok egy kis segítséget segítségért cserébe.
    Ha valaki úgy érzi, jár London felé.. akár a közelgő nagy versenyekre vagy csak hétvégére cg ezni és szállásra van szüksége keressen nyugodtan.
    Grosvenor Victoriaban már húzzák az EPT asztalokat. Láttam a múlthéten.
    Nem mintha egy nl 100+ os reg nem tudná kifizetni azt a 30-50 ezer ft ot egy panzióba éjszakánként, de ha szeretne normális körülmények között vendégeskedni nálam megteheti. Amit kérek napi pár óra baráti "brainstorming". Vezessen be engem az online póker világába mint egy újszülöttet, segédprogramok, saját tapasztalatok, jó tanácsok stb...


    Ha valakinek aktuális nyugodtan keressen és megbeszéljük a részleteket.

    üdv Tomi
    Slynzor and forzadani3 like this.

  2. #2
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Szia! március végén megyek Londonba kb 1 hétre, érdekel az ajánlatod, küldj légyszíves egy skype előrhetéséget, ty
    music74 likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Ez egy kicsit hasonlít az "egyetemista lány, tanulmányainak szponzorálásáért cserébe, gáláns úriemberekkel ismerkedne" hirdetésekre. Bocsi az offért!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hely
    London, Chelsea
    Hozzászólások
    245

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez egy kicsit hasonlít az "egyetemista lány, tanulmányainak szponzorálásáért cserébe, gáláns úriemberekkel ismerkedne" hirdetésekre. Bocsi az offért!

    hülye

    olvasd el még egyszer akkor

    van egy vendégszobánk a lakásban... ahova jönnek, mennek ismerősök, családtagok stb...
    gondoltam ha valakinek kell szállás, segítség majd ír... én meg jófej leszek és befogadom

    csak örülök, ha olyan valaki is megfordul nálunk aki jártas az online grindben és ezzel én is több tapasztalatot szerzek...

    bár elvagyok az elő cg el is végül is... múlt héten mellettem a Vic-ben 50-100 mixed game-en tolta Luke Swartz (fullflush), Vicky Coren, John Duthie, pár fiatal reg akit névről nem, csak arcról ismerek...
    hát oda még nincs rollom.. de gondoltam amíg nem tőlük tanulok megteszi egy gyakorlott magyar srác is..

    nem, nem gerjedek az egyetemistákra LOL

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Mielőtt újabb támadási felületet engednék, igen nekem nem szimpatikus, hogy egy nyilvános fórumon, csajozási tanácsokat, szállás lehetőséget adjon valaki coachingért. Akkor már az ember vagy vegyen pénzért coachingot, vagy írja azt hogy egy skype csoporthoz vagy akármihez szívesen csatlakozna, ahol online pókeresekkel beszélgethet pókerről, és leendő haveroknak ajánljon szálláslehetőséget, ha már jó fej akar lenni.

    Persze ettől függetlenül, ha valaki így csinálja sem gond, van is rá jelentkező, attól még ez a véleményem.

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hely
    London, Chelsea
    Hozzászólások
    245

    Alapbeállítás

    hagyjuk....

    én bejártam Europát couchsurfinggel.. örültem volna, ha pókeres-nél vendégeskedek...

    én kérek elnézést LOL
    Csatolt képek Csatolt képek

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 30.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    mennyi most a minimálbér arrafelé? 6,5 font, azaz 2300ft? na arról az ide irogatók csak álmodoznak pókeres órabérként, lehet hogy a majdani cócsod sem érte még el ;-)
    inkább nézz valami melót 8 fontért, fél év múlva 10 font lesz óránként, 2-3 év múlva pedig jössz egy hálás köszönömmel, mert közben még az angolod is nemzetközi szinten eladható lesz ;-)

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Én abszolút nem tartom gáznak, hagyjátok már! A megjegyzésem is csak viccből írtam.
    dlotomi and forzadani3 like this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet vikike81 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mennyi most a minimálbér arrafelé? 6,5 font, azaz 2300ft? na arról az ide irogatók csak álmodoznak pókeres órabérként, lehet hogy a majdani cócsod sem érte még el ;-)
    inkább nézz valami melót 8 fontért, fél év múlva 10 font lesz óránként, 2-3 év múlva pedig jössz egy hálás köszönömmel, mert közben még az angolod is nemzetközi szinten eladható lesz ;-)
    Lehet abban reménykedett a topicgazda, hogy ott alszol, erre tanácsot adsz
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hely
    London, Chelsea
    Hozzászólások
    245

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet abban reménykedett a topicgazda, hogy ott alszol, erre tanácsot adsz
    6.19L a national minimum wage most UK-ban

    köszönöm a karrier tanácsot ennek többszörösét keresem meg live cg el...
    és vezetőként a munkámban az órabérem is jóval magasabb...

    ez a topic nem karrier tanácsnak indult, arra ha jól emlékszem van itt egy másik, -hogyan boldoguljunk külföldön, ha már a saját környezetünkben sem tudunk- féleség...

    egyszerű felajánlás volt szállásra annak aki járatos az online grind világában.. mivel én ott még nem mélyültem el...

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •