Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
Like Tree1Likes

Téma: NL10 - KK, flop all-in megfelelő?

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás NL10 - KK, flop all-in megfelelő?

    Ismeretlen játékos, alig 60 hand van róla. Ezalatt 9 esetből 3-szor raiseelte a cbetet. Amúgy 26/14-et játszik. Azért döntöttem az allin mellett mert nem egy 567 flopon kellett döntenem hanem egy 6c10dQd-n ahol ezt a lépést szerintem nem csak set csinálja meg, hanem bármilyen erős húzó is. Az 567 fllopn egy ilyen emelésre dobnék.

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    OnGame
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG win4evah ($10.10) 101bb
    UTG+1 doncosmaster ($13.24) 132bb
    CO Resze ($10.86) 109bb
    BTN olbeee ($3.59) 36bb
    SB MaTorr11 ($4.03) 40bb
    BB bortiran3 ($5.65) 57bb

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) win4evah is UTG
    win4evah raises to $0.30, 1 fold, Resze calls $0.30, 3 folds

    Flop: ($0.75, 2 players)
    win4evah bets $0.60, Resze raises to $2, win4evah goes all-in $9.80, Resze calls $7.80

    Turn: ($20.35, 2 players, 1 all-in)

    River: ($20.35, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: $20.35
    Resze shows THREE_OF_A_KIND SIX

    win4evah shows THREE_OF_A_KIND KING


    win4evah wins $19 (net +$8.90)

    Resze lost $10.10

  2. #2
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Raiselni sok mindennel fog itt, de betenni már csak jobbal fogja, vagy flipelsz legjobb esetben.
    Nem mennék allin.

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Akkor meg ha csak callolok és jön egy scary card akkor simán kiblöfföl nem? Igy legalább nem adok esélyt a blöffre.

  4. #4
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Turnon újra kell értelmezni a handet a rendelkezésre álló információk alapján. De ha scary card jön, simán el lehet dobni. Nem weak top párt dobni, csak gondold végig, hogy te mivel szoktál raiselni!
    Pont az 567 az a board, ahol UTG ellen megpróbálhat blöffbe fordulni.
    NL10en regek minimálisan blöffölnek, mert felesleges. (ő mondjuk csak gyenge reg maximum, de rá is igaz ugyanaz)

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet yeppiwasit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor meg ha csak callolok és jön egy scary card akkor simán kiblöfföl nem? Igy legalább nem adok esélyt a blöffre.
    Ha az a card neki is scary, akkor nem fog blöffölni, ha mégis emel, egyet calloznék neki turnön, ha blöff volt, riveren chbackelni fog. Szerintem.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet Corey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Turnon újra kell értelmezni a handet a rendelkezésre álló információk alapján. De ha scary card jön, simán el lehet dobni. Nem weak top párt dobni, csak gondold végig, hogy te mivel szoktál raiselni!
    Pont az 567 az a board, ahol UTG ellen megpróbálhat blöffbe fordulni.
    NL10en regek minimálisan blöffölnek, mert felesleges. (ő mondjuk csak gyenge reg maximum, de rá is igaz ugyanaz)
    De az 567 boardon sokaszor lehetek már kb drawing dead mutatáskor míg egy ilyen flopon csak nagyon nagyon kevés alkalomkor. Szerintem nagyobb hiba 567 flopon all-in m,enni KK-val mint ezen. De meghallgatom a többiek véleményét is akár csak ezzel az egy eldöntendő kérdéssel kapcsolatban is

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha az a card neki is scary, akkor nem fog blöffölni, ha mégis emel, egyet calloznék neki turnön, ha blöff volt, riveren chbackelni fog. Szerintem.
    De ha a turnon is callolok, akkor a riveren jó esélylel 4$-nál is kevesebb maradna előttem Azt pedig egy A nélküli, sors és flush nélküli boardon eldobni nem -ev hosszútávon?

  8. #8
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Azt nem írtam, hogy 567-en allin mennék. Sőt, sok reg ellen már raisre is dobnék OOP.

  9. #9
    Fanatikus tag Munenori avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Csak adnám a flop raise-t. Amivel itt megadja az allin-t, az már nagy eséllyel ver téged. Turn-ön pedig újraértékelnék. Jelen esetben pl. kiegészülhettek a húzói, sima c/f lenne a játékom. 60 hand kevés ahhoz, hogy így reagáljunk a flop raise-re. imo.

    Szerk.

    Ráadásul relatíve kompetens játékosnak tűnik. Az 567 floppon is hiba allin menni
    Utoljára módosítva: Munenori által: 2013. 02. 26. 16:26
    " I put some text over a nebula.
    Bitches love text over nebulas. "

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Az addig oké, hogy van kint draw, és akkor draw-val is raiselhet, viszont ehhez ismerni kéne az ellenfelet, hogy tényleg így játszik-e. Sztem a legtöbb reg ilyen alacsony limiten nem fog egy mezei fd-vel megőrülni, kombó draw-val talán, de abból meg nincs túl sok így, hogy nálad van a Kd.
    Utoljára módosítva: Tieru által: 2013. 02. 26. 16:24

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •